Polski Związek Orientacj Sportowej
Krzysztof Rzeńca, UKS Orientuś Łódź
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 M21 2017-09-23 4 99.52 1225
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 6 15.37 1206
3. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 4 15.27 1204
4. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 7 16.30 1008
5. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 15 51.59 947
6. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08
7. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 15 51.59 947
2. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 7 16.30 1008
3. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 4 15.27 1204
4. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 6 15.37 1206
5. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
6. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 nkl
7. CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 M21 2017-09-23 4 99.52 1225
8. CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 M21E 2017-08-14 6 62.10 772
9. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21E 2017-08-13 3 80.13 1007
10. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21E 2017-08-12 7 38.08 818
11. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 9 13.37 853
12. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 5 29.01 861
13. CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk 1.10 M21 2017-07-25 7 63.47 818
14. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M21 2017-07-08 nkl
15. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M21 2017-07-07 nkl
16. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M21 2017-07-06 2 49.57 1099
17. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M21 2017-07-05 2 38.24 1063
18. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 6 19.31 1174
19. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M21 2017-05-20 6 100.58 1115
20. Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni 0.00 M21E 2017-05-01 5 60.24 0
21. Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni 0.00 M21E 2017-04-30 1 38.12 0
22. Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint 0.00 M21E 2017-04-29 1 14.50 0
23. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 6 15.37 0
24. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M20 2016-10-02 2 25.43 1077
25. MP i MPM w BnO - MP nocne 1.30 M20 2016-10-01 1 57.31 1170
26. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M20 2016-09-17 2 85.46 1099
27. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M20 2016-09-03 2 67.13 1133
28. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M20 2016-06-04 1 15.41 1170
29. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M20 2015-10-17 4 84.10 1098
30. Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - E1 0.80 M20-21 2015-09-26 1 22.08 800
31. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M20 2015-09-19 2 75.16 1130
32. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M20 2015-05-31 1 31.57 1170
33. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M20 2015-05-30 1 15.02 1170
34. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M20 2015-05-23 1 64.44 1170
35. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - E1 0.80 M21 2015-04-18 1 44.58 800
36. Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 M20 2015-04-12 3 118.43 1111
37. Powitanie Wiosny - Powitanie Wiosny 0.80 M21 2015-03-21 2 48.40 784
38. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 M18 2014-10-04 1 52.13 1040
39. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M18 2014-09-20 1 58.25 1040
40. Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 M18 2014-08-23 3 48.47 683
41. Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 M18 2014-08-22 5 32.29 638
42. Junior World Orienteering Championships - Long 1.00 M20 2014-07-23 118 116.42 442
43. Junior World Orienteering Championships - Sprint 1.00 M20 2014-07-22 35 15.54 1030
44. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M18 2014-06-08 3 30.21 1040
45. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2014-06-07 1 14.53 1040
46. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M18 2014-05-24 1 66.41 880
47. O-Games 2014 - Skrócony Klasyk 0.00 M18 2014-05-18 3 56.20 516
48. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 8 16.27 959
49. Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 M18 2014-05-11 2 45.31 543
50. Varsprinten - Sprint 1.00 M21 2014-04-25 10 14.52 1130
51. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M18 2014-04-13 1 95.20 1040
52. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 M18A 2014-04-05 1 45.13 640
53. Powitanie Wiosny - Klasyk 0.80 M21 2014-03-29 1 41.48 800
54. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M18 2013-09-29 1 58.30 1040
55. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M18 2013-09-27 2 69.38 1028
56. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M18 2013-09-14 19 33.28 634
57. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-09-13 3 16.59 816
58. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M18 2013-07-13 6 40.21 756
59. XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 M18 2013-07-12 8 27.58 694
60. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M18 2013-07-11 4 60.34 699
61. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M18 2013-07-10 5 34.24 719
62. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M18 2013-06-08 2 37,01 1035
63. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M18 2013-06-07 1 15,00 1040
64. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-05-19 1 15,01 880
65. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M18 2013-05-18 1 49,42 880
66. Varlop Sprint - 1 1.00 M21 2013-04-26 37 16.01 985
67. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M18 2013-04-06 1 29,24 840
68. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M18 2013-04-05 1 13,46 840
69. Mistrzostwa ŁOZBnO - 1 0.80 M16 2012-10-20 1 48,48 600
70. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M18 2012-10-14 1 89,04 1040
71. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M16 2012-09-23 2 47,26 963
72. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M16 2012-09-21 4 61,33 898
73. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M16 2012-09-15 2 31,20 784
74. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2012-09-14 1 11,28 825
75. Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 M16 2012-07-28 1 44,56 788
76. Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 M16 2012-07-27 1 33,20 788
77. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M16 2012-06-02 1 21,00 975
78. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M16 2012-06-01 1 12,20 975
79. XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 M16 2012-05-27 2 45,06 765
80. XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 M16 2012-05-26 1 27,12 788
81. XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 M16 2012-05-25 1 26,11 788
82. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M16 2012-05-20 1 12,56 825
83. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M16 2012-05-19 2 44,49 822
84. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.05 M16 2012-04-30 2 13,44 783
85. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap1 1.05 M16 2012-04-29 1 22,56 788
86. Powitanie Wiosny - 1 0.70 M18 2012-03-31 2 44,56 466
87. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - LONG 1.30 M18 2011-10-23 5 108,37 987
88. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M16 2011-09-23 1 49,47 975
89. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E2 1.10 M16 2011-09-17 1 27,02 825
90. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E1 1.10 M16 2011-09-16 1 10,55 825
91. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M16 2011-08-13 2 11,50 747
92. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M16 2011-08-12 2 51,23 781
93. OOM w BnO - Bieg �redniodystansowy 1.30 M16 2011-07-22 6 28,04 868
94. OOM w BnO - Bieg klasyczny 1.30 M16 2011-07-21 3 53,56 925
95. OOM w BnO - Bieg sprinterski 1.30 M16 2011-07-20 3 13,59 921
96. Kaszebe OCup - E4 1.05 M16 2011-07-07 11 33,27 738
97. Kaszebe OCup - E3 1.05 M16 2011-07-06 7 31,50 735
98. Kaszebe OCup - E2 1.05 M16 2011-07-05 9 56,37 706
99. Kaszebe OCup - E1 1.05 M16 2011-07-04 2 19,11 779
100. Puchar Wawelu - E2 1.05 M16 2011-06-25 10 53,55 613
101. Puchar Wawelu - E1 1.05 M16 2011-06-24 10 61,35 702
102. XXIII Puchar Ślęży 1.05 M-16 2011-06-19 8 38,40 551
103. Limanowa CUP - E2 1.05 M16 2011-06-04 16 46,15 613
104. Limanowa CUP - E1 1.05 M16 2011-06-03 9 17,05 680
105. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-16 2011-05-22 7 71,51 727
106. Baltic Cup - E2 1.05 M-16 2011-05-21 10 27,43 709
107. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-16 2011-05-20 3 12,56 784
108. Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w BnO 0.70 M16 2011-05-15 2 25,18 481
109. Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego 0.70 M16 2011-05-14 1 21,35 525
110. XIII Grand Prix Mazowsza - E2 1.05 M16 2011-05-02 2 45,32 788
111. XIII Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M16 2011-05-01 2 12,27 760
112. Puchar Doliny Bobru - E3 1.05 M16 2011-04-17 9 51,11 692
113. Puchar Doliny Bobru - E2 1.05 M16 2011-04-16 nkl NKl
114. Puchar Doliny Bobru - E1 1.05 M16 2011-04-15 18 39,36 640
115. Turniej UKS województwa łódzkiego - średni 0.70 M14 2010-10-02 1 21,43 420
116. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M14 2010-09-18 3 24,18 625
117. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M14 2010-09-17 1 10,2 660
118. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LDZ, SLA, OPO 0.80 M14 2010-09-12 1 13,48 480
119. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LDZ, SLA, OPO 0.80 M14 2010-09-11 1 31,25 480
120. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M14 2010-08-15 4 13:15 597
121. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M14 2010-08-14 16 47,01 431
122. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M14 2010-08-13 9 39,44 539
123. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M14 2010-07-01 7 34,24 555
124. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M14 2010-06-30 1 27,19 630
125. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M14A 2010-06-27 13 41,30 488
126. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M14A 2010-06-26 22 53,00 358
127. Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny 1.30 M14 2010-06-18 4 58,14 662
128. XVII Otwarte Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w BnO 0.70 M14 2010-05-29 1 20,57 420
129. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M14 2010-05-15 nkl 46,41
130. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M14 2010-05-02 22 51,36 283
131. Grand Prix Mazowsza 1.05 M14 2010-05-01 8 51,39 505
132. Mistrzostwa Szkół woj. łodzkiego 0.80 M14 2010-04-24 nkl NKL
09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies