Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0876 Lubkiewicz TomaszS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0898 Mikielski DanielS-4 2008-02-28 Nr 1/06 2006-04-23
0899 Mikielski WitoldS-4 2006-07-18 Nr 1/06 2006-04-23
0911 Morawska IrenaS-3 2011-10-15 Nr 2/07 2007-03-11
0962 Ziętek-Leśnicka MariaS-2 2010-06-29 Nr 33
0963 Leśnicki StanisławS-2 2011-06-29 Nr 33
0967 Kochn ŁukaszS-4 2008-03-15 Nr 3/07 2008-03-16
0974 Prasał JakubS-4 2011-05-11 Nr 3/07 2008-03-16
0975 Szmulkowski AdamS-4 2011-08-13 Nr 3/07 2008-03-16
0976 Wicha MałgorzataS-4 2009-12-26 Nr 3/07 2008-03-16
0984 Hajdas TomaszS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0985 Kluska WojciechS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0986 Kowalski KamilS-4 2011-06-11 Nr 1/08 2008-04-08
0991 Papke ArkadiuszS-4 2010-08-16 Nr 1/08 2008-04-08
0992 Płonka JacekS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0999 Fijor WaldemarS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
1003 Moranda GenowefaS-4 2008-03-15 Nr 3/07 2008-03-16
1012 Jarecki KrzysztofS-4 2008-12-14 Nr 3/08 2008-12-14
1022 Sikora WaldemarS-3 2012-09-01 Nr 3/08 2008-12-14
1025 Tarnowska IwonaS-4 2008-12-14 Nr 3/08 2008-12-14
1027 Życki WojciechS-3 2010-06-26 Nr 3/08 2008-12-14
1033 Kamecki HubertS-4 2008-11-30 Nr 2/08 2008-11-30
1035 Kruk PiotrS-4 2008-11-30 Nr 2/08 2008-11-30
1039 Leśnicki MarcinS-2 2011-05-13 Nr 2/08 2008-11-30
1041 Czerkawski WacławS-2 1987-02-12 Nr 4 1981-09-26
1084 Linowska JulitaS-4 2011-08-11 Nr 2/10 2010-03-07
1093 Nitsch TomaszS-4 2012-11-02 x
1094 Sosenko ArletaS-S 2014-02-18 Nr 1/13 2013-11-11
1095 Sałahub-Mądra AgnieszkaS-S 2014-02-21 Nr 1/13 2013-11-11
1097 Cieśla HubertS-S 2014-04-30 Nr 1/13 2013-11-11
1098 Wojnowicz MarekS-S 2015-04-03 Nr 1/13 2013-11-11
1103 Mazan BartłomiejS-S 2016-03-23 Nr 1/13 2013-11-11
1104 Szeliga MałgorzataS-S 2015-04-03 Nr 1/13 2013-11-11
1105 Kanikowska DominikaS-S 2016-08-12 Nr 1/13 2013-11-11
1106 Madej MateuszS-S 2016-08-12 Nr 1/13 2013-11-11
1111 Biederman PawełS-S 2016-03-31 Nr 1/13 2013-11-11
1112 Świerczyński HubertS-S 2016-03-23 Nr 1/13 2013-11-11
1117 Mądra MagdalenaS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1118 Ciastek BogusławS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1119 Haptar ArturS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1120 Kula HubertS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1121 Petersburski RobertS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1122 Polec KrzysztofS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1123 Hoffmann MarcinS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1126 Szulżycki KazimierzS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1129 Walicki RafałS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1131 Murawska EwaS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1132 Murawski PiotrS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1133 Murawska MartaS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1135 Galla BarbaraS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
poprzednie12[3]4następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Cyman AdamCiesiółka SebastianGrześkiewicz KrzysztofKojder AndrzejKrupowicz SzymonKunze MateuszKażmierkiewicz PatrykMalinowski MiłoszMyszkowski KarolMystkowski MariuszSalachna TadeuszSocha MarekWojtowicz JacekWasilewski StanisławŻukowski DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies