Polski Związek Orientacj Sportowej
Adam Krochmal, UNTS Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 Średnia 2017-08-19 5 65.24
2. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 7 115.48
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 8 70.27
4. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01 8 24.24
Historia wszystkich startów
1. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 8 70.27
2. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 7 115.48
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01 8 24.24
4. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 Średnia 2017-08-19 5 65.24
5. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M21B 2017-07-08 20 67.38
6. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M21B 2017-07-07 11 35.05
7. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M21B 2017-07-06 21 65.06
8. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M21B 2017-07-05 20 56.08
9. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3 1.10 M21B 2017-05-03 4 140.06
10. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2 1.10 M21B 2017-05-02 4 59.42
11. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1 1.10 M21B 2017-05-01 4 47.45
12. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M21B 2015-07-11 13 52.09
13. 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 M21B 2015-07-10 15 75.24
14. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M21B 2015-07-09 13 58.02
15. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M21B 2015-07-08 9 55.25
16. MMazowsza - sprint 0.70 M21 2015-05-09 22 31.59
17. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 OPEN2 2015-04-26 3 63.11
18. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 OPEN2 2015-04-25 2 55.15
19. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 OPEN2 2015-04-24 1 28.13
20. IX Puchar Koziołka - Bieg klasyczny 0.80 OPEN 2015-04-19 4 42.19
21. IX Puchar Koziołka - Bieg sprinterski 0.80 OPEN 2015-04-18 2 35.53
22. IX Puchar Koziołka - Bieg średniodystansowy 0.80 OPEN 2015-04-18 1 10.37
23. Warsaw Orient Meeting - Middle Distance Urban Race 1.05 M21 2014-09-14 10 63.06 0
24. Grand Prix Polonia - E3 1.05 OPEN 2013-08-11 7 56.44
25. Grand Prix Polonia - E2 1.05 OPEN 2013-08-10 4 15.50
26. Grand Prix Polonia - E1 1.05 OPEN 2013-08-09 3 44.54
27. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M21B 2013-07-13 14 60.31 0
28. XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 M21B 2013-07-12 9 39.19 52
29. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M21B 2013-07-11 7 65.03 300
30. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M21B 2013-07-10 9 35.17 277
31. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M21 2013-06-08 40 108,16 23
32. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M21 2013-06-07 43 28,26 89
33. Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 M21B 2012-07-01 nkl NKl
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a