Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint z dnia: 2016-10-22
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Sudoł Hanna 03 03491 MKS MOS Wrocław14.56 420
2 Kędzierska Nadia 02 02377 HKS Azymut Mochy16.31 396
3 Zając Magdalena 02 02384 HKS Azymut Mochy16.51 391
4 Dobroś Aleksandra 04 03060 UKS Arkady Raszków17.00 389
5 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław17.04 389
6 Papież Izabela 02 02678 HKS Azymut Mochy17.50 376
7 Sienicz Klaudia 04 03683 MKS MOS Wrocław18.58 359
8 Pabich Adrianna 02 03486 HKS Azymut Mochy19.00 359
9 Rabiega Wiktoria 03 03813 LKO Leszno19.02 359
10 Ziętek Aleksandra 03 03055 UKS Arkady Raszków20.29 337
11 Pluta Aleksandra 03 02507 UKS Arkady Raszków20.04 343
12 Marciniak Weronika 02 02584 BUKOS Stary Belęcin Stary Belę20.41 333
13 Sójka Wiktoria 03 03056 UKS Arkady Raszków20.50 332
14 Wajrauch Oliwia 02 02707 UKS Arkady Raszków21.02 328
15 Dreier Anna 05 03256 HKS Azymut Mochy21.05 328
16 Piwowar Lidia 02 02374 HKS Azymut Mochy21.09 326
17 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS Wrocław21.26 322
18 Mejza Lidia 02 02581 BUKOS Stary Belęcin Stary Belę21.43 319
19 Zawada Marcelina 07 03322 UKS Orientpark.pl Iwiny21.46 317
20 Mazurek Joanna 03 02222 MKS MOS Wrocław22.20 309
21 Gonda Julia 04 03484 HKS Azymut Mochy22.25 308
22 Graba Weronika 04 03685 MKS MOS Wrocław22.05 313
23 Brzezińska Maja 02 02375 HKS Azymut Mochy23.28 291
24 Knop Klaudia 03 02902 HKS Azymut Mochy23.50 286
25 Zawada Karolina 05 03323 UKS Orientpark.pl Iwiny25.29 262
26 Chmielarz Sandra 05 03061 UKS Arkady Raszków26.27 247
27 Jurdeczka Kinga 03 02827 BUKOS Stary Belęcin Stary Belę27.27 232
28 Przygoda Klaudia 03 03058 UKS Arkady Raszków27.27 232
29 Winiarska Kaja 04 03684 MKS MOS Wrocław27.38 228
30 Klecha Weronika 07 03574 HKS Azymut Mochy28.03 223
31 Becmer Aleksandra 02 01981 MKS MOS Wrocław28.58 208
32 Kowalczyk Honorata 06 03321 UKS Orientpark.pl Iwiny29.53 195
33 Szkudlarska Weronika 04 03814 LKO Leszno30.02 193
34 Wielebska Zuzanna 03 03051 UKS Arkady Raszków33.50 136
35 Szafran Wiktoria 03 03687 MKS MOS Wrocław35.53 105
36 Nowak Maria 03 02922 KS Hades Poznań35.56 103
37 Skrzypczak Marika 04 03864 HKS Azymut Mochy36.15 99
38 Markowska Natalia 06 03857 LKO Leszno36.37 94
39 Michalewicz Alicja 05 03261 HKS Azymut Mochy41.02 28
40 Hajduk Maria 06 03257 HKS Azymut Mochy45.33 0
41 Biernaczyk Aleksandra 03 02830 BUKOS Stary Belęcin Stary Belę51.49 0
nkl Piecek Emilia 03 03325 UKS Orientpark.pl Iwiny
nkl Mikołajczak Iga 06 03812 LKO Leszno
nkl Kulka Wiktoria 05 03855 UKS Orientpark.pl Iwiny
nkl Matyjaszczuk Emilia 04 03741 UKS Orientpark.pl Iwiny
nkl Kowalczyk Wiktoria 04 03324 UKS Orientpark.pl Iwiny
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Kurzyp Stanisław 02 02225 MKS MOS Wrocław14.40 420
2 Pachnik Stanisław 03 02802 UKS Orientpark.pl Iwiny15.52 400
3 Paterek Mikołaj 03 02376 HKS Azymut Mochy16.56 382
4 Toborek Jakub 03 02141 MKS MOS Wrocław17.16 375
5 Michalak Hubert 02 02705 UKS Arkady Raszków19.00 345
6 Cych Mikołaj 03 03177 MLKS Echo Twardogóra19.59 328
7 Grobelny Alex 02 02566 HKS Azymut Mochy20.01 328
8 Zaleski Jakub 03 03103 MKS Paulinum Jelenia Góra20.59 311
9 Jończy Jakub 03 03104 MKS Paulinum Jelenia Góra21.10 307
10 Gierus Mateusz 03 03179 MLKS Echo Twardogóra21.28 303
11 Placek Tymoteusz 05 03265 HKS Azymut Mochy22.02 293
12 Staszak Tomasz 04 03727 MKS Paulinum Jelenia Góra22.28 285
13 Smektała Patryk 03 02582 BUKOS Stary Belęcin Stary Belę23.11 273
14 Kaczocha Mikołaj 05 03860 UKS Arkady Raszków23.25 269
15 Cych Maksymilian 03 03176 MLKS Echo Twardogóra23.04 275
16 Jurczak Szymon 03 03102 MKS Paulinum Jelenia Góra24.04 258
17 Cupryś Amadeusz 05 02897 HKS Azymut Mochy25.01 241
18 Lenartowicz Kamil 02 03273 MKS MOS Wrocław25.27 234
19 Pachnik Jędrzej 06 03073 UKS Orientpark.pl Iwiny25.59 224
20 Jelewski Karol 05 03181 MLKS Echo Twardogóra26.31 214
21 Dul Krzysztof 02 03866 MKS Paulinum Jelenia Góra26.41 211
22 Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań27.39 194
23 Lubryka Krzysztof 04 03680 MKS MOS Wrocław28.19 183
24 Barański Daniel 02 02920 MKS MOS Wrocław29.37 161
25 Kurzyp Michał 06 03271 MKS MOS Wrocław30.45 141
26 Mejza Marcin 03 02925 BUKOS Stary Belęcin Stary Belę30.49 140
27 Brożyński Oliwier 04 02380 HKS Azymut Mochy32.07 117
28 Michalczak Paweł 06 03260 HKS Azymut Mochy32.23 113
29 Chmielarz Jakub 02 02500 UKS Arkady Raszków32.33 110
30 Dworzański Mateusz 03 02903 HKS Azymut Mochy32.46 106
31 Sobiński Adrian 03 03868 MKS Paulinum Jelenia Góra35.35 58
32 Kofnet-Juda Maksymilian 04 03681 MKS MOS Wrocław36.25 42
33 Obsadny Paweł 05 03861 UKS Arkady Raszków37.38 21
34 Oczkowski Kacper 04 03862 UKS Arkady Raszków37.49 18
35 Plezia Mikołaj 03 03279 MKS MOS Wrocław41.03 0
36 Szczęsny Michał 05 03863 UKS Arkady Raszków41.50 0
37 Górniaczyk Michał 68 00000 HKS Azymut Mochy70.21
nkl Tomalak Jakub 05 03869 MKS Paulinum Jelenia Góra
nkl Barszczyk Paweł 03 03175 MLKS Echo Twardogóra
nkl Mejza Mateusz 03 02927 BUKOS Stary Belęcin Stary Belę
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Kozak MateuszKupińska WiktoriaKoczubaj MajaNowak AnnaPolaszewska MarzenaRozmysłowicz GrażynaWieszaczewski JacekZalewski BartłomiejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies