Polski Związek Orientacj Sportowej
Maciej Marcjanek, UKS Orientuś Łódź
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. MMM, strefa B - klasyk 0.80 M35 2017-09-17 1 41.45 616
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 28 20.03 528
3. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 20 140.18 451
4. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 28 20.03 528
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 20 140.18 451
3. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
4. MMM, strefa B - klasyk 0.80 M35 2017-09-17 1 41.45 616
5. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M21 2017-05-20 22 131.40 493
6. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 28 20.03 0
7. KMP test race - klasyk 0.70 M21 2017-03-26 nkl
8. Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk 0.80 M21 2016-10-15 2 71.44 785
9. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M21 2016-09-17 26 164.06 166
10. Powitanie wiosny - skrócony klasyk 0.80 M21 2016-04-02 nkl
11. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M21 2015-07-11 nkl
12. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2015-05-23 19 111.01 866
13. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - E1 0.80 M21 2015-04-18 3 52.04 629
14. Powitanie Wiosny - Powitanie Wiosny 0.80 M21 2015-03-21 4 54.15 657
15. Mistrzostwa Łodzi - Nocne 0.70 M21 2014-10-18 2 70.31 442
16. Wawel Cup - E4 1.05 M21 2014-07-12 28 89.44 137
17. Wawel Cup - E3 1.05 M21 2014-07-11 19 70.33 609
18. Wawel Cup - E2 1.05 M21 2014-07-10 nkl
19. Wawel Cup - E1 1.05 M21 2014-07-09 nkl
20. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M21 2014-05-24 23 138.04 449
21. Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 M21 2014-05-11 12 65.29 447
22. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M21E 2014-05-04 17 81.08 228
23. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M21E 2014-05-03 14 98.44 550
24. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21E 2014-05-02 10 43.24 766
25. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 M21 2014-04-05 3 50.54 674
26. Limanowa Cup - E2 1.05 M21E 2013-07-27 13 60,40 489
27. Limanowa Cup - E1 1.05 M21E 2013-07-26 8 46,35 784
28. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M21A 2013-07-13 16 63.22 585
29. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M21A 2013-07-11 nkl
30. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M21A 2013-07-10 nkl
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a