Polski Związek Orientacj Sportowej
TRENERZY/INSTRUKTORZY
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
080 Tarnowski Mirosławtrzecia 1988-04-16
083 Sokalski Dariuszdruga
084 Dyzio Włodzimierztrzecia
085 Kryjomski Jerzytrzecia
086 Wysocka Jolantadruga
089 Płonka Jacektrzecia 2009-05-07
091 Szuryga Huberttrzecia 2008-04-20
092 Cegiełka Jantrzecia 1997-03-05
093 Nowak Barbaratrzecia 2015-01-12 2014-12-12
094 Pabich Tomasztrzecia 2015-01-12 2014-12-12
095 Parfianowicz Piotrtrzecia 2017-02-20 2017-02-20
098 Biederman Pawełtrzecia 2015-01-12 2014-12-12
099 Słoński Marektrzecia 2017-02-20 2017-02-20
100 Bugaj Teresatrzecia 2017-02-20 2017-02-20
101 Ciastek Bogusławtrzecia 2017-02-20
104 Mazan Aleksandratrzecia 2017-02-20 2017-02-20
105 Gapiński Włodzimierztrzecia 2015-01-12 2014-12-12
106 Leśnicki Stanisławtrzecia 2017-02-20 2017-02-20
108 Kubicka Zuzannatrzecia 2017-06-20
109 Marszałek Mariatrzecia
110 Marszałek Waldemartrzecia
111 Murawska Ewatrzecia
poprzednie1[2]
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies