Polski Związek Orientacj Sportowej
Ilya Marchuk, UNTS Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29 3 46.54 810
Historia wszystkich startów
1. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29 3 46.54 810
2. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 nkl
3. WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - sprint 0.00 M21 2017-05-20 31 15.13 931
4. CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong 1.30 M21 2017-04-08 14 183.05 674
5. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M21 2016-10-02 22 45.32 851
6. MP i MPM w BnO - MP nocne 1.30 M21 2016-10-01 12 97.15 943
7. UNTS Cup 2016 - bieg nocny 0.70 M21 2016-09-24 8 78.04 437
8. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M21 2016-09-17 17 122.27 810
9. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M21 2016-09-03 16 106.33 803
10. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M21 2016-06-04 15 18.42 1009
11. Czech Cup - middle 1.10 M21E 2016-05-28 8 54.44 444
12. O-Games 2016 - E3 - średni dystans 1.10 M21 2016-05-02 14 29.39 1031
13. O-Games 2016 - E2 - sprint 1.10 M21 2016-05-01 7 15.36 886
14. O-Games 2016 - E1 - dystans klasyczny 1.10 M21 2016-04-30 14 74.23 793
15. MP i MPM w Długodystansowym BnO - MP 1.30 M21 2016-04-17 5 188.22 1110
16. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M21 2015-09-19 nkl
17. WOM Klasyk - klasyk 0.80 M21 2015-09-12 nkl
18. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M21 2015-05-31 23 57.33 839
19. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M21 2015-05-30 12 18.46 903
20. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2015-05-23 nkl
21. Puchar OK! 2015-Mistrzostwa Mazowsza na dystansie klasycznym - Klasyk 0.70 M21 2015-05-17 7 85.29 406
22. MMazowsza - sprint 0.70 M21 2015-05-09 2 19.16 557
23. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 M21E 2015-04-25 7 53.13 840
24. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 M21E 2015-04-24 4 21.07 855
25. UNTS Cup 2014 - sprint 0.80 M21 2014-10-19 5 22.18 630
26. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M21 2014-09-20 21 121.40 709
27. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M21E 2014-05-04 12 63.19 655
28. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M21E 2014-05-03 13 96.59 584
29. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21E 2014-05-02 8 41.54 823
30. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M21 2014-04-13 10 166.07 958
31. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego i VIII Puchar Koziołka - Bieg średniodystansowy 0.80 M20/21 2014-04-06 8 37.21 526
32. UNTS Cup 2013 - średni 0.70 M21 2013-10-20 14 48.29 375
33. UNTS Cup 2013 - sprint 0.70 M21 2013-10-19 10 19.01 497
34. UNTS Cup 2012 sprint - Sprint 0.70 M21 2012-10-21 6 18,14 567
35. UNTS Cup 2012 średni - �redni 0.70 M21 2012-10-20 13 45,46 243
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a