Polski Związek Orientacj Sportowej
Karol Galicz, BKS Wataha Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21A 2018-04-28 2 40.37 1089
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M21E 2017-07-30 2 66.29 1058
3. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M21E 2017-07-29 3 42.00 1053
4. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 4 41.21 971
5. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 11 104.15 964
6. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 14 17.14 958
7. CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 M21 2017-10-07 7 92.28 942
8. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 15 17.01 938

9. CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 M21 2017-09-23 9 123.27 851
10. WRE- South East European Orienteering Championships - sprint 0.00 M21 2017-08-24 22 19.27 822
11. WRE- Lithuanian Cup - . 0.00 M21 2017-10-14 6 59.24 796
12. WRE- South East European Orienteering Championships - long 0.00 M21 2017-08-26 9 98.04 789
13. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 13 14.07 767
14. WRE- South East European Orienteering Championships - middle 0.00 M21 2017-08-25 16 38.33 749
15. CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk 1.10 M21 2017-07-25 8 66.04 733
16. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 12 31.46 721
17. WRE- Hungaria Kupa - Day 1 0.00 M21 2017-08-08 8 130.20 683
18. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29 6 50.54 668
19. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 5 15.20 638
20. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 20 48.37 591
21. WRE- XXIX Suunto Games - . 0.00 M21 2017-09-30 17 137.40 571
22. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 10 111.37 397
23. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 9 225.49 379
24. UNTS Cup 2017 - bieg nocny 0.00 M21 2017-09-09 2 89.53 0
25. UNTS Cup 2017 - city race 0.00 M21 2017-09-09 2 30.55 0
26. UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy 0.00 M21 2017-09-10 3 45.47 0
Historia wszystkich startów
1. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 15 17.01 938
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 14 17.14 958
3. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 11 104.15 964
4. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 4 41.21 971
5. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 10 111.37 397
6. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 5 15.20 638
7. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29 6 50.54 668
8. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21A 2018-04-28 2 40.37 1089
9. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 9 225.49 379
10. WRE- Lithuanian Cup - . 0.00 M21 2017-10-14 6 59.24 796
11. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 20 48.37 591
12. CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 M21 2017-10-07 7 92.28 942
13. WRE- XXIX Suunto Games - . 0.00 M21 2017-09-30 17 137.40 571
14. CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 M21 2017-09-23 9 123.27 851
15. UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy 0.00 M21 2017-09-10 3 45.47 0
16. UNTS Cup 2017 - bieg nocny 0.00 M21 2017-09-09 2 89.53 0
17. UNTS Cup 2017 - city race 0.00 M21 2017-09-09 2 30.55 0
18. WRE- South East European Orienteering Championships - long 0.00 M21 2017-08-26 9 98.04 789
19. WRE- South East European Orienteering Championships - middle 0.00 M21 2017-08-25 16 38.33 749
20. WRE- South East European Orienteering Championships - sprint 0.00 M21 2017-08-24 22 19.27 822
21. WRE- Hungaria Kupa - Day 1 0.00 M21 2017-08-08 8 130.20 683
22. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M21E 2017-07-30 2 66.29 1058
23. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M21E 2017-07-29 3 42.00 1053
24. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 13 14.07 767
25. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 12 31.46 721
26. CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk 1.10 M21 2017-07-25 8 66.04 733
27. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 15 21.21 909
28. CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila 1.10 M21A 2017-04-30 4 39.18 979
29. CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy 1.10 M21A 2017-04-29 6 48.25 844
30. II Puchar KU AZS UMCS - średni 0.70 M21 2017-04-23 2 37.41 603
31. II Puchar KU AZS UMCS - klasyk 0.70 M21 2017-04-22 3 67.02 689
32. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 14 17.14 0
33. CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong 1.30 M21 2017-04-08 7 157.15 1002
34. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M21 2016-10-02 13 40.51 1049
35. MP i MPM w BnO - MP nocne 1.30 M21 2016-10-01 16 105.45 815
36. UNTS Cup 2016 - bieg nocny 0.70 M21 2016-09-24 nkl
37. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M21 2016-09-17 7 107.45 1037
38. WOM - klasyk 0.80 M21 2016-09-10 1 69.16 800
39. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M21 2016-09-03 18 107.07 793
40. X Puchar Koziołka - klasyk 0.80 M21 2016-08-28 7 112.46 441
41. X Puchar Koziołka - średni 0.80 M21 2016-08-27 3 44.44 730
42. XIV Limanowa Cup - E2 1.10 M21 2016-07-23 3 67.05 990
43. XIV Limanowa Cup - E1 1.10 M21 2016-07-22 7 28.43 810
44. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21E 2016-07-02 3 35.59 1004
45. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21E 2016-07-01 9 51.17 660
46. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21E 2016-06-30 5 70.15 901
47. Puchar Najmłodszych w BnO - klasyk 1.30 OPEN 2016-06-18 3 36.03
48. Puchar Najmłodszych w BnO - sprint 1.30 OPEN 2016-06-17 1 14.38
49. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M21 2016-06-04 nkl
50. Czech Cup - long 1.10 M21E 2016-05-29 2 173.54 715
51. Czech Cup - middle 1.10 M21E 2016-05-28 6 46.18 814
52. Mistrzostwa Mazowsza - MM-sprint 0.80 M21 2016-05-21 1 15.06 800
53. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 M21A 2016-04-24 5 68.56 1037
54. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 M21A 2016-04-23 5 40.42 991
55. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 M21A 2016-04-22 4 19.27 999
56. MP i MPM w Długodystansowym BnO - MP 1.30 M21 2016-04-17 8 230.47 687
57. I Puchar KU AZS UMCS - skrócony klasyk 0.70 M21 2016-04-10 2 73.08 634
58. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M21 2015-10-17 11 126.46 771
59. Kraków City Race - finał 1.10 M21 2015-10-11 14 58.42 758
60. Kraków City Race - nocny sprint 0.70 M21 2015-10-10 3 26.27 677
61. UNTS Cup 2015 - bieg średniodystansowy 0.70 M21 2015-10-04 4 42.38 591
62. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M21 2015-09-19 23 174.27 388
63. WOM Klasyk - klasyk 0.80 M21 2015-09-12 6 97.27 318
64. Grand Prix Polonia - dzień 3- klasyk skrócony 1.30 M21E 2015-08-16 10 66.07 874
65. Grand Prix Polonia - dzień 2- klasyk 1.30 M21E 2015-08-15 9 87.04 880
66. Grand Prix Polonia - dzień 1- klasyk skrócony 1.30 M21E 2015-08-14 5 88.16 979
67. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M21 2015-07-11 nkl
68. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M21 2015-07-09 20 88.38 310
69. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M21 2015-07-08 13 53.12 470
70. Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 OPEN 2015-06-07 2 14.53
71. Puchar Najmłodszych w BnO - Long 1.30 OPEN 2015-06-05 3 31.57
72. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M21 2015-05-31 30 64.08 673
73. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M21 2015-05-30 19 19.28 801
74. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2015-05-23 nkl
75. Puchar OK! 2015-Mistrzostwa Mazowsza na dystansie klasycznym - Klasyk 0.70 M21 2015-05-17 5 76.08 521
76. Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 M21E 2015-05-03 nkl
77. Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 M21E 2015-05-02 21 73.09 397
78. Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 M21E 2015-05-01 14 38.15 707
79. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 M21E 2015-04-26 8 100.40 593
80. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 M21E 2015-04-25 6 50.32 898
81. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 M21E 2015-04-24 5 21.31 828
82. Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 M21 2015-04-12 10 193.19 782
83. UNTS Cup 2014 - sprint 0.80 M21 2014-10-19 14 27.46 259
84. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Klasyk 0.80 M21 2014-10-12 1 56.12 800
85. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Sprint 0.80 M21 2014-10-11 1 17.35 800
86. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 M21 2014-10-04 8 92.20 1105
87. Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Nocnym Biegu na Orientację - MWiM -nocne 0.70 M-21 2014-09-27 7 77.08 539
88. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M21 2014-09-20 10 96.15 1123
89. Warsaw Orient Meeting - Middle Distance Urban Race 1.05 M21 2014-09-14 3 32.12 954
90. Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 M21E 2014-08-23 7 72.25 900
91. Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 M21E 2014-08-22 11 40.07 790
92. XII Limanowa Cup - E2 1.05 M21E 2014-07-26 7 71.57 762
93. XII Limanowa Cup - E1 1.05 M21E 2014-07-25 2 58.51 983
94. Wawel Cup - E4 1.05 M21 2014-07-12 7 49.31 969
95. Wawel Cup - E3 1.05 M21 2014-07-11 3 51.22 992
96. Wawel Cup - E2 1.05 M21 2014-07-10 12 51.07 839
97. Wawel Cup - E1 1.05 M21 2014-07-09 6 38.16 949
98. Alpe Adria Cup Copa Italia - middle 1.00 M21 2014-06-29 65 63.15 145
99. TNCS Conegliano - Sprint 1.00 M21 2014-06-28 22 18.25 1033
100. Alpe Adria Cup - Long 0.00 M21 2014-06-27 39 109.13 195
101. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2014-06-08 10 47.03 986
102. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M21 2014-06-07 11 18.32 1007
103. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 12 17.13 890
104. Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 M21 2014-05-11 2 51.51 762
105. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M21E 2014-05-04 9 58.07 779
106. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M21E 2014-05-03 7 77.31 958
107. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21E 2014-05-02 9 42.12 811
108. Kurzemes Pavasaris - middle 1.00 M21 2014-04-05 44 52.46 309
109. 3rd Mediterranean Championships in Orienteering - middle SE 1.00 M21E 2014-02-22 90 64.06 133
110. V Andalucia O-Meeting - middle 1.00 M21 2014-02-15 122 58.47 10
111. UNTS Cup 2013 - średni 0.70 M21 2013-10-20 8 41.01 532
112. UNTS Cup 2013 - sprint 0.70 M21 2013-10-19 7 18.10 556
113. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M21 2013-09-29 18 142.12 752
114. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M21 2013-09-27 nkl
115. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M21 2013-09-14 20 40.44 662
116. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M21 2013-09-13 21 24.08 769
117. Grand Prix Pomorza - E2 1.05 M21E 2013-08-24 nkl
118. Grand Prix Pomorza - E1 1.05 M21E 2013-08-23 12 53.45 645
119. Grand Prix Polonia - E3 1.05 M-21 2013-08-11 15 110.44
120. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M-21 2013-08-10 15 26.08 554
121. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M-21 2013-08-09 13 119.05 479
122. Limanowa Cup - E2 1.05 M21E 2013-07-27 12 58,55 547
123. Limanowa Cup - E1 1.05 M21E 2013-07-26 10 49,29 688
124. Tallinn O-week Middle - 1 1.00 M21 2013-06-17 8 18.39 908
125. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M21 2013-06-08 nkl NKL
126. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M21 2013-06-07 17 18,47 1070
127. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H21B 2013-06-02 34 46.00 651
128. Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 H21B 2013-06-01 36 95,25 567
129. Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 H21B 2013-05-31 11 23.55 811
130. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M21 2013-05-19 5 20,08 948
131. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M21 2013-05-18 21 139,12 385
132. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M21E 2013-05-05 6 41,07 884
133. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M21E 2013-05-04 8 65,16 840
134. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21E 2013-05-03 9 30,26 825
135. XV Grand Prix Mazowsza - WRE 1.05 M21E 2013-04-27 4 95,24 1033
136. XV Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M21E 2013-04-26 4 69,56 1042
137. UNTS Cup 2012 sprint - Sprint 0.70 M21 2012-10-21 3 17,12 631
138. UNTS Cup 2012 średni - �redni 0.70 M21 2012-10-20 9 39,45 398
139. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M21 2012-10-14 11 146,09 1001
140. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2012-09-23 19 119,14 903
141. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M21 2012-09-21 21 192,34 113
142. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M21 2012-09-15 10 50,29 774
143. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M21 2012-09-14 9 14,33 863
144. Grand Prix Pomorza - E3 1.05 M21E 2012-08-26 nkl NKl
145. Grand Prix Pomorza - E1 1.05 M21E 2012-08-24 7 42,58 742
146. Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 M21 2012-07-28 2 64,31 1050
147. Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 M21 2012-07-27 5 42,34 933
148. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M21 2012-06-02 12 36,19 1113
149. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M21 2012-06-01 13 15,57 1013
150. XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 M21E 2012-05-27 14 79,30 837
151. XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 M21E 2012-05-26 27 67,07 163
152. XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 M21E 2012-05-25 10 29,28 925
153. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M21 2012-05-20 10 18,09 936
154. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M21 2012-05-19 9 87,56 943
155. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.05 M21E 2012-04-30 2 26,33 1020
156. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap1 1.05 M21E 2012-04-29 2 37,24 954
157. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - LONG 1.30 M21 2011-10-23 12 181,25 649
158. Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 M21 2011-09-25 17 113,03 684
159. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M21 2011-09-23 19 115,09 396
160. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E2 1.10 M21 2011-09-17 15 41,45 690
161. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E1 1.10 M21 2011-09-16 13 14,24 769
162. Warsaw Orient Meeting - Sprint 1.05 M21 2011-09-10 2 14,01 861
163. Grand Prix Pomorza - E2 1.05 M21E 2011-08-27 5 96,44 307
164. Grand Prix Pomorza - E1 1.05 M21E 2011-08-26 nkl
165. Puchar Wiosny - sprint 0.80 M21 2011-04-16 14 39,59 0
166. Puchar Koziołka - Klasyk 0.80 M21 2011-04-10 nkl NKL
167. Puchar Koziołka - Średni 0.70 M21 2011-04-09 4 27,49 593
168. V Puchar Koziołka - Sprint 0.70 M21 2011-04-09 5 15,34 566
169. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 M21 2010-10-17 13 201,32 309
170. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M21 2010-09-18 24 45,15 432
171. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M21 2010-09-17 12 18,17 620
172. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M21A 2010-08-15 1 16:33 525
173. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M21A 2010-08-14 6 55,06 425
174. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M21B 2010-08-13 8 69,02 219
175. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M21 2010-05-16 38 32,43 61
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a