Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint z dnia: 2016-10-08
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Leśnicka Agnieszka 02 02611 UKS Azymut Dębów12.19 420
2 SŁOŃSKA Zofia 02 03191 WKS Wawel Kraków13.41 384
3 POLEWKA Aleksandra 02 02462 UKS Kometa Gliwice13.43 382
4 SOBEL Natalia 02 02491 UKS Kometa Gliwice13.45 382
5 WÓJCIK Natalia 02 02992 WKS Wawel Kraków13.57 376
6 POGODA Kinga 02 02490 UKS Kometa Gliwice15.16 342
7 KRÓLIKIEWICZ Hanna 05 03193 WKS Wawel Kraków15.21 340
8 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel Kraków15.30 335
9 MACA Martyna 02 03414 UKS Azymut Dębów15.47 327
10 KRUK Justyna 02 03847 UKS Azymut Dębów15.56 324
11 SROKA Małgorzata 02 02200 UKS Patria Mynne16.15 315
12 ZELEK Klaudia 03 02149 UKS Patria Mynne16.22 313
13 BARTOŃ Natalia 02 02589 UKS Kometa Gliwice16.42 304
14 NYGA Julia 02 02986 UKS Kometa Gliwice16.45 302
15 KIEŁB Patrycja 05 03845 UKS Azymut Dębów17.19 287
16 SŁOŃSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel Kraków18.43 251
17 KIEŁB Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Dębów18.45 249
18 LECHOWSKA Agata 05 03609 UKS Kościelec Chrzanów19.08 238
19 KILISZEWSKA Gabriela 04 03761 WKS Wawel Kraków19.37 225
20 CZACHURA Anna 04 03749 UKS Patria Mynne19.51 220
21 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa Gliwice20.40 198
22 BRODA Alina 02 03829 WKS Wawel Kraków23.03 135
23 ŁABUZEK Marta 03 03762 WKS Wawel Kraków23.39 120
24 JAROŃ Wiktoria 02 03831 WKS Wawel Kraków26.17 49
25 TELEGA Natalia 02 03482 UKS Azymut Dębów28.55 0
26 SIKORA Sandra 07 03613 UKS Kościelec Chrzanów34.40 0
nkl LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel Kraków
nkl GŁOWACZ Oliwia 03 02869 UKS Kościelec Chrzanów
nkl BARTMAN Oliwia 03 03842 UKS Azymut Dębów
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SALWIŃSKI Jan 03 02615 WKS Wawel Kraków13.08 420
2 SŁOMA Kacper 02 03003 UKS Azymut Dębów13.21 417
3 ROMAN Szymon 03 03005 UKS Azymut Dębów14.08 408
4 TOWAREK Michał 03 03359 UKS Kometa Gliwice14.27 402
5 BUŁAWA Filip 02 03410 UKS Kometa Gliwice14.40 399
6 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 03 03230 UKS Kometa Gliwice14.58 396
7 SZELIGA Stanisław 02 03833 WKS Wawel Kraków15.17 393
8 WRZYSZCZ Dominik 02 02278 UKS Orlik Rajbrot15.20 393
8 ŻESŁAWSKI Mateusz 04 03200 WKS Wawel Kraków15.20 393
10 KUKLA Bartosz 02 02990 UKS Kometa Gliwice15.27 390
11 FITRZYK Krzysztof 02 02143 UKS Patria Mynne15.45 387
12 GONDEK Jan 03 03757 WKS Wawel Kraków16.12 381
13 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice16.15 381
14 KOCHAŃCZYK Jakub 03 03407 UKS Kometa Gliwice16.16 381
15 TRĘBACZ Antoni 04 02871 UKS Kościelec Chrzanów17.14 369
16 SKOWRON Wojciech 04 03719 UKS Kometa Gliwice17.27 366
17 WOŁOWIEC Daniel 04 03483 UKS Azymut Dębów18.09 357
18 ZIĘTKIEWICZ Aleksander 02 03851 UKS Górzanka Nawojowa Góra18.16 354
19 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 03 03231 UKS Kometa Gliwice18.29 351
20 Pudełek Błażej 02 03852 UKS Górzanka Nawojowa Góra19.08 344
21 CHODLEWSKI Antoni 08 03602 UKS Kościelec Chrzanów19.22 341
22 ŻESŁAWSKI Jakub 05 03201 WKS Wawel Kraków22.51 296
23 CURZYTEK Krystian 04 03844 UKS Azymut Dębów22.57 296
24 Bawor Dominik 02 03481 UKS Azymut Dębów23.00 296
25 HUBA Kacper 05 03412 UKS Azymut Dębów23.49 284
26 Tarnowski Jan 03 03834 WKS Wawel Kraków24.13 278
27 CURZYTEK Kacper 04 03843 UKS Azymut Dębów26.02 257
28 TARNOWSKI Przemysław 8 00000 WKS Wawel Kraków27.04
29 Wójcik Paweł 05 02991 WKS Wawel Kraków28.25 227
30 KRUK Jakub 05 03846 UKS Azymut Dębów32.56 169
31 Jarząbski Bartłomiej 05 03030 UKS Orlik Rajbrot37.17 115
32 ZYCHOWICZ Krystian 07 03616 UKS Kościelec Chrzanów38.50 94
nkl HOLZER Jan 05 03830 WKS Wawel Kraków
nkl CZAPLA Tadeusz 05 03647 WKS Wawel Kraków
nkl MIREK Gracjan 4 00000 UKS Górzanka Nawojowa Góra
nkl ŚLUSARCZYK Piotr 04 03853 UKS Górzanka Nawojowa Góra
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Ablewski TomaszDzwonkowska PaulinaGrzesiak SzymonKaszubowska AmeliaKiełb WiktoriaStandziak MaciejSadowski DanielUrbański SzymonŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies