Polski Związek Orientacj Sportowej
TRENERZY/INSTRUKTORZY
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
001 Porzycz Jerzytrzecia
002 Porzycz Agatapierwsza
004 Patejko Przemysławtrzecia
007 Kmieciński Józeftrzecia
008 Machowski Władysławtrzecia
009 Wójcik Beatadruga
010 Gackowski Bogdandruga
012 Patejko Tadeusztrzecia
013 Antonowicz Jerzydruga
014 Chachurski Ryszardtrzecia
015 Górnicka-Antonowicz Annadruga
016 Parfianowicz Joannatrzecia
020 Porzycz Janusztrzecia
021 Polewka Tomasztrzecia
022 Stróżycki Janusztrzecia
023 Dubisz Marek Tadeusztrzecia
024 Galla Andrzejtrzecia
027 Hyjek Adamdruga
030 Olech Andrzejtrzecia
031 Płuciennik Waldemartrzecia
032 Paterek Honoratatrzecia
033 Szepelak Jantrzecia
039 Rutkowski Tadeuszdruga
042 Ostojski Jerzytrzecia
043 Ożarski Romualdtrzecia
046 Cych Piotrpierwsza
047 Parfianowicz Ludomirtrzecia
048 Król Benedykttrzecia
049 Ziętek-Leśnicka Mariatrzecia
050 Androsz Katarzynatrzecia
051 Widziewicz Remigiusztrzecia
054 Dutkiewicz Damiantrzecia
057 Sobczyński Kaliksttrzecia
059 Ewiak-Paszyńska Alicjatrzecia
060 Szmitka Wiesławtrzecia
061 Rydliński Bartosztrzecia
062 Nowak Michałtrzecia
063 Pachnik Dariusztrzecia
064 Kalsztein Karoltrzecia
066 Nowak Beatatrzecia
067 Nowak Jacektrzecia
068 Jarocki Michałtrzecia
069 Wołowczyk Mariolatrzecia
070 Polewka Beatatrzecia
071 Markowski Marcintrzecia
072 Majasow Kostiantyndruga 2009-06-12
073 Machowska Weronikatrzecia
074 Hornik Zbigniewdruga
077 Paszyński Piotrtrzecia 2009-05-07
079 Wierciński Piotrdruga 2000-05-09
[1]2następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaWesołowski RafałWicha KatarzynaWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies