Polski Związek Orientacj Sportowej
Łukasz Nestorowicz, KU AZS UMCS Lublin
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
Historia wszystkich startów
1. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
2. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M21B 2017-07-08 7 46.38 550
3. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M21B 2017-07-07 9 33.55 311
4. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M21B 2017-07-06 3 43.33 550
5. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M21B 2017-07-05 2 36.30 550
6. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 nkl
7. CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E2 1.10 M21 2017-05-14 nkl
8. CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E1 1.10 M21 2017-05-13 nkl
9. CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong 1.30 M21 2017-04-08 nkl
10. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M21 2016-09-17 nkl
11. X Puchar Koziołka - średni 0.80 M21 2016-08-27 nkl
12. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21 2016-07-02 4 50.30 550
13. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21 2016-07-01 5 97.14 0
14. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21 2016-06-30 3 92.21 0
15. Puchar Roztocza - sprint 2 0.70 M21 2016-05-28 2 15.05 700
16. Puchar Roztocza - sprint 3 0.80 M21 2016-05-28 2 14.11 532
17. Puchar Roztocza - sprint 1 0.70 M21 2016-05-27 8 24.33 185
18. MP i MPM w Długodystansowym BnO - MP 1.30 M21 2016-04-17 10 272.58 267
19. Puchar Pomorza - VI PPom, II Puchar Elbląga 0.70 M21 2015-09-13 9 70.03 249
20. Puchar Pomorza - V PPom, II Puchar Elbląga 0.70 M21 2015-09-12 5 63.35 292
21. Grand Prix Polonia - dzień 3- klasyk skrócony 1.30 M21 2015-08-16 9 62.41 0
22. Grand Prix Polonia - dzień 2- klasyk 1.30 M21 2015-08-15 3 65.08 0
23. Grand Prix Polonia - dzień 1- klasyk skrócony 1.30 M21 2015-08-14 11 67.31 0
24. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M21 2015-07-11 25 72.51 170
25. 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 M21 2015-07-10 nkl
26. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M21 2015-07-09 17 86.38 334
27. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M21 2015-07-08 18 55.44 426
28. Puchar OK! 2015-Mistrzostwa Mazowsza na dystansie klasycznym - Klasyk 0.70 M21 2015-05-17 12 99.53 230
29. IX Puchar Koziołka - Bieg klasyczny 0.80 M21 2015-04-19 12 127.16 0
30. IX Puchar Koziołka - Bieg średniodystansowy 0.80 M21 2015-04-18 6 19.47 527
31. IX Puchar Koziołka - Bieg sprinterski 0.80 M21 2015-04-18 7 41.07 465
32. Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 M21 2015-04-12 14 237.19 339
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a