Polski Związek Orientacj Sportowej
Radosław Jaroszek, Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 22 59.10 787
2. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 15 18.17 765
3. CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 M21 2017-10-07 14 160.47 0
4. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 27 61.59 0
5. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M21 2017-10-01
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 22 59.10 787
2. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 15 18.17 765
3. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 27 61.59 0
4. CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 M21 2017-10-07 14 160.47 0
5. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M21 2017-10-01 nkl
6. Mistrzostwa Śląska w długodystansowym BnO - MŚl long, Puchar Bytomia klasyk 0.70 M21 2015-03-28 4 89.54 691
7. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2014-06-08 16 51.05 730
8. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2014-06-07 20 22.56 526
9. Limanowa Cup - E2 1.05 M20 2013-07-27 nkl DNF
10. Limanowa Cup - E1 1.05 M20 2013-07-26 nkl DNF
11. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M20 2013-06-08 14 90,54 0
12. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M20 2013-06-07 11 19,34 620
13. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H20B 2013-06-02 8 38.06 448
14. Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 H20B 2013-05-31 4 25.10 431
15. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M18 2012-10-14 24 152,00 268
16. MMM ŚL, OPO, ŁDZ - klasyk 0.80 M18 2012-06-17 2 89,43 386
17. Silesia Open IV - 1 0.70 M21 2012-04-01 4 49,04
18. Beskid Cup - klasyk 1.05 M18 2011-10-16 nkl NKL
19. Beskid Cup - middle 1.05 M18 2011-10-15 4 80,54 364
20. Mistrzostwa Gminy Gorzyce 0.70 M18 2011-10-08 3 28,05 157
21. Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO 0.80 M18 2011-10-01 5 35,51 368
22. Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 M18 2011-09-25 26 95,3 536
23. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M18 2011-09-23 nkl NKl
24. Mistrzostwa Żor 0.70 M18 2011-05-21 2 18,02 554
25. Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO 0.80 M-16 2010-10-03 1 22,26 600
26. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M16 2010-09-18 16 34,50 640
27. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M16 2010-08-15 13 19:01 553
28. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M16 2010-08-14 11 54,13 578
29. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M16 2010-08-13 15 56,06 577
30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - średni 1.30 M16 2010-07-23 nkl
31. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - klasyczny 1.30 M16 2010-07-22 25 75,18 547
32. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - sprint 1.30 M16 2010-07-21 34 15,35 433
33. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M16 2010-05-16 29 24,11 551
34. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M16 2010-05-15 15 70,37 673
09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies