Polski Związek Orientacj Sportowej
TRENERZY/INSTRUKTORZY
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
001 Porzycz Jerzytrzecia
002 Porzycz Agatapierwsza
004 Patejko Przemysławtrzecia
007 Kmieciński Józeftrzecia
008 Machowski Władysławtrzecia
009 Wójcik Beatadruga
010 Gackowski Bogdandruga
012 Patejko Tadeusztrzecia
014 Chachurski Ryszardtrzecia
016 Parfianowicz Joannatrzecia
021 Polewka Tomasztrzecia
022 Stróżycki Janusztrzecia
023 Dubisz Marek Tadeusztrzecia
024 Galla Andrzejtrzecia
026 Banach Roberttrzecia
027 Hyjek Adamdruga
030 Olech Andrzejtrzecia
032 Paterek Honoratatrzecia
033 Szepelak Jantrzecia
036 Zieliński Pawełtrzecia
038 Nowak Remigiusztrzecia
039 Rutkowski Tadeuszdruga
041 Karnia-Biskupska Annatrzecia
042 Ostojski Jerzytrzecia
043 Ożarski Romualdtrzecia
046 Cych Piotrpierwsza
047 Parfianowicz Ludomirtrzecia
049 Ziętek-Leśnicka Mariatrzecia
050 Androsz Katarzynatrzecia
051 Widziewicz Remigiusztrzecia
054 Dutkiewicz Damiantrzecia
056 Woźniak Jerzytrzecia
057 Sobczyński Kaliksttrzecia
059 Ewiak-Paszyńska Alicjatrzecia
061 Rydliński Bartosztrzecia
062 Nowak Michałtrzecia
063 Pachnik Dariusztrzecia
064 Kalsztein Karoltrzecia
066 Nowak Beatatrzecia
067 Nowak Jacektrzecia
068 Jarocki Michałtrzecia
069 Wołowczyk Mariolatrzecia
070 Polewka Beatatrzecia
071 Markowski Marcintrzecia
072 Majasow Kostiantyndruga 2009-06-12
073 Machowska Weronikatrzecia
074 Hornik Zbigniewdruga
075 Hornik Alicjatrzecia
077 Paszyński Piotrtrzecia 2009-05-07
079 Wierciński Piotrdruga 2000-05-09
[1]2następne
06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Bogusz EwaBreksa BlankaDzik MirosławJaworski KacperMalik WiktoriaMajewski BartoszMasztalski PawełNadachewicz JarosławOlbrycht AnnaSobczyk DanielWdowczyk PiotrZielczyńska HelenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies