Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk z dnia: 2016-10-22
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Kędzierska Nadia 02 02377 HKS Azymut Mochy28.04 420
2 Sudoł Hanna 03 03491 MKS MOS Wrocław36.45 360
3 Piwowar Lidia 02 02374 HKS Azymut Mochy38.49 346
4 Pluta Aleksandra 03 02507 UKS Arkady Raszków40.00 338
5 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław40.01 338
6 Papież Izabela 02 02678 HKS Azymut Mochy41.47 325
7 Przygoda Klaudia 03 03058 UKS Arkady Raszków41.05 330
8 Piecek Emilia 03 03325 UKS Orientpark.pl Iwiny42.03 323
9 Mazurek Joanna 03 02222 MKS MOS Wrocław42.26 320
10 Pabich Adrianna 02 03486 HKS Azymut Mochy43.43 311
11 Graba Weronika 04 03685 MKS MOS Wrocław44.47 304
12 Marciniak Weronika 02 02584 BUKOS Stary Belęcin45.37 298
13 Ziętek Aleksandra 03 03055 UKS Arkady Raszków46.01 295
14 Szkudlarska Weronika 04 03814 LKO Leszno49.04 274
15 Becmer Aleksandra 02 01981 MKS MOS Wrocław50.46 262
16 Dreier Anna 05 03256 HKS Azymut Mochy51.01 260
17 Gonda Julia 04 03484 HKS Azymut Mochy52.26 250
18 Rabiega Wiktoria 03 03813 LKO Leszno52.34 249
19 Kowalczyk Wiktoria 04 03324 UKS Orientpark.pl Iwiny52.55 247
20 Dobroś Aleksandra 04 03060 UKS Arkady Raszków53.51 241
21 Brzezińska Maja 02 02375 HKS Azymut Mochy54.17 238
22 Zawada Karolina 05 03323 UKS Orientpark.pl Iwiny55.20 230
23 Szymańska Weronika 04 03490 HKS Azymut Mochy58.35 208
24 Skrzypczak Marika 04 03864 HKS Azymut Mochy59.31 201
25 Winiarska Kaja 04 03684 MKS MOS Wrocław60.01 198
26 Wielebska Zuzanna 03 03051 UKS Arkady Raszków60.01 198
27 Sienicz Klaudia 04 03683 MKS MOS Wrocław61.43 185
28 Zając Magdalena 02 02384 HKS Azymut Mochy62.27 181
29 Chmielarz Sandra 05 03061 UKS Arkady Raszków62.29 181
30 Sójka Wiktoria 03 03056 UKS Arkady Raszków62.56 178
31 Mejza Lidia 02 02581 BUKOS Stary Belęcin63.13 174
32 Nowak Maria 03 02922 KS Hades Poznań65.59 155
33 Wajrauch Oliwia 02 02707 UKS Arkady Raszków73.56 100
34 Michalewicz Alicja 05 03261 HKS Azymut Mochy76.05 86
35 Jurdeczka Kinga 03 02827 BUKOS Stary Belęcin76.59 79
36 Biernaczyk Aleksandra 03 02830 BUKOS Stary Belęcin100.58 0
37 Mikołajczak Iga 06 03812 LKO Leszno104.02 0
nkl Szafran Wiktoria 03 03687 MKS MOS Wrocław
nkl Karkut Estera 05 03259 HKS Azymut Mochy
nkl Knop Klaudia 03 02902 HKS Azymut Mochy
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Kurzyp Stanisław 02 02225 MKS MOS Wrocław32.01 420
2 Cupryś Amadeusz 05 02897 HKS Azymut Mochy35.02 395
3 Paterek Mikołaj 03 02376 HKS Azymut Mochy36.38 382
4 Staszak Tomasz 04 03727 MKS Paulinum Jelenia Góra38.38 365
5 Grobelny Alex 02 02566 HKS Azymut Mochy39.21 360
6 Toborek Jakub 03 02141 MKS MOS Wrocław40.47 349
7 Michalak Hubert 02 02705 UKS Arkady Raszków41.46 341
8 Cych Mikołaj 03 03177 MLKS Echo Twardogóra43.04 330
9 Pachnik Stanisław 03 02802 UKS Orientpark.pl Iwiny44.03 321
10 Brożyński Oliwier 04 02380 HKS Azymut Mochy47.41 293
11 Jończy Jakub 03 03104 MKS Paulinum Jelenia Góra47.04 297
12 Mejza Marcin 03 02925 BUKOS Stary Belęcin49.51 275
13 Cych Maksymilian 03 03176 MLKS Echo Twardogóra51.05 265
14 Lenartowicz Kamil 02 03273 MKS MOS Wrocław52.57 249
15 Gierus Mateusz 03 03179 MLKS Echo Twardogóra53.56 242
16 Jurczak Szymon 03 03102 MKS Paulinum Jelenia Góra54.14 239
17 Kaczocha Mikołaj 05 03860 UKS Arkady Raszków60.01 192
18 Zaleski Jakub 03 03103 MKS Paulinum Jelenia Góra65.41 146
19 Placek Tymoteusz 05 03265 HKS Azymut Mochy65.52 145
20 Barszczyk Paweł 03 03175 MLKS Echo Twardogóra65.53 145
21 Szczęsny Michał 05 03863 UKS Arkady Raszków67.38 130
22 Pachnik Jędrzej 06 03073 UKS Orientpark.pl Iwiny68.04 127
23 Smektała Patryk 03 02582 BUKOS Stary Belęcin69.59 111
24 Dul Krzysztof 02 03866 MKS Paulinum Jelenia Góra72.21 92
25 Chmielarz Jakub 02 02500 UKS Arkady Raszków77.15 52
26 Barański Daniel 02 02920 MKS MOS Wrocław77.49 48
27 Oczkowski Kacper 04 03862 UKS Arkady Raszków81.29 18
28 Dworzański Mateusz 03 02903 HKS Azymut Mochy96.09 0
nkl Kofnet-Juda Maksymilian 04 03681 MKS MOS Wrocław
nkl Obsadny Paweł 05 03861 UKS Arkady Raszków
nkl Plezia Mikołaj 03 03279 MKS MOS Wrocław
nkl Lubryka Krzysztof 04 03680 MKS MOS Wrocław
nkl Sobiński Adrian 03 03868 MKS Paulinum Jelenia Góra
nkl Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań
04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.26 KMP test race - klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk
Bartnik DamianBogumił DariuszCzapska MartaDomaros BeataGruszczyńska ZuzannaJurasz MarekJurczyk MartaJagielski JanKurasiński MichałKołodziejczyk MartaMichałowska JustynaMędry RobertNowicki ŁukaszNamysł StanisławOlszewski GrzegorzPietek JakubSwęda MarcinTosik WitoldTarasiuk PawełWorona JakubZaczkowska SandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies