Polski Związek Orientacj Sportowej
TRENERZY/INSTRUKTORZY
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
080 Tarnowski Mirosławtrzecia 1988-04-16
083 Sokalski Dariuszdruga
084 Dyzio Włodzimierztrzecia
085 Kryjomski Jerzytrzecia
086 Wysocka Jolantadruga
089 Płonka Jacektrzecia 2009-05-07
091 Szuryga Huberttrzecia 2008-04-20
092 Cegiełka Jantrzecia 1997-03-05
093 Nowak Barbaratrzecia 2015-01-12 2014-12-12
094 Pabich Tomasztrzecia 2015-01-12 2014-12-12
095 Parfianowicz Piotrtrzecia 2017-02-20 2017-02-20
098 Biederman Pawełtrzecia 2015-01-12 2014-12-12
099 Słoński Marektrzecia 2017-02-20 2017-02-20
100 Bugaj Teresatrzecia 2017-02-20 2017-02-20
101 Ciastek Bogusławtrzecia 2017-02-20
104 Mazan Aleksandratrzecia 2017-02-20 2017-02-20
105 Gapiński Włodzimierztrzecia 2015-01-12 2014-12-12
106 Leśnicki Stanisławtrzecia 2017-02-20 2017-02-20
108 Kubicka Zuzannatrzecia 2017-06-20
109 Marszałek Mariatrzecia
110 Marszałek Waldemartrzecia
111 Murawska Ewatrzecia
poprzednie1[2]
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies