Polski Związek Orientacj Sportowej
Mateusz Dzioba, MKS Paulinum Jelenia Góra
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 7 15.38 1203
2. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 8 15.53 1131
3. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 4 39.58 1023
4. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15 3 40.09 912
5. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21E 2017-08-12 4 36.38 897
6. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21E 2017-08-13 8 90.01 778
7. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 8 72.37 672
8. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19

9. CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 M21E 2017-08-14
Historia wszystkich startów
1. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 8 15.53 1131
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 7 15.38 1203
3. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 nkl
4. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15 3 40.09 912
5. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 8 72.37 672
6. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 4 39.58 1023
7. CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 M21E 2017-08-14 nkl
8. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21E 2017-08-13 8 90.01 778
9. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21E 2017-08-12 4 36.38 897
10. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M21 2017-07-08 13 80.07 575
11. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M21 2017-07-07 22 45.30 309
12. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M21 2017-07-06 12 68.46 631
13. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M21 2017-07-05 7 41.22 938
14. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 17 22.06 801
15. CTZ; KMP BnO - klasyk 1.30 M21 2017-05-20 nkl
16. Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni 0.00 M21E 2017-05-01 1 51.05 0
17. Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni 0.00 M21E 2017-04-30 4 44.15 0
18. Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint 0.00 M21E 2017-04-29 3 15.33 0
19. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 7 15.38 0
20. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M21 2016-10-02 11 40.05 1081
21. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 OPEN 2016-09-17 2 29.51
22. Dolnośląski Festiwal BnO - średni 0.70 M21 2016-09-11 1 35.05 700
23. Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk 0.70 M21 2016-09-10 1 65.03 700
24. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M21 2016-09-03 12 102.48 868
25. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21E 2016-07-02 nkl
26. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21E 2016-07-01 nkl
27. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21E 2016-06-30 nkl
28. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M21 2016-06-04 6 17.16 1211
29. Czech Cup - middle 1.10 M21E 2016-05-28 1 39.46 1100
30. Grand Prix Małopolski - III runda-E7-klasyk 0.80 M21 2016-05-15 2 43.11 793
31. Grand Prix Małopolski - III runda-E6-średni 0.80 M21 2016-05-14 6 57.20 457
32. O-Games 2016 - E3 - średni dystans 1.10 M21 2016-05-02 9 28.29 1100
33. O-Games 2016 - E2 - sprint 1.10 M21 2016-05-01 9 15.47 859
34. O-Games 2016 - E1 - dystans klasyczny 1.10 M21 2016-04-30 2 58.11 1100
35. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M20 2015-10-17 3 83.55 1102
36. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M20 2015-09-19 5 85.16 995
37. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M21 2015-07-11 7 47.54 578
38. 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 M21 2015-07-10 8 49.29 580
39. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M21 2015-07-09 7 67.36 554
40. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M21 2015-07-08 6 46.30 586
41. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M20 2015-05-31 3 36.11 1075
42. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M20 2015-05-30 5 16.21 1043
43. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M20 2015-05-23 4 72.03 1069
44. Tajemnice Dolnego Śląska- Złoto- Srebro-Miedź - E2-średni 0.70 M-21 2015-04-18 nkl
45. Tajemnice Dolnego Śląska- Złoto- Srebro-Miedź - E1- sprint- Mistrzostwa Dolnego Śląska 0.80 M-21 2015-04-17 3 17.72 713
46. Orientpark Cup - średni 0.70 M-21 2015-03-29 1 53.78 700
47. Orientpark Cup - sprint 0.70 M-21 2015-03-28 1 36.55 700
48. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 M20 2014-10-04 2 68.24 1157
49. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M20 2014-09-20 3 72.00 1066
50. Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 M21E 2014-08-23 5 69.30 947
51. Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 M21E 2014-08-22 5 37.02 883
52. Junior World Orienteering Championships - Long 1.00 M20 2014-07-23 87 101.17 652
53. Junior World Orienteering Championships - Sprint 1.00 M20 2014-07-22 39 15.56 1028
54. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2014-06-08 2 31.42 1166
55. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2014-06-07 3 15.55 1135
56. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M20 2014-05-24 4 82.48 825
57. O-Games 2014 - Skrócony Klasyk 0.00 M20 2014-05-18 1 47.50 630
58. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 7 16.26 960
59. Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 M20 2014-05-11 1 56.01 720
60. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M20 2014-04-13 3 113.10 1148
61. Polskie Wulkanalia 2014 - Sprint 0.70 M20 2014-04-06 2 15.27 630
62. Polskie Wulkanalia 2014 - Klasyk 0.70 M20 2014-04-05 3 68.35 613
63. Polskie Wulkanalia 2014 - Nocny 0.70 M20 2014-04-04 1 39.55 630
64. Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 M18 2013-10-13 1 96.51 1040
65. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M18 2013-09-29 7 70.45 899
66. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M18 2013-09-27 4 70.30 1015
67. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M18 2013-09-14 8 27.05 791
68. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-09-13 1 15.51 880
69. Puchar Ślęży - Skrocony klasyk 1.05 M-20 2013-06-16 2 59.52 859
70. Puchar Ślęży - Sredni dystans 1.05 M-20 2013-06-15 3 40.56 879
71. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M18 2013-06-08 10 42,38 949
72. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M18 2013-06-07 4 16,26 928
73. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H18B 2013-06-02 12 29.40 463
74. Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 H18B 2013-06-01 4 64,46 741
75. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-05-19 2 15,39 836
76. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M18 2013-05-18 4 54,19 826
77. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M18 2013-04-06 4 30,48 815
78. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M18 2013-04-05 2 14,28 770
79. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M18 2012-10-14 4 93,44 983
80. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2012-09-23 8 74,30 826
81. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M18 2012-09-21 5 73,27 902
82. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M18 2012-09-15 7 38,35 790
83. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M18 2012-09-14 2 13,04 872
84. Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 M18 2012-08-18 nkl NKl
85. Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 M18 2012-08-17 6 63,39 610
86. Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 M18 2012-07-28 6 60,58 667
87. Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 M18 2012-07-27 8 46,33 684
88. Puchar Wawelu - 2 dzień 1.05 M18 2012-07-01 3 66,40 781
89. Puchar Wawelu - 1 dzien 1.05 M18 2012-06-30 6 43,47 727
90. Puchar Ślęży - Klasyk 1.05 M-18 2012-06-24 2 59,34 786
91. Puchar Ślęży - E1 1.05 M-18 2012-06-23 1 31,43 840
92. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M18 2012-06-02 14 32,01 752
93. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2012-06-01 7 12,54 829
94. XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 M18 2012-05-27 4 55,45 705
95. XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 M18 2012-05-26 9 45,19 602
96. XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 M18 2012-05-25 4 25,16 777
97. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M18 2012-05-20 7 16,33 745
98. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M18 2012-05-19 15 65,48 699
99. III Puchar Przedwiośnia - klasyk 0.70 M-18 2012-03-17 1 39,55
100. III Puchar Przedwiośnia - Nocny sprint 0.70 M-18 2012-03-17 1 13,58
101. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - LONG 1.30 M18 2011-10-23 4 107,18 998
102. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M16 2011-09-23 3 57,40 859
103. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M16 2011-08-13 1 11,04 788
104. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M16 2011-08-12 7 54,09 737
105. OOM w BnO - Bieg �redniodystansowy 1.30 M16 2011-07-22 12 31,40 770
106. OOM w BnO - Bieg klasyczny 1.30 M16 2011-07-21 1 49,17 975
107. OOM w BnO - Bieg sprinterski 1.30 M16 2011-07-20 1 13,24 975
108. Kaszebe OCup - E4 1.05 M16 2011-07-07 6 32,06 752
109. Kaszebe OCup - E3 1.05 M16 2011-07-06 3 30,23 755
110. Kaszebe OCup - E2 1.05 M16 2011-07-05 17 59,10 684
111. Kaszebe OCup - E1 1.05 M16 2011-07-04 11 21,20 737
112. XXIII Puchar Ślęży 1.05 M-16 2011-06-19 3 32,33 703
113. Limanowa CUP - E2 1.05 M16 2011-06-04 4 34,31 752
114. Limanowa CUP - E1 1.05 M16 2011-06-03 1 15,25 788
115. Baltic Cup - E2 1.05 M-16 2011-05-21 7 26,21 727
116. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-16 2011-05-20 2 12,39 801
117. Puchar Doliny Bobru - E3 1.05 M16 2011-04-17 3 46,32 758
118. Puchar Doliny Bobru - E2 1.05 M16 2011-04-16 10 15,57 629
119. Puchar Doliny Bobru - E1 1.05 M16 2011-04-15 3 30,22 782
120. II Puchar Przedwiośnia - I etap 0.70 M-16 2011-03-19 1 37,34 525
121. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 M18 2010-10-17 16 114,07 901
122. Puchar Doliny Bobru - II etap 1.05 M16 2010-10-10 1 47,56 788
123. Puchar Doliny Bobru - sprint - Sprint 1.05 M16 2010-10-09 1 11,46 788
124. Puchar Doliny Bobru - I etap 1.05 M16 2010-10-09 1 27,5 788
125. Puchar Paulinum - średni dystans 0.80 M16 2010-10-03 1 41,09 600
126. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - nocny 1.30 M16 2010-09-24 2 54,04 922
127. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M16 2010-09-18 8 30,27 745
128. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2010-09-17 2 12,15 810
129. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 M16 2010-08-29 4 57,27 589
130. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 M16 2010-08-28 3 54,27 749
131. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 M16 2010-08-27 3 39,59 778
132. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M16 2010-08-15 5 15:36 734
133. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M16 2010-08-14 5 42,12 719
134. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M16 2010-08-13 16 56,12 576
135. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - średni 1.30 M16 2010-07-23 5 22,37 834
136. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - klasyczny 1.30 M16 2010-07-22 9 63,19 729
137. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - sprint 1.30 M16 2010-07-21 18 14,14 588
138. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M16A 2010-06-27 4 36,05 763
139. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M16A 2010-06-26 7 43,28 665
140. Puchar Bałtyku - II dzień 1.05 M16 2010-05-23 5 43,18 688
141. Puchar Bałtyku - I dzień 1.05 M16 2010-05-22 5 62,49 536
142. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M16 2010-05-16 2 15,25 773
143. Puchar Karkonoszy 0.70 M-18 2010-04-11 1 46,59 560
144. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-14 2009-09-12 1 23,3 660
145. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-14 2009-09-11 1 10,27 660
146. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M-14 2009-08-15 2 31,17 652
147. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M-14 2009-08-14 3 42,14 580
148. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-14A 2009-06-27 2 33,4 660
149. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-14A 2009-06-26 1 24,15 660
150. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-14 1 10,58 720
151. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-12 1 37,07 720
152. Echa Twardogóry 0.80 M-16 2009-05-31 2 36,39 520
153. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-14 2009-05-17 1 37,24 660
154. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-14 2009-05-16 1 13,46 660
155. Limanowa CUP - średni 1.10 M-14 2009-05-16 3 28,52 592
156. Limanowa CUP - sprint 1.10 M-14 2009-05-15 1 8,21 660
157. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-14 2009-05-10 2 7,15 645
158. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-14 2009-05-09 1 22,2 660
159. Grand Prix Województwa Lubuskiego - 2 runda 0.80 M-14 2009-04-25 1 23,30 480
160. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M14 2008-09-13 1 19,11 977
161. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M14 2008-09-12 2 6,20 379
162. Grand Prix Polonia - III dzień 1.10 M14 2008-08-10 3 38,36 386
163. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M14 2008-08-09 1 36,18 542
164. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M14 2008-08-08 8 37,39 0
165. Puchar Najmłodszych w sprinterskim BnO 1.20 M13 2008-06-15 nkl nkl
166. Puchar Najmłodszych w klasycznym BnO 1.20 M13 2008-06-13 2 33,01 438
167. Puchar Ślęży - Mistrzostwa Dolnego Śląska - średniodystansowy BnO 0.80 M14 2008-06-07 2 37,22 488
168. Echa Twardogóry 0.90 M14 2008-06-01 4 47.01 162
169. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M14 2008-05-10 5 38,21 323
170. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M14 2008-05-09 7 22,18 250
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a