Polski Związek Orientacj Sportowej
Mateusz Deptulski, UKS Siódemka Rumia
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 3 53.27
2. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 3 89.08
Historia wszystkich startów
1. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 3 53.27
2. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 3 89.08
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01 nkl
4. MP i MPM w Długodystansowym BnO - MP 1.30 M21 2016-04-17 nkl
5. Advanta Cup - E1 0.70 M21A 2015-07-16 10 20.45 285
6. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M20 2014-09-20 14 108.57 549
7. Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 M20 2014-08-23 5 84.29 86
8. Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 M20 2014-08-22 3 35.52 631
9. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2014-06-08 19 62.36 470
10. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2014-06-07 14 19.55 788
11. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M20 2014-05-24 14 125.47 460
12. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M20 2014-05-04 4 52.05 722
13. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M20 2014-05-03 4 70.00 672
14. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M20 2014-05-02 4 38.10 701
15. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M20 2014-04-13 12 175.57 649
16. Mistrzostwa woj. Pomorskiego - bieg długodystansowy 0.70 M20 2014-04-06 2 105.41 561
17. Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 M18 2013-10-13 8 112.22 882
18. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk - Mistrzostwa woj. pomorskiego – długi dystans 0.70 M18 2013-10-06 4 70.24 487
19. Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk 0.80 M18 2013-09-22 3 58.05 441
20. Puchar woj. pomorskiego - V runda 0.70 M18 2013-09-21 2 28.01 551
21. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M18 2013-09-14 12 29.51 723
22. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-09-13 nkl
23. Grand Prix Pomorza - E2 1.05 M18 2013-08-24 9 95.23 140
24. Grand Prix Pomorza - E1 1.05 M18 2013-08-23 4 33.35 639
25. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M18 2013-06-08 20 53,54 775
26. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M18 2013-06-07 21 21,40 521
27. Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint 0.80 M18 2013-05-25 5 13,48 445
28. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-05-19 nkl NKl
29. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M18 2013-05-18 13 71,58 618
30. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M18 2013-05-04 17 65,00 431
31. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M18 2013-05-03 8 31,42 640
32. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 0.70 M18 2013-04-14 7 41.24 278
33. Puchar woj. pomorskiego - I runda 0.70 M18 2013-04-13 7 37.42 387
34. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.80 M18 2012-09-30 2 77,52 50
35. Regionalne Zawody Rankingowe - sprint 0.70 M16 2012-09-29 nkl nkl
36. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2012-09-23 25 109,28 372
37. Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 M18 2012-08-18 14 23,50 312
38. Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 M18 2012-08-17 14 83,16 223
39. Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 M18 2012-07-01 15 105,56 271
40. Puchar Wawelu - 1 dzien 1.05 M18 2012-06-30 15 68,41 186
41. Regionalne Zawody Rankingowe - średni 0.70 M18 2012-06-24 1 30,09 560
42. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint 0.80 M18 2012-06-23 3 20,34 142
43. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M18 2012-06-02 28 42,47 437
44. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2012-06-01 nkl NKl
45. XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 M18 2012-05-27 15 73,004 424
46. XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 M18 2012-05-26 11 49,45 514
47. XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 M18 2012-05-25 16 38,17 320
48. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M18 2012-05-20 34 24,06 150
49. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M18 2012-05-19 28 82,47 448
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies