Polski Związek Orientacj Sportowej
STATYSTYKI
KLUBY
w rejestrze 153 w tym UKS: 86
Rok
ze składką
2010
54
2011
58
2012
65
2013
57
2014
57
2015
61
2016
59
2017
15
dolnośląskie
6
8
8
6
6
6
6
2
kujawsko-pomorskie
1
1
1
1
1
1
1
0
lubelskie
2
2
2
2
1
2
2
0
lubuskie
2
2
3
2
2
2
3
0
łódzkie
4
5
7
6
6
6
6
2
małopolskie
3
4
4
4
4
4
5
1
mazowieckie
10
11
10
10
10
11
10
4
opolskie
1
1
2
1
1
2
2
0
podkarpackie
1
1
1
1
1
1
1
0
podlaskie
2
3
2
2
2
2
2
0
pomorskie
5
4
6
5
5
5
6
1
śląskie
7
7
6
6
6
6
4
0
świętokrzyskie
0
0
0
0
0
0
0
0
warmińsko-mazurskie
2
1
2
2
2
2
2
2
wielkopolskie
4
4
6
6
6
6
6
2
zachodniopomorskie
3
3
3
3
4
5
3
1
ZAWODNICY
w rejestrze 3768
Rok
ze składką

kobiety
mężczyzni

zrzeszeni
indywidualni

do KM21
weterani
2010
1082

41.4%
58.6%

1054
28

843
239
2011
1102

39.3%
60.7%

1079
23

851
251
2012
1133

41.3%
58.7%

1107
26

868
265
2013
1396

43.2%
56.8%

1363
33

1095
301
2014
1369

42.5%
57.5%

1344
25

1054
315
2015
1533

42.1%
57.9%

1449
84

1187
346
2016
1468

41.0%
59.0%

1400
68

1093
375
2017
358

38.3%
61.7%

351
7

244
114
ze składką bno
1068
1094
1123
1380
1353
1519
1455
357
ze składką rjno
204
265
263
500
564
703
696
295
ze składką nbno
258
327
340
594
700
800
762
303
ze składką trialo
0
0
1
779
966
1208
1197
259
NOWI ZAWODNICY *niestety traktuje zmianę klubu jako nowego zawodnika
Rok
2010
1974
2011
291
2012
267
2013
525
2014
283
2015
474
2016
431
2017
28
KARTOGRAFOWIE
w rejestrze 147
Rok
ze składką
2010
20
2011
18
2012
23
2013
34
2014
48
2015
57
2016
52
2017
17
TRENERZY I INSTRUKTORZY
w rejestrze 94
Rok
ze składką
2010
82
2012
50
2013
73
2014
63
2015
62
2016
62
2017
18
SĘDZIOWIE
w rejestrze 1131
Rok
ze składką
2010
283
2011
237
2012
248
2013
199
2014
159
2015
156
2016
175
2017
34
BUDOWNICZOWIE TRAS
w rejestrze 287
Rok
ze składką
2010
44
2011
43
2012
47
2013
40
2014
37
2015
41
2016
41
2017
17
TOPOGRAFOWIE
w rejestrze 61
Rok
ze składką
2010
25
2011
20
2012
27
2013
2
LICZBA STARTÓW W KALENDARZU ZAWODÓW
Rok
2010
172
2011
172
2012
192
2013
156
2014
234
2015
148
2016
276
2017
218
BnO
147
151
167
129
196
125
213
168
RJnO
22
17
22
21
26
15
59
26
NBnO
3
4
3
4
1
3
14
Trail-O
2
9
5
3
10
InO
2
1
POJEDYNCZYCH ZGŁOSZEŃ NA ZAWODY PRZEZ FORMULARZ
w sumie 52978
Rok
2010
4230
2011
4278
2012
5221
2013
10041
2014
8908
2015
6363
2016
8420
2017
109
POJEDYNCZYCH WPISÓW WYNIKÓW
w sumie 132037
Rok
2010
12137
2011
15923
2012
13006
2013
15341
2014
14207
2015
16740
2016
16388
MAPY
w rejestrze 2516
Rok
Liczba
2010
78
2011
93
2012
94
2013
121
2014
161
2015
105
2016
131
2017
3
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Kozak MateuszKupińska WiktoriaKoczubaj MajaNowak AnnaPolaszewska MarzenaRozmysłowicz GrażynaWieszaczewski JacekZalewski BartłomiejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies