Polski Związek Orientacj Sportowej
Mateusz Pańkowski, UKS Technik Ruciane-Nida Ruciane-Nida
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej 0.70 M21 2018-05-20 4 125.37 700
2. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 6 65.09 485
3. V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk 0.70 M21 2017-10-14 11 142.36 0
4. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-08-24 23 101.46 0
5. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01 9 26.06 0
6. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-27 10 94.35 0
7. Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap1 0.80 M-21 2018-04-14 4 145.29 0
8. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-08-25 21 120.53 0

9. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 8 124.03 0
10. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-28 10 144.57 0
Historia wszystkich startów
1. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-08-25 21 120.53 0
2. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-08-24 23 101.46 0
3. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-28 10 144.57 0
4. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-27 10 94.35 0
5. Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej 0.70 M21 2018-05-20 4 125.37 700
6. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 6 65.09 485
7. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 8 124.03 0
8. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01 9 26.06 0
9. Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap1 0.80 M-21 2018-04-14 4 145.29 0
10. V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk 0.70 M21 2017-10-14 11 142.36 0
11. V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk 0.70 M-21 2017-05-13 10 75.03 485
12. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3 1.10 M21B 2017-05-03 6 141.58 6
13. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2 1.10 M21B 2017-05-02 5 63.36 102
14. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1 1.10 M21B 2017-05-01 6 50.34 379
15. XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni 0.80 M21 2017-04-23 8 74.37 800
16. XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk 0.80 M21 2017-04-22 11 81.16 0
17. Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk 0.80 M21 2016-09-11 7 107.59 0
18. Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint 0.70 M21 2016-09-10 6 27.03 0
19. Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni 0.80 M21 2016-09-10 12 52.19 0
20. XIV Limanowa Cup - E2 1.10 M21B 2016-07-23 12 122.38 0
21. XIV Limanowa Cup - E1 1.10 M21B 2016-07-22 12 42.33 0
22. Mistrzostwa Olsztynka - klasyk 0.80 M21 2016-04-30 10 61.29 0
23. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 M21A 2016-04-24 15 127.45 0
24. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 M21A 2016-04-23 19 70.01 0
25. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 M21A 2016-04-22 15 32.43 0
26. MP i MPM w Długodystansowym BnO - MP 1.30 M21 2016-04-17 nkl
27. XXIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk 0.80 M21 2016-04-03 12 82.17 0
28. Puchar Pomorza - VI PPom, II Puchar Elbląga 0.70 M21 2015-09-13 19 99.12 0
29. Puchar Pomorza - V PPom, II Puchar Elbląga 0.70 M21 2015-09-12 15 88.31 0
30. Limanowa Cup - etap 2- klasyk 1.10 M21 2015-07-25 9 121.37 0
31. Limanowa Cup - etap 1- średni 1.10 M21 2015-07-24 10 69.41 0
32. Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 M21 2015-04-12 nkl
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies