Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0010 Janowski KonradS-H 1985-01-19 2-nom. 1979-05-31
0015 Patejko TadeuszS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0019 Trzpil LechS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0022 Porzycz AgataS-1 1994-03-12 Nr 01 1980-02-19
0029 Motała MichałS-1 1994-03-12 Nr 03 1981-04-14
0031 Drągowska MarzenaS-2 1991-04-12 Nr 06 1981-12-06
0032 Drągowski RobertS-3 1985-01-19 Nr 06 1981-12-06
0033 Patejko BarbaraS-1 1994-03-12 Nr 06 1981-12-06
0035 Woźniak JanS-3 2008-01-27 Nr 06 1981-12-06
0041 Morawski PawełS-2 1992-03-27 Nr 09 1983-12-04
0046 Wołowczyk MarekS-3 1986-02-08 Nr 10 1984-02-26
0047 Wójcik BeataS-2 1993-03-27 Nr 10 1984-02-26
0050 Dyzio WłodzimierzS-2 1992-03-27 Nr 12 1984-04-14
0052 Król BenedyktS-1 1997-12-13 Nr 12 1984-04-14
0058 Deptuła JerzyS-3 1994-03-12 Nr 15 1985-03-10
0067 Krochmal AndrzejS-1 2001-05-14 Nr 16 1985-03-26
0068 Krochmal GrzegorzS-1 2000-09-11 Nr 16 1985-03-26
0069 Krochmal MałgorzataS-1 2002-06-09 Nr 16 1985-03-26
0076 Chachurski RyszardS-3 1993-03-27 Nr 19 1985-12-03
0088 Antonowicz JerzyS-1 1994-03-12 Nr 23 1986-09-27
0090 Wołowczyk MariolaS-3 1995-12-16 Nr 23 1986-09-27
0092 Ratajczak JerzyS-3 1988-04-09 Nr 25 1987-01-18
0097 Porzycz JerzyS-1 1993-03-27 Nr 27 1987-04-09
0105 Porzycz JanuszS-3 1993-03-27 Nr 31 1988-01-17
0106 Nowak z d. Socha BeataS-1 2012-08-26 Nr 31 1988-01-17
0110 Tarnowski MirosławS-1 2004-06-21 Nr 32 1988-04-11
0111 Galla AndrzejS-4 1988-09-22 Nr 33 1988-09-22
0125 Nowak JacekS-3 2011-09-10 Nr 38 1991-02-17
0130 Tarnowska EwaS-1 2003-10-12 Nr 38 1991-02-17
0137 Parfianowicz JoannaS-3 1997-05-31 Nr 42 1992-05-17
0144 Płuciennik WaldemarS-3 1996-06-20 Nr 43 1992-05-29
0170 Koczko TomaszS-4 1993-11-21 Nr 50 1993-11-21
0175 Kmieciński JózefS-2 1998-03-30 Nr 51 1994-01-22
0179 Lendzioszek Paweł ArkadiuszS-4 1995-06-26 Nr 51 1994-01-22
0186 Szepelak JanS-1 2005-06-20 Nr 51 1994-01-22
0188 Wiejacki JanuszS-3 1996-03-10 Nr 51 1994-01-22
0189 Wysocki StanisławS-3 1995-03-26 Nr 51 1994-01-22
0197 Pacek SylwesterS-2 2004-07-17 Nr 54 1994-08-26
0211 Wierciński PiotrS-2 2001-10-29 Nr 55 1985-06-03
0218 Szmidtka WiesławS-3 1998-08-05 Nr 57 1995-11-26
0227 Patejko PrzemysławS-3 2004-10-05 Nr 58 1996-01-20
0238 Cieśla DanutaS-4 1996-10-26 Nr 59 1996-10-26
0239 Cieśla SławomirS-3 2005-03-17 Nr 59 1996-10-26
0251 Plich MarekS-1 2003-02-10 Nr 63 1997-04-30
0254 Bartczak JarosławS-4 1997-07-01 ekstern. 1997-07-01
0263 Zasowski AntoniS-3 2001-04-30 Nr 64 1997-11-16
0264 Zasowski PrzemysławS-4 1998-01-01 Nr 64 1997-11-16
0275 Morańda RomanS-2 2004-05-19 Nr 65 1997-12-07
0313 Kowalski LucjanS-4 2000-05-22 Nr 70 1998-11-15
0315 Mańka ZbigniewS-3 2010-03-01 Nr 70 1998-11-15
[1]23następne
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Burzała AleksandraCieleń KarolinaDemska RoksanaGalla MarekHibner SylwiaKratov OleksandrKapska NinaKiel SandraKępik KamilNiepośpiał KrzysztofSzymańska ZuzannaWąsiewicz AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies