Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0035 Woźniak JanS-3 2008-01-27 Nr 06 1981-12-06
0046 Wołowczyk MarekS-3 1986-02-08 Nr 10 1984-02-26
0068 Krochmal GrzegorzS-1 2000-09-11 Nr 16 1985-03-26
0069 Krochmal MałgorzataS-1 2002-06-09 Nr 16 1985-03-26
0076 Chachurski RyszardS-3 1993-03-27 Nr 19 1985-12-03
0088 Antonowicz JerzyS-1 1994-03-12 Nr 23 1986-09-27
0090 Wołowczyk MariolaS-3 1995-12-16 Nr 23 1986-09-27
0092 Ratajczak JerzyS-3 1988-04-09 Nr 25 1987-01-18
0137 Parfianowicz JoannaS-3 1997-05-31 Nr 42 1992-05-17
0170 Koczko TomaszS-4 1993-11-21 Nr 50 1993-11-21
0175 Kmieciński JózefS-2 1998-03-30 Nr 51 1994-01-22
0186 Szepelak JanS-1 2005-06-20 Nr 51 1994-01-22
0211 Wierciński PiotrS-2 2001-10-29 Nr 55 1985-06-03
0254 Bartczak JarosławS-4 1997-07-01 ekstern. 1997-07-01
0337 Marcinkiewicz Kajzer MonikaS-3 2004-05-19 Nr 72 1999-12-05
0361 Wiercińska IrenaS-4 2000-12-17 Nr 74 2000-12-17
0410 Kijewski JacekS-4 2000-09-08 Nr 51 1994-01-22
0411 Deliński HenrykS-3 2001-09-17 Nr 75 2000-03-11
0544 Dwojak WojciechS-4 2003-03-09 Nr 82 2003-03-08
0851 Wiercińska AnnaS-4 2006-06-25 Nr 2/06 2006-06-25
0869 Mikielska DanutaS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0870 Mikielski MarekS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0898 Mikielski DanielS-4 2008-02-28 Nr 1/06 2006-04-23
0899 Mikielski WitoldS-4 2006-07-18 Nr 1/06 2006-04-23
0984 Hajdas TomaszS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0985 Kluska WojciechS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0986 Kowalski KamilS-4 2011-06-11 Nr 1/08 2008-04-08
0991 Papke ArkadiuszS-4 2010-08-16 Nr 1/08 2008-04-08
0992 Płonka JacekS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0999 Fijor WaldemarS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
1093 Nitsch TomaszS-4 2012-11-02 x
1094 Sosenko ArletaS-S 2014-02-18 Nr 1/13 2013-11-11
1118 Ciastek BogusławS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1126 Szulżycki KazimierzS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
[1]
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Kozak MateuszKupińska WiktoriaKoczubaj MajaNowak AnnaPolaszewska MarzenaRozmysłowicz GrażynaWieszaczewski JacekZalewski BartłomiejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies