Polski Związek Orientacj Sportowej
Jarosław Borgiel, UKS Sparta Czyżowice Czyżowice
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M20 2017-10-08 1 35.13 1170
2. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M20 2017-10-01 1 69.12 720
3. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 27 75.51 417
4. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 11 92.50 116
5. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13
6. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15
7. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
8. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 27 75.51 417
2. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 nkl
3. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15 nkl
4. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 11 92.50 116
5. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 nkl
6. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
7. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M20 2017-10-08 1 35.13 1170
8. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M20 2017-10-01 1 69.12 720
9. WRE- South East European Orienteering Championships - middle 0.00 M21 2017-08-25 27 47.24 494
10. WRE- South East European Orienteering Championships - sprint 0.00 M21 2017-08-24 25 20.21 760
11. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M20 2017-07-30 3 50.53 990
12. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M20 2017-07-29 3 46.33 990
13. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M20 2017-07-08 1 56.13 990
14. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M20 2017-07-07 5 33.16 732
15. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M20 2017-06-04 9 23.21 647
16. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M20 2017-05-20 6 100.57 816
17. Mistrzostwa Śląska w BnO - średni 0.70 M21 2016-09-24 4 41.03 411
18. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M20 2016-09-17 5 113.52 687
19. Dolnośląski Festiwal BnO - średni 0.70 M20 2016-09-11 6 53.01 401
20. Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk 0.70 M21 2016-09-10 4 81.16 495
21. Lato w Studzionce - średni 0.70 M21 2016-06-11 1 36.26 700
22. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M20 2016-06-04 nkl
23. Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - WIMS 0.70 M18 2016-05-25 1 23.02 560
24. EuroMajówka 2016 - sprint 0.70 M21 2016-05-07 1 23.58 700
25. RYBINO XIII, Mistrzostwa Śląska - średni dystans 0.70 M18 2015-10-17 1 36.47 560
26. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M18 2015-10-17 nkl
27. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M18 2015-09-19 11 81.06 750
28. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.70 M18 2015-09-12 1 50.33 560
29. Limanowa Cup - etap 1- średni 1.10 M18 2015-07-24 5 43.48 695
30. Advanta Cup - E1 0.70 M18 2015-07-16 2 14.36 547
31. Lato z Jedynką - middle 0.70 M18 2015-06-28 1 44.36 560
32. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M18 2015-05-31 13 49.19 806
33. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M18 2015-05-30 8 17.41 878
34. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2015-05-23 nkl
35. EuroMajówka 2 - E1- sprint 0.70 M21 2015-05-01 2 17.58 665
36. Mistrzostwa Śląska w sprinterskim BnO - Sprint 0.70 M18 2015-04-25 1 17.42 560
37. Mistrzostwa Śląska w długodystansowym BnO - MŚl long, Puchar Bytomia klasyk 0.70 M18 2015-03-28 4 83.57 311
38. Puchar Ziemi Tarnowskiej - sprint 0.70 M18/20 2015-03-21 3 13.03 574
39. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M18 2014-09-20 11 73.26 765
40. Hana Orienteering Festival 2014 - Middle 1.05 M18 2014-09-07 1 46.42 840
41. Hana Orienteering Festival 2014 - Long 1.05 M18 2014-09-06 2 84.58 745
42. Hana Orienteering Festival 2014 - Sprint 1.05 M18 2014-09-05 1 19.04 840
43. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M18 2014-06-08 16 49.29 752
44. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2014-06-07 15 18.52 734
45. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M18 2014-05-24 10 118.38 437
46. Polskie Wulkanalia 2014 - Sprint 0.70 M18 2014-04-06 4 10.37 506
47. Polskie Wulkanalia 2014 - Klasyk 0.70 M18 2014-04-05 5 61.26 466
48. Polskie Wulkanalia 2014 - Nocny 0.70 M18 2014-04-04 4 39.11 451
49. Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 M18 2013-10-13 13 140.21 595
50. Mistrzostwa Śląska - średniodystansowy 0.70 M-16A 2013-10-12 3 34.43 424
51. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M16 2013-09-29 3 56.14 906
52. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M16 2013-09-27 nkl
53. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M16 2013-09-14 3 26.33 771
54. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M16 2013-09-13 13 17.10 655
55. Limanowa Cup - E2 1.05 M16 2013-07-27 3 36,36 706
56. Limanowa Cup - E1 1.05 M16 2013-07-26 4 37,38 732
57. Mistrzostwa Śląska - Sprint 0.80 M16A 2013-06-16 1 19.15 600
58. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M16 2013-06-08 8 48,28 733
59. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M16 2013-06-07 18 15,43 682
60. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H16B 2013-06-02 12 27.13 688
61. Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 H16B 2013-06-01 12 60,18 453
62. Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 H16B 2013-05-31 10 20.16 566
63. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M16 2013-05-19 2 15,44 823
64. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M16 2013-05-18 13 80,48 587
65. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.00 M16 2013-05-12 1 52,38 525
66. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M16 2013-04-06 14 40,55 603
67. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M16 2013-04-05 6 13,06 703
68. III Otwarte Mistrzostwa Gorzyc - 1 0.70 M16 2012-10-13 2 30,01 520
69. Mistrzostwa Śląska - �redni 0.80 M16 2012-10-06 2 33,24 556
70. MMM ŚL, OPO, ŁDZ - klasyk 0.80 M16 2012-06-17 2 59,13 524
71. MMM ŚL, OPO, ŁDZ - sprint 0.80 M16 2012-06-16 2 13,23 560
72. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M16 2012-06-02 17 31,42 698
73. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M16 2012-06-01 21 16,43 688
74. Silesia Open IV - 1 0.70 M16 2012-04-01 5 36,14 345
75. Mistrzostwa Gminy Gorzyce 0.70 M14 2011-10-08 2 27,05 330
76. Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO 0.80 M14 2011-10-01 4 31,05 304
77. Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 1.30 M14 2011-06-11 nkl nkl
78. Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 M14 2011-06-10 14 18,10 649
79. Limanowa CUP - E2 1.05 M14 2011-06-04 14 50,28 206
80. Limanowa CUP - E1 1.05 M14 2011-06-03 11 19,08 322
81. Mistrzostwa Śląska w sprinterskim BnO 0.80 M14 2011-05-07 6 16,41 340
82. Mistrzostwa Śląska w klasycznym BnO 0.80 M14 2011-04-10 4 29,37 454
83. Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 1.30 M13 2010-06-20 16 19,25 237
84. Mistrzostwa Śląska w sprinterskim BnO 0.80 M14 2010-04-25 4 18,28 263
09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies