Polski Związek Orientacj Sportowej
Radosław Jaroszek, Stowarzyszenie Team 360 stopni Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 M21 2017-10-07 14 160.47 0
2. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 27 61.59 0
3. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M21 2017-10-01
Historia wszystkich startów
1. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 27 61.59 0
2. CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 M21 2017-10-07 14 160.47 0
3. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M21 2017-10-01 nkl
4. Mistrzostwa Śląska w długodystansowym BnO - MŚl long, Puchar Bytomia klasyk 0.70 M21 2015-03-28 4 89.54 691
5. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2014-06-08 16 51.05 730
6. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2014-06-07 20 22.56 526
7. Limanowa Cup - E2 1.05 M20 2013-07-27 nkl DNF
8. Limanowa Cup - E1 1.05 M20 2013-07-26 nkl DNF
9. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M20 2013-06-08 14 90,54 0
10. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M20 2013-06-07 11 19,34 620
11. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H20B 2013-06-02 8 38.06 448
12. Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 H20B 2013-05-31 4 25.10 431
13. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M18 2012-10-14 24 152,00 268
14. MMM ŚL, OPO, ŁDZ - klasyk 0.80 M18 2012-06-17 2 89,43 386
15. Silesia Open IV - 1 0.70 M21 2012-04-01 4 49,04
16. Beskid Cup - klasyk 1.05 M18 2011-10-16 nkl NKL
17. Beskid Cup - middle 1.05 M18 2011-10-15 4 80,54 364
18. Mistrzostwa Gminy Gorzyce 0.70 M18 2011-10-08 3 28,05 157
19. Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO 0.80 M18 2011-10-01 5 35,51 368
20. Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 M18 2011-09-25 26 95,3 536
21. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M18 2011-09-23 nkl NKl
22. Mistrzostwa Żor 0.70 M18 2011-05-21 2 18,02 554
23. Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO 0.80 M-16 2010-10-03 1 22,26 600
24. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M16 2010-09-18 16 34,50 640
25. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M16 2010-08-15 13 19:01 553
26. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M16 2010-08-14 11 54,13 578
27. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M16 2010-08-13 15 56,06 577
28. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - średni 1.30 M16 2010-07-23 nkl
29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - klasyczny 1.30 M16 2010-07-22 25 75,18 547
30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - sprint 1.30 M16 2010-07-21 34 15,35 433
31. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M16 2010-05-16 29 24,11 551
32. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M16 2010-05-15 15 70,37 673
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a