Polski Związek Orientacj Sportowej
Jarosław Borgiel, UKS Sparta Czyżowice Czyżowice
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M20 2017-10-08 1 35.13 1170
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M20 2017-07-29 3 46.33 990
3. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M20 2017-07-30 3 50.53 990
4. WRE- South East European Orienteering Championships - sprint 0.00 M21 2017-08-24 25 20.21 760
5. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M20 2017-10-01 1 69.12 720
6. WRE- South East European Orienteering Championships - middle 0.00 M21 2017-08-25 27 47.24 494
7. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 11 92.50 116
8. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13

9. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15
10. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
Historia wszystkich startów
1. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15 nkl
2. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 11 92.50 116
3. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 nkl
4. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
5. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M20 2017-10-08 1 35.13 1170
6. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M20 2017-10-01 1 69.12 720
7. WRE- South East European Orienteering Championships - middle 0.00 M21 2017-08-25 27 47.24 494
8. WRE- South East European Orienteering Championships - sprint 0.00 M21 2017-08-24 25 20.21 760
9. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M20 2017-07-30 3 50.53 990
10. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M20 2017-07-29 3 46.33 990
11. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M20 2017-07-08 1 56.13 990
12. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M20 2017-07-07 5 33.16 732
13. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M20 2017-06-04 9 23.21 647
14. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M20 2017-05-20 6 100.57 816
15. Mistrzostwa Śląska w BnO - średni 0.70 M21 2016-09-24 4 41.03 411
16. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M20 2016-09-17 5 113.52 687
17. Dolnośląski Festiwal BnO - średni 0.70 M20 2016-09-11 6 53.01 401
18. Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk 0.70 M21 2016-09-10 4 81.16 495
19. Lato w Studzionce - średni 0.70 M21 2016-06-11 1 36.26 700
20. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M20 2016-06-04 nkl
21. Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - WIMS 0.70 M18 2016-05-25 1 23.02 560
22. EuroMajówka 2016 - sprint 0.70 M21 2016-05-07 1 23.58 700
23. RYBINO XIII, Mistrzostwa Śląska - średni dystans 0.70 M18 2015-10-17 1 36.47 560
24. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M18 2015-10-17 nkl
25. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M18 2015-09-19 11 81.06 750
26. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.70 M18 2015-09-12 1 50.33 560
27. Limanowa Cup - etap 1- średni 1.10 M18 2015-07-24 5 43.48 695
28. Advanta Cup - E1 0.70 M18 2015-07-16 2 14.36 547
29. Lato z Jedynką - middle 0.70 M18 2015-06-28 1 44.36 560
30. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M18 2015-05-31 13 49.19 806
31. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M18 2015-05-30 8 17.41 878
32. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2015-05-23 nkl
33. EuroMajówka 2 - E1- sprint 0.70 M21 2015-05-01 2 17.58 665
34. Mistrzostwa Śląska w sprinterskim BnO - Sprint 0.70 M18 2015-04-25 1 17.42 560
35. Mistrzostwa Śląska w długodystansowym BnO - MŚl long, Puchar Bytomia klasyk 0.70 M18 2015-03-28 4 83.57 311
36. Puchar Ziemi Tarnowskiej - sprint 0.70 M18/20 2015-03-21 3 13.03 574
37. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M18 2014-09-20 11 73.26 765
38. Hana Orienteering Festival 2014 - Middle 1.05 M18 2014-09-07 1 46.42 840
39. Hana Orienteering Festival 2014 - Long 1.05 M18 2014-09-06 2 84.58 745
40. Hana Orienteering Festival 2014 - Sprint 1.05 M18 2014-09-05 1 19.04 840
41. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M18 2014-06-08 16 49.29 752
42. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2014-06-07 15 18.52 734
43. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M18 2014-05-24 10 118.38 437
44. Polskie Wulkanalia 2014 - Sprint 0.70 M18 2014-04-06 4 10.37 506
45. Polskie Wulkanalia 2014 - Klasyk 0.70 M18 2014-04-05 5 61.26 466
46. Polskie Wulkanalia 2014 - Nocny 0.70 M18 2014-04-04 4 39.11 451
47. Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 M18 2013-10-13 13 140.21 595
48. Mistrzostwa Śląska - średniodystansowy 0.70 M-16A 2013-10-12 3 34.43 424
49. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M16 2013-09-29 3 56.14 906
50. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M16 2013-09-27 nkl
51. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M16 2013-09-14 3 26.33 771
52. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M16 2013-09-13 13 17.10 655
53. Limanowa Cup - E2 1.05 M16 2013-07-27 3 36,36 706
54. Limanowa Cup - E1 1.05 M16 2013-07-26 4 37,38 732
55. Mistrzostwa Śląska - Sprint 0.80 M16A 2013-06-16 1 19.15 600
56. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M16 2013-06-08 8 48,28 733
57. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M16 2013-06-07 18 15,43 682
58. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H16B 2013-06-02 12 27.13 688
59. Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 H16B 2013-06-01 12 60,18 453
60. Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 H16B 2013-05-31 10 20.16 566
61. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M16 2013-05-19 2 15,44 823
62. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M16 2013-05-18 13 80,48 587
63. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.00 M16 2013-05-12 1 52,38 525
64. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M16 2013-04-06 14 40,55 603
65. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M16 2013-04-05 6 13,06 703
66. III Otwarte Mistrzostwa Gorzyc - 1 0.70 M16 2012-10-13 2 30,01 520
67. Mistrzostwa Śląska - �redni 0.80 M16 2012-10-06 2 33,24 556
68. MMM ŚL, OPO, ŁDZ - klasyk 0.80 M16 2012-06-17 2 59,13 524
69. MMM ŚL, OPO, ŁDZ - sprint 0.80 M16 2012-06-16 2 13,23 560
70. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M16 2012-06-02 17 31,42 698
71. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M16 2012-06-01 21 16,43 688
72. Silesia Open IV - 1 0.70 M16 2012-04-01 5 36,14 345
73. Mistrzostwa Gminy Gorzyce 0.70 M14 2011-10-08 2 27,05 330
74. Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO 0.80 M14 2011-10-01 4 31,05 304
75. Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 1.30 M14 2011-06-11 nkl nkl
76. Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 M14 2011-06-10 14 18,10 649
77. Limanowa CUP - E2 1.05 M14 2011-06-04 14 50,28 206
78. Limanowa CUP - E1 1.05 M14 2011-06-03 11 19,08 322
79. Mistrzostwa Śląska w sprinterskim BnO 0.80 M14 2011-05-07 6 16,41 340
80. Mistrzostwa Śląska w klasycznym BnO 0.80 M14 2011-04-10 4 29,37 454
81. Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 1.30 M13 2010-06-20 16 19,25 237
82. Mistrzostwa Śląska w sprinterskim BnO 0.80 M14 2010-04-25 4 18,28 263
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a