Polski Związek Orientacj Sportowej
Konrad Koguciuk, KU AZS UMCS Lublin
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 24 64.58 658
2. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-28 5 93.09 290
3. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-27 5 63.33 273
4. Puchar Wawelu - Etap 3 1.10 M21A 2018-07-06 14 51.04 207
5. Puchar Wawelu - Etap 4 1.10 M21A 2018-07-07 14 59.56 141
6. Puchar Wawelu - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-04 16 135.55 77
7. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
8. Puchar Wawelu - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-05
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 24 64.58 658
2. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-28 5 93.09 290
3. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-27 5 63.33 273
4. Puchar Wawelu - Etap 4 1.10 M21A 2018-07-07 14 59.56 141
5. Puchar Wawelu - Etap 3 1.10 M21A 2018-07-06 14 51.04 207
6. Puchar Wawelu - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-05 nkl
7. Puchar Wawelu - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-04 16 135.55 77
8. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
9. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M21B 2017-07-08 13 52.40 230
10. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M21B 2017-07-07 4 27.57 454
11. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M21B 2017-07-06 22 66.58 0
12. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M21B 2017-07-05 9 40.07 465
13. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 nkl
14. CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E2 1.10 M21 2017-05-14 4 17.40 408
15. CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E1 1.10 M21 2017-05-13 nkl
16. CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong 1.30 M21 2017-04-08 nkl
17. Puchar Twierdzy Przemyśl - sprint 1.10 M21 2016-05-22 nkl
18. Puchar Twierdzy Przemyśl - średni 1.10 M21 2016-05-21 nkl
19. Puchar Twierdzy Przemyśl - klasyk skrócony 1.10 M21 2016-05-21 nkl
20. UNTS Cup 2015 - bieg średniodystansowy 0.70 M21 2015-10-04 18 63.16 121
21. Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 M21S 2015-05-03 11 59.59 155
22. Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 M21S 2015-05-02 18 74.38 0
23. Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 M21S 2015-05-01 17 47.21 0
24. IX Puchar Koziołka - Bieg klasyczny 0.80 M21 2015-04-19 13 128.30 0
25. IX Puchar Koziołka - Bieg sprinterski 0.80 M21 2015-04-18 18 70.44 0
26. IX Puchar Koziołka - Bieg średniodystansowy 0.80 M21 2015-04-18 16 30.43 0
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies