Polski Związek Orientacj Sportowej
Damian Becmer, KU AZS WAT Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 24 18.35 752
2. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 11 237.42 254
3. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 24 18.35 752
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 nkl
3. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 11 237.42 254
4. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 24 18.35
5. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M20 2016-10-02 7 34.04 606
6. MP i MPM w BnO - MP nocne 1.30 M20 2016-10-01 7 86.45 532
7. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M20 2016-09-17 7 125.26 517
8. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M20 2016-09-03 nkl
9. XII Echa Twardogóry - klasyk 0.80 M21 2016-06-12 2 101.37 502
10. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M20 2016-06-04 9 19.50 644
11. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M18 2015-07-11 nkl
12. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M18 2015-07-09 nkl
13. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M18 2015-07-08 nkl
14. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M18 2015-05-31 26 66.34 523
15. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M18 2015-05-30 18 19.55 632
16. II Echa Doliny Baryczy - średni dystans 0.70 M21 2015-05-24 7 44.28 441
17. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2015-05-23 18 101.48 745
18. Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 M18 2015-05-03 11 68.10 671
19. Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 M18 2015-05-02 11 59.08 682
20. Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 M18 2015-05-01 10 35.35 701
21. Orientpark Cup - średni 0.70 M-18 2015-03-29 nkl
22. Grand Prix Małopolski - I etap 0.70 M21 2015-03-22 25 25.59 297
23. Grand Prix Małopolski - I etap 0.70 M21 2015-03-21 26 61.42 193
24. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 M18 2014-10-04 12 78.25 568
25. XX Puchar Paulinum - średniodystansowe 0.70 M-16/18 2014-09-27 1 32.51 560
26. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M18 2014-09-20 22 103.01 222
27. Wawel Cup - E4 1.05 M18 2014-07-12 13 53.25 529
28. Wawel Cup - E3 1.05 M18 2014-07-11 11 54.05 546
29. Wawel Cup - E2 1.05 M18 2014-07-10 11 57.41 580
30. Wawel Cup - E1 1.05 M18 2014-07-09 10 41.02 654
31. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M18 2014-06-08 17 50.14 740
32. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2014-06-07 19 20.35 602
33. I Echa Doliny Baryczy - średni 1.05 M18/20 2014-06-01 1 49.03 945
34. X Jubileuszowe Echa Twardogóry - sprint 1.05 M16/18 2014-05-31 3 16.05 794
35. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M18 2014-05-24 12 120.29 422
36. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M18 2014-05-17 3 17.38 579
37. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M18 2014-05-04 7 50.24 669
38. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M18 2014-05-03 9 70.51 640
39. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M18 2014-05-02 8 46.01 628
40. Polskie Wulkanalia 2014 - Sprint 0.70 M18 2014-04-06 8 12.56 271
41. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M16 2013-09-29 23 90.05 532
42. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M16 2013-09-27 19 113.51 546
43. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M16 2013-09-14 39 52.57 394
44. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M16 2013-09-13 18 18.19 600
45. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M-16 2013-08-10 nkl NKL
46. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M-16 2013-08-09 11 93.25 281
47. Puchar Ślęży - Skrocony klasyk 1.05 M-16 2013-06-16 7 87.24 81
48. Puchar Ślęży - Sredni dystans 1.05 M-16 2013-06-15 8 36.00 529
49. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M16 2013-06-08 37 69,39 283
50. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M16 2013-06-07 31 17,54 458
51. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H16B 2013-06-02 31 42.39 0
52. Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 H16B 2013-06-01 14 60,53 441
53. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M16 2013-04-06 7 38,00 643
54. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M16 2013-04-05 14 14,14 639
55. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M16 2012-09-23 31 103,24 234
56. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M16 2012-09-21 26 118,46 285
57. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M16 2012-09-15 23 52,19 371
58. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2012-09-14 nkl NKl
59. Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 M16 2012-08-18 10 24,40 145
60. Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 M16 2012-08-17 9 64,21 252
61. Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 M16 2012-07-01 11 78,02 323
62. Puchar Wawelu - 1 dzien 1.05 M16 2012-06-30 11 56,52 369
63. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M16 2012-06-02 27 38,01 534
64. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M16 2012-06-01 22 16,51 678
65. III Puchar Przedwiośnia - klasyk 0.70 M-16 2012-03-17 8 77,13
66. III Puchar Przedwiośnia - Nocny sprint 0.70 M-16 2012-03-17 9 28,35
67. Puchar Wawelu - E2 1.05 M14A 2011-06-25 16 45,43 473
68. Puchar Wawelu - E1 1.05 M14A 2011-06-24 9 54,19 524
69. XXIII Puchar Ślęży 1.05 M-14 2011-06-19 6 26,11 330
70. Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 1.30 M14 2011-06-11 10 58.31 582
71. Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 M14 2011-06-10 19 21,06 550
72. Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Średniodystansowy 0.70 M-14 2011-05-29 6 44,29 203
73. Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Klasyk 0.80 M-14 2011-05-28 4 26,24 360
74. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-14 2011-05-22 27 95,26 389
75. Baltic Cup - E2 1.05 M-14 2011-05-21 24 56,03 309
76. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-14 2011-05-20 nkl nkl
77. Puchar Doliny Bobru - E3 1.05 M14 2011-04-17 18 39,50 386
78. Puchar Doliny Bobru - E2 1.05 M14 2011-04-16 13 14,43 435
79. Puchar Doliny Bobru - E1 1.05 M14 2011-04-15 15 24,51 423
09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies