Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk z dnia: 2016-10-09
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Leśnicka Agnieszka 02 02611 UKS Azymut Dębów28.53 420
2 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel Kraków31.12 401
3 SŁOŃSKA Zofia 02 03191 WKS Wawel Kraków31.21 399
4 SROKA Małgorzata 02 02200 UKS Patria Mynne31.30 398
5 ZELEK Klaudia 03 02149 UKS Patria Mynne31.45 396
6 POLEWKA Aleksandra 02 02462 UKS Kometa Gliwice33.37 381
7 WÓJCIK Natalia 02 02992 WKS Wawel Kraków35.05 368
8 POGODA Kinga 02 02490 UKS Kometa Gliwice37.04 351
9 MACA Martyna 02 03414 UKS Azymut Dębów37.13 351
10 SOBEL Natalia 02 02491 UKS Kometa Gliwice37.21 349
11 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa Gliwice40.23 323
12 KRUK Justyna 02 03847 UKS Azymut Dębów42.24 306
13 LECHOWSKA Agata 05 03609 UKS Kościelec Chrzanów45.34 279
14 BARTOŃ Natalia 02 02589 UKS Kometa Gliwice46.06 276
15 KIEŁB Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Dębów46.40 270
16 NYGA Julia 02 02986 UKS Kometa Gliwice46.48 268
17 JAROŃ Wiktoria 02 03831 WKS Wawel Kraków47.13 266
18 KIEŁB Patrycja 05 03845 UKS Azymut Dębów48.11 257
19 KRÓLIKIEWICZ Hanna 05 03193 WKS Wawel Kraków49.44 244
20 ŁABUZEK Marta 03 03762 WKS Wawel Kraków56.29 188
21 GŁOWACZ Oliwia 03 02869 UKS Kościelec Chrzanów64.40 118
22 TELEGA Natalia 02 03482 UKS Azymut Dębów75.35 26
23 KILISZEWSKA Gabriela 04 03761 WKS Wawel Kraków86.28 0
24 BARTMAN Oliwia 03 03842 UKS Azymut Dębów93.34 0
nkl BRODA Alina 02 03829 WKS Wawel Kraków
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SZELIGA Stanisław 02 03833 WKS Wawel Kraków31.35 420
2 SŁOMA Kacper 02 03003 UKS Azymut Dębów34.49 399
3 TOWAREK Michał 03 03359 UKS Kometa Gliwice35.53 391
4 KOCHAŃCZYK Jakub 03 03407 UKS Kometa Gliwice36.55 386
5 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 03 03230 UKS Kometa Gliwice38.13 375
6 WRZYSZCZ Dominik 02 02278 UKS Orlik Rajbrot41.56 352
7 SALWIŃSKI Jan 03 02615 WKS Wawel Kraków42.48 347
8 GONDEK Jan 03 03757 WKS Wawel Kraków43.49 339
9 ROMAN Szymon 03 03005 UKS Azymut Dębów44.54 333
10 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 03 03231 UKS Kometa Gliwice45.07 331
11 FITRZYK Krzysztof 02 02143 UKS Patria Mynne46.23 323
12 ŻESŁAWSKI Mateusz 04 03200 WKS Wawel Kraków48.39 307
13 BUŁAWA Filip 02 03410 UKS Kometa Gliwice51.14 291
14 CURZYTEK Krystian 04 03844 UKS Azymut Dębów51.34 289
15 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice52.34 281
16 KUKLA Bartosz 02 02990 UKS Kometa Gliwice53.38 276
17 SKOWRON Wojciech 04 03719 UKS Kometa Gliwice54.14 270
18 CURZYTEK Kacper 04 03843 UKS Azymut Dębów56.26 257
19 Pudełek Błażej 02 03852 UKS Górzanka Nawojowa Góra56.49 255
20 TRĘBACZ Antoni 04 02871 UKS Kościelec Chrzanów61.10 226
21 ZIĘTKIEWICZ Aleksander 02 03851 UKS Górzanka Nawojowa Góra65.22 197
22 Bawor Dominik 02 03481 UKS Azymut Dębów65.50 194
23 WOŁOWIEC Daniel 04 03483 UKS Azymut Dębów77.43 116
24 Tarnowski Jan 03 03834 WKS Wawel Kraków81.04 95
nkl MIREK Gracjan 4 00000 UKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl ŚLUSARCZYK Piotr 04 03853 UKS Górzanka Nawojowa Góra
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Białowarczuk JacekBuler MateuszGrzybicki MateuszHyży MarcelinaHerbeć EwelinaHorst JuliaHuba KarolHajdas MartynaKrochmal GrzegorzPeślak DawidSkurak KingaTrzebiatowski JakubWensław MateuszWensław MateuszWłodarczyk KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies