Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0254 Bartczak JarosławS-4 1997-07-01 ekstern. 1997-07-01
0263 Zasowski AntoniS-3 2001-04-30 Nr 64 1997-11-16
0264 Zasowski PrzemysławS-4 1998-01-01 Nr 64 1997-11-16
0275 Morańda RomanS-2 2004-05-19 Nr 65 1997-12-07
0313 Kowalski LucjanS-4 2000-05-22 Nr 70 1998-11-15
0314 Lewczuk AndrzejS-3 2004-10-03 Nr 70 1998-11-15
0315 Mańka ZbigniewS-3 2010-03-01 Nr 70 1998-11-15
0337 Marcinkiewicz Kajzer MonikaS-3 2004-05-19 Nr 72 1999-12-05
0361 Wiercińska IrenaS-4 2000-12-17 Nr 74 2000-12-17
0365 Drągowski PiotrS-4 2000-07-22 Nr 72 1999-12-05
0388 Szuryga HubertS-3 2010-03-01 Nr 70 1998-11-15
0410 Kijewski JacekS-4 2000-09-08 Nr 51 1994-01-22
0411 Deliński HenrykS-3 2001-09-17 Nr 75 2000-03-11
0427 Kryjomski JerzyS-4 2001-10-07 Nr 77 2001-10-07
0446 Sochacki WitoldS-3 2006-05-31 Nr 77 2001-10-07
0468 Ostojski JerzyS-3 2004-11-21 Nr 78 2001-11-18
0475 Bargiel BeataS-4 2001-12-02 Nr 79 2001-12-02
0480 Drągowski MarekS-4 2001-12-02 Nr 79 2001-12-02
0570 Olech PrzemysławS-4 2004-02-08 Nr 84 2004-02-08
0608 Rydliński BartoszS-4 2004-01-27 Nr 79 2001-12-02
0614 Androsz KatarzynaS-3 2005-06-05 Nr 80 2002-02-17
0619 Kalsztein KarolS-4 2004-12-09 Nr 75 2000-03-11
0653 Fastyn MarcinS-1 2012-05-21 Nr 3/05 2005-10-02
0698 Konstanciak AndrzejS-4
0745 Patejko PatrycjaS-4 2006-05-11 Nr 83 2003-12-06
0750 Majewski PiotrS-4 2006-05-03 Nr 83 2003-12-06
0752 Marchlik MałgorzataS-4 2006-11-16 Nr 83 2003-12-06
0781 Opanowicz DominikS-4 2005-04-13 Nr 84 2004-02-08
0820 Drągowska (Wysocka) MalwinaS-3 2008-10-06 Nr 71 1999-02-07
0850 Chmielecki PiotrS-3 2008-01-19 Nr 2/06 2006-06-25
0851 Wiercińska AnnaS-4 2006-06-25 Nr 2/06 2006-06-25
0856 Olas JacekS-3 2007-04-28 Nr 2/06 2006-06-25
0864 Charuba ŁukaszS-4 2008-03-06 Nr 2/06 2006-06-25
0867 Śliwczyńska IlonaS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0869 Mikielska DanutaS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0870 Mikielski MarekS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0876 Lubkiewicz TomaszS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0898 Mikielski DanielS-4 2008-02-28 Nr 1/06 2006-04-23
0899 Mikielski WitoldS-4 2006-07-18 Nr 1/06 2006-04-23
0911 Morawska IrenaS-3 2011-10-15 Nr 2/07 2007-03-11
0962 Ziętek-Leśnicka MariaS-2 2010-06-29 Nr 33
0963 Leśnicki StanisławS-2 2011-06-29 Nr 33
0971 Piekarski RyszardS-4 2009-04-03 Nr 3/07 2008-03-16
0974 Prasał JakubS-4 2011-05-11 Nr 3/07 2008-03-16
0976 Wicha MałgorzataS-4 2009-12-26 Nr 3/07 2008-03-16
0984 Hajdas TomaszS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0985 Kluska WojciechS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0986 Kowalski KamilS-4 2011-06-11 Nr 1/08 2008-04-08
0991 Papke ArkadiuszS-4 2010-08-16 Nr 1/08 2008-04-08
0992 Płonka JacekS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
poprzednie1[2]3następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Byczkowska KamilaBabych SerhiyBaranowski MateuszDomaszewicz IzaMaterny AdamPipczyńska KlaudiaSkoczke PiotrStańko PatrykZagórski ŁukaszZielony MałgorzataZiółkowska OliwiaZagórski ŁukaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies