Polski Związek Orientacj Sportowej
Karol Węgrzyn, UKS Azymut Siedliska Sitaniec
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M20 2017-07-29 6 60.01
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M20 2017-07-30 7 68.33
Historia wszystkich startów
1. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M20 2017-07-30 7 68.33
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M20 2017-07-29 6 60.01
3. Dęblin 2015 - Bieg średniodystansowy 0.70 M18 2015-09-05 3 36.23
4. Grand Prix Polonia - E3 1.05 M-16 2013-08-11 nkl NKL
5. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M-16 2013-08-10 nkl NKL
6. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M-16 2013-08-09 15 111.10 45
7. Limanowa Cup - E2 1.05 M16 2013-07-27 15 52,39 354
8. Limanowa Cup - E1 1.05 M16 2013-07-26 11 51,11 374
9. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M16 2013-06-08 31 63,34 412
10. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M16 2013-06-07 35 18,17 418
11. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M16 2012-09-15 18 46,25 486
12. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2012-09-14 19 20,14 151
13. Mistrzostwa Podkarpacia w BnO - sprint 0.70 M16 2012-09-09 6 18,57 50
14. Mistrzostwa Podkarpacia w BnO - średni 0.80 M16 2012-09-08 nkl NKL
15. Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 M16 2012-07-01 15 89,24 149
16. Puchar Wawelu - 1 dzien 1.05 M16 2012-06-30 9 53,20 452
17. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M16 2012-06-02 nkl NKl
18. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M16 2012-06-01 34 23,11 263
19. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M14 2011-08-13 nkl NKL
20. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M14 2011-08-12 nkl nkl
21. Puchar Wawelu - E2 1.05 M14A 2011-06-25 37 73,37 233
22. Limanowa CUP - E2 1.05 M14 2011-06-04 4 36,28 506
23. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-14 2011-05-22 26 94,31 394
24. Baltic Cup - E2 1.05 M-14 2011-05-21 30 77,42 89
25. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-14 2011-05-20 nkl nkl
26. Puchar Koziołka - Klasyk 0.80 M14 2011-04-10 nkl NKL
27. V Puchar Koziołka - Sprint 0.70 M14 2011-04-09 10 9,47 347
28. Puchar Koziołka - Średni 0.70 M14 2011-04-09 nkl nkl
29. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M14 2010-09-18 32 53,34 193
30. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M14 2010-09-17 22 15,2 407
31. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M14 2010-07-01 19 48,46 327
32. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M14 2010-06-30 17 44,5 5
33. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M14B 2010-06-27 14 33,31 0
34. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M14B 2010-06-26 8 30,34 133
35. Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 1.30 M13 2010-06-20 24 28,38 0
36. Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny 1.30 M13 2010-06-18 18 81,13 228
37. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M14 2010-05-02 13 40,45 415
38. Grand Prix Mazowsza 1.05 M14 2010-05-01 5 45,57 547
39. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-12 2009-09-12 2 19,25 329
40. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-12 2009-09-11 3 19,35 409
41. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M-12 2009-08-15 5 23,58 407
42. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M-12 2009-08-14 15 46,44 0
43. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-12 2009-06-27 16 37,57 209
44. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-12 2009-06-26 6 20 463
45. Puchar Najmłodszych 1.20 M-12 2009-06-14 26 25,21 0
46. Puchar Najmłodszych 1.20 M-12 2009-06-12 21 56,23 0
47. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-12 2009-05-17 9 45,49 0
48. Limanowa CUP - sprint 1.10 M-12 2009-05-15 13 26,4 0
49. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-12 2009-05-10 21 13,34 0
50. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-12 2009-05-09 10 24,41 280
51. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M12 2009-05-03 10 20,27 453
52. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M12 2009-05-02 11 23,25 434
53. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M12 2009-05-01 11 16,32 330
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies