Polski Związek Orientacj Sportowej
Krzysztof Rzeńca, UKS Orientuś Łódź
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 M21 2017-09-23 4 99.52 1225
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 6 15.37 1206
3. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 4 15.27 1204
4. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21E 2017-08-13 3 80.13 1007
5. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 5 29.01 861
6. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 9 13.37 853
7. CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk 1.10 M21 2017-07-25 7 63.47 818
8. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21E 2017-08-12 7 38.08 818

9. CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 M21E 2017-08-14 6 62.10 772
10. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
11. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08
Historia wszystkich startów
1. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 4 15.27 1204
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 6 15.37 1206
3. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
4. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 nkl
5. CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 M21 2017-09-23 4 99.52 1225
6. CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 M21E 2017-08-14 6 62.10 772
7. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21E 2017-08-13 3 80.13 1007
8. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21E 2017-08-12 7 38.08 818
9. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 9 13.37 853
10. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 5 29.01 861
11. CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk 1.10 M21 2017-07-25 7 63.47 818
12. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M21 2017-07-08 nkl
13. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M21 2017-07-07 nkl
14. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M21 2017-07-06 2 49.57 1099
15. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M21 2017-07-05 2 38.24 1063
16. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 6 19.31 1174
17. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M21 2017-05-20 6 100.58 1115
18. Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni 0.00 M21E 2017-05-01 5 60.24 0
19. Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni 0.00 M21E 2017-04-30 1 38.12 0
20. Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint 0.00 M21E 2017-04-29 1 14.50 0
21. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 6 15.37 0
22. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M20 2016-10-02 2 25.43 1077
23. MP i MPM w BnO - MP nocne 1.30 M20 2016-10-01 1 57.31 1170
24. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M20 2016-09-17 2 85.46 1099
25. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M20 2016-09-03 2 67.13 1133
26. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M20 2016-06-04 1 15.41 1170
27. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M20 2015-10-17 4 84.10 1098
28. Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - E1 0.80 M20-21 2015-09-26 1 22.08 800
29. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M20 2015-09-19 2 75.16 1130
30. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M20 2015-05-31 1 31.57 1170
31. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M20 2015-05-30 1 15.02 1170
32. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M20 2015-05-23 1 64.44 1170
33. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - E1 0.80 M21 2015-04-18 1 44.58 800
34. Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 M20 2015-04-12 3 118.43 1111
35. Powitanie Wiosny - Powitanie Wiosny 0.80 M21 2015-03-21 2 48.40 784
36. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 M18 2014-10-04 1 52.13 1040
37. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M18 2014-09-20 1 58.25 1040
38. Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 M18 2014-08-23 3 48.47 683
39. Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 M18 2014-08-22 5 32.29 638
40. Junior World Orienteering Championships - Long 1.00 M20 2014-07-23 118 116.42 442
41. Junior World Orienteering Championships - Sprint 1.00 M20 2014-07-22 35 15.54 1030
42. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M18 2014-06-08 3 30.21 1040
43. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2014-06-07 1 14.53 1040
44. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M18 2014-05-24 1 66.41 880
45. O-Games 2014 - Skrócony Klasyk 0.00 M18 2014-05-18 3 56.20 516
46. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 8 16.27 959
47. Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 M18 2014-05-11 2 45.31 543
48. Varsprinten - Sprint 1.00 M21 2014-04-25 10 14.52 1130
49. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M18 2014-04-13 1 95.20 1040
50. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 M18A 2014-04-05 1 45.13 640
51. Powitanie Wiosny - Klasyk 0.80 M21 2014-03-29 1 41.48 800
52. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M18 2013-09-29 1 58.30 1040
53. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M18 2013-09-27 2 69.38 1028
54. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M18 2013-09-14 19 33.28 634
55. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-09-13 3 16.59 816
56. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M18 2013-07-13 6 40.21 756
57. XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 M18 2013-07-12 8 27.58 694
58. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M18 2013-07-11 4 60.34 699
59. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M18 2013-07-10 5 34.24 719
60. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M18 2013-06-08 2 37,01 1035
61. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M18 2013-06-07 1 15,00 1040
62. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-05-19 1 15,01 880
63. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M18 2013-05-18 1 49,42 880
64. Varlop Sprint - 1 1.00 M21 2013-04-26 37 16.01 985
65. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M18 2013-04-06 1 29,24 840
66. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M18 2013-04-05 1 13,46 840
67. Mistrzostwa ŁOZBnO - 1 0.80 M16 2012-10-20 1 48,48 600
68. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M18 2012-10-14 1 89,04 1040
69. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M16 2012-09-23 2 47,26 963
70. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M16 2012-09-21 4 61,33 898
71. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M16 2012-09-15 2 31,20 784
72. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2012-09-14 1 11,28 825
73. Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 M16 2012-07-28 1 44,56 788
74. Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 M16 2012-07-27 1 33,20 788
75. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M16 2012-06-02 1 21,00 975
76. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M16 2012-06-01 1 12,20 975
77. XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 M16 2012-05-27 2 45,06 765
78. XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 M16 2012-05-26 1 27,12 788
79. XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 M16 2012-05-25 1 26,11 788
80. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M16 2012-05-20 1 12,56 825
81. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M16 2012-05-19 2 44,49 822
82. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.05 M16 2012-04-30 2 13,44 783
83. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap1 1.05 M16 2012-04-29 1 22,56 788
84. Powitanie Wiosny - 1 0.70 M18 2012-03-31 2 44,56 466
85. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - LONG 1.30 M18 2011-10-23 5 108,37 987
86. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M16 2011-09-23 1 49,47 975
87. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E2 1.10 M16 2011-09-17 1 27,02 825
88. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E1 1.10 M16 2011-09-16 1 10,55 825
89. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M16 2011-08-13 2 11,50 747
90. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M16 2011-08-12 2 51,23 781
91. OOM w BnO - Bieg �redniodystansowy 1.30 M16 2011-07-22 6 28,04 868
92. OOM w BnO - Bieg klasyczny 1.30 M16 2011-07-21 3 53,56 925
93. OOM w BnO - Bieg sprinterski 1.30 M16 2011-07-20 3 13,59 921
94. Kaszebe OCup - E4 1.05 M16 2011-07-07 11 33,27 738
95. Kaszebe OCup - E3 1.05 M16 2011-07-06 7 31,50 735
96. Kaszebe OCup - E2 1.05 M16 2011-07-05 9 56,37 706
97. Kaszebe OCup - E1 1.05 M16 2011-07-04 2 19,11 779
98. Puchar Wawelu - E2 1.05 M16 2011-06-25 10 53,55 613
99. Puchar Wawelu - E1 1.05 M16 2011-06-24 10 61,35 702
100. XXIII Puchar Ślęży 1.05 M-16 2011-06-19 8 38,40 551
101. Limanowa CUP - E2 1.05 M16 2011-06-04 16 46,15 613
102. Limanowa CUP - E1 1.05 M16 2011-06-03 9 17,05 680
103. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-16 2011-05-22 7 71,51 727
104. Baltic Cup - E2 1.05 M-16 2011-05-21 10 27,43 709
105. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-16 2011-05-20 3 12,56 784
106. Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w BnO 0.70 M16 2011-05-15 2 25,18 481
107. Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego 0.70 M16 2011-05-14 1 21,35 525
108. XIII Grand Prix Mazowsza - E2 1.05 M16 2011-05-02 2 45,32 788
109. XIII Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M16 2011-05-01 2 12,27 760
110. Puchar Doliny Bobru - E3 1.05 M16 2011-04-17 9 51,11 692
111. Puchar Doliny Bobru - E2 1.05 M16 2011-04-16 nkl NKl
112. Puchar Doliny Bobru - E1 1.05 M16 2011-04-15 18 39,36 640
113. Turniej UKS województwa łódzkiego - średni 0.70 M14 2010-10-02 1 21,43 420
114. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M14 2010-09-18 3 24,18 625
115. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M14 2010-09-17 1 10,2 660
116. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LDZ, SLA, OPO 0.80 M14 2010-09-12 1 13,48 480
117. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LDZ, SLA, OPO 0.80 M14 2010-09-11 1 31,25 480
118. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M14 2010-08-15 4 13:15 597
119. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M14 2010-08-14 16 47,01 431
120. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M14 2010-08-13 9 39,44 539
121. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M14 2010-07-01 7 34,24 555
122. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M14 2010-06-30 1 27,19 630
123. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M14A 2010-06-27 13 41,30 488
124. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M14A 2010-06-26 22 53,00 358
125. Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny 1.30 M14 2010-06-18 4 58,14 662
126. XVII Otwarte Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w BnO 0.70 M14 2010-05-29 1 20,57 420
127. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M14 2010-05-15 nkl 46,41
128. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M14 2010-05-02 22 51,36 283
129. Grand Prix Mazowsza 1.05 M14 2010-05-01 8 51,39 505
130. Mistrzostwa Szkół woj. łodzkiego 0.80 M14 2010-04-24 nkl NKL
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a