Polski Związek Orientacj Sportowej
Yaroslav Pazhukh, UKS Azymut Dębów Dębów
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 8 95.37 1088
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 10 16.26 1081
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 10 16.26 1081
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 8 95.37 1088
3. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M21 2017-05-20 13 112.36 879
4. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 10 16.26
5. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M21 2016-09-03 13 103.36 854
6. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21E 2016-07-02 nkl
7. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21E 2016-07-01 nkl
8. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21E 2016-06-30 19 133.23
9. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M21 2015-09-19 11 149.22 731
10. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2014-06-08 13 48.38 934
11. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M21 2014-06-07 15 19.09 926
12. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M21 2014-05-24 8 105.41 872
13. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M21 2012-09-15 4 45,19 955
14. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M21 2012-09-14 8 14,28 877
15. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M21 2012-05-20 25 20,27 713
16. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M21 2012-05-19 23 103,14 714
17. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-21E 2011-05-22 10 75,27 834
18. Baltic Cup - E2 1.05 M-21E 2011-05-21 17 28,21 611
19. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-21E 2011-05-20 7 22,29 909
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a