Polski Związek Orientacj Sportowej
Piotr Ostój, WKS Śląsk Wrocław
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
Historia wszystkich startów
1. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 26 55.20 218
2. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M21E 2017-08-19 nkl
3. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M21E 2017-08-18 11 70.06 0
4. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 31 24.16 486
5. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M21 2017-05-20 nkl
6. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M21 2016-10-02 26 48.21 732
7. Dolnośląski Festiwal BnO - średni 0.70 M21 2016-09-11 5 46.49 407
8. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M21 2016-09-03 nkl
9. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21E 2016-07-02 12 45.21 693
10. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21E 2016-07-01 10 51.57 640
11. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21E 2016-06-30 10 79.03 736
12. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M21 2016-06-04 26 20.35 744
13. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M21 2015-10-17 nkl
14. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M21 2015-09-19 14 151.55 696
15. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M21 2015-05-31 25 60.42 759
16. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M21 2015-05-30 23 20.22 669
17. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2015-05-23 22 114.18 809
18. Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 M21E 2015-05-03 12 85.33 790
19. Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 M21E 2015-05-02 18 65.14 582
20. Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 M21E 2015-05-01 17 40.21 617
21. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 M20 2014-10-04 6 83.10 1020
22. XX Puchar Paulinum - średniodystansowe 0.70 M-20/21 2014-09-27 2 39.59 589
23. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M20 2014-09-20 12 95.07 743
24. Hana Orienteering Festival 2014 - Middle 1.05 M12 2014-09-07 2 31.04 525
25. Hana Orienteering Festival 2014 - Long 1.05 M12 2014-09-06 nkl
26. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2014-06-08 8 39.39 987
27. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2014-06-07 nkl
28. I Echa Doliny Baryczy - średni 1.05 M21 2014-06-01 5 54.11 571
29. X Jubileuszowe Echa Twardogóry - sprint 1.05 M21 2014-05-31 4 18.05 791
30. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M20 2014-05-24 9 94.50 722
31. O-Games 2014 - Skrócony Klasyk 0.00 M20 2014-05-18 4 54.56 561
32. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 26 18.20 790
33. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M20 2014-04-13 11 143.17 908
34. Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 M20 2013-10-13 3 129.29 1035
35. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M20 2013-09-29 5 86.59 1033
36. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M20 2013-09-27 7 95.19 840
37. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M20 2013-09-14 15 45.15 346
38. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M20 2013-09-13 4 18.37 923
39. Puchar Ślęży - Skrocony klasyk 1.05 M-20 2013-06-16 4 74.15 590
40. Puchar Ślęży - Sredni dystans 1.05 M-20 2013-06-15 6 52.04 591
41. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M20 2013-06-08 4 45,53 1026
42. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M20 2013-06-07 5 17,49 846
43. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H20B 2013-06-02 4 31.18 773
44. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M20 2013-05-19 5 19,57 836
45. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M20 2013-05-18 7 77,23 686
46. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M20 2013-04-06 3 35,33 887
47. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M20 2013-04-05 3 18,42 876
48. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M18 2012-10-14 13 107,11 818
49. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2012-09-23 13 84,47 693
50. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M18 2012-09-21 8 79,27 841
51. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M18 2012-09-15 10 41,16 721
52. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M18 2012-09-14 7 13,47 797
53. Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 M18 2012-08-18 6 19,13 667
54. Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 M18 2012-08-17 2 56,52 744
55. Puchar Ślęży - Klasyk 1.05 M-18 2012-06-24 1 57,05 840
56. Puchar Ślęży - E1 1.05 M-18 2012-06-23 4 35,36 691
57. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M18 2012-06-02 16 32,15 745
58. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2012-06-01 9 13,03 815
59. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M18 2012-05-20 8 16,36 741
60. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M18 2012-05-19 19 67,24 676
61. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M18 2012-04-21 5 29,01 809
62. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M18 2012-04-20 1 15,41 840
63. III Puchar Przedwiośnia - klasyk 0.70 M-18 2012-03-17 2 43,53
64. III Puchar Przedwiośnia - Nocny sprint 0.70 M-18 2012-03-17 2 15,14
65. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - LONG 1.30 M18 2011-10-23 14 125,33 843
66. Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 M18 2011-09-25 16 84,03 682
67. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M18 2011-09-23 15 83,00 755
68. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M18 2011-08-13 3 12,04 758
69. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M18 2011-08-12 3 61,53 787
70. Puchar Wawelu - E2 1.05 M18 2011-06-25 6 61,34 720
71. Puchar Wawelu - E1 1.05 M18 2011-06-24 9 84,09 674
72. XXIII Puchar Ślęży 1.05 M-18 2011-06-19 2 64,56 738
73. Mistrzostwa Polski w BnO - Sredniodystansowy 1.30 M18 2011-06-04 15 46,46 738
74. Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint 1.30 M18 2011-06-03 14 17,15 809
75. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-18 2011-05-22 10 97,47 715
76. Baltic Cup - E2 1.05 M-18 2011-05-21 11 35,24 627
77. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-18 2011-05-20 11 27,44 584
78. Puchar Doliny Bobru - E3 1.05 M18 2011-04-17 2 52,48 739
79. Puchar Doliny Bobru - E2 1.05 M18 2011-04-16 12 20,04 276
80. Puchar Doliny Bobru - E1 1.05 M18 2011-04-15 2 33 785
81. II Puchar Przedwiośnia - I etap 0.70 M-18 2011-03-19 3 45,19 490
82. Puchar Doliny Bobru - II etap 1.05 M16 2010-10-10 11 61,58 550
83. Puchar Doliny Bobru - sprint - Sprint 1.05 M16 2010-10-09 5 13,3 692
84. Puchar Doliny Bobru - I etap 1.05 M16 2010-10-09 12 38,28 491
85. Puchar Paulinum - średni dystans 0.80 M16 2010-10-03 2 54,02 404
86. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M16 2010-09-18 7 30,14 750
87. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2010-09-17 16 15,33 604
88. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - średni 1.30 M16 2010-07-23 11 24,00 774
89. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - klasyczny 1.30 M16 2010-07-22 6 59,45 782
90. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - sprint 1.30 M16 2010-07-21 6 12,33 781
91. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M16A 2010-06-27 12 45,08 614
92. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M16A 2010-06-26 5 41,51 697
93. Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 1.30 K12 2010-06-20 24 24,51
94. Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny 1.30 K12 2010-06-18 22 59,28
95. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M16 2010-05-16 13 18,58 683
96. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M16 2010-05-15 5 59,52 740
97. Puchar Karkonoszy 0.70 M-18 2010-04-11 7 57,2 520
98. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-16 2009-09-12 25 47,09 476
99. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-16 2009-09-11 32 20,38 365
100. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - bieg klasyczny 1.20 M16 2009-07-24 26 89.28 562
101. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - średni dystans 1.20 M16 2009-07-23 21 52.00 592
102. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - sprint 1.20 M16 2009-07-22 42 26.16 453
103. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-16A 2009-06-27 12 41,24 675
104. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-16A 2009-06-26 17 48,27 630
105. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-16 2009-05-10 25 9,49 624
106. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-16 2009-05-09 46 76,56 450
107. Grand Prix Województwa Lubuskiego - 2 runda 0.80 M-16 2009-04-25 5 54,36 490
108. Echa Twardogóry 0.90 M14 2008-06-01 3 42.54 189
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bewziuk OleksandrCzapla TomaszDembinski PatrykHijek KrzysztofJaniak PawełKoguciuk KonradKasałka KacperLichota RemigiuszMroziak PawełPutkowski TomaszSzczygieł MarcinZimoch NinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies