Polski Związek Orientacj Sportowej
Dariusz Konarczak, KS Hades Poznań
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; IV Bukowa Cup - E3 1.10 M-21 2017-10-15 2 62.34 783
2. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15 6 44.57 750
3. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 10 60.24 610
4. CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 M-21 2017-10-14 5 83.20 431
5. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 12 96.36 12
Historia wszystkich startów
1. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 1.10 M21 2018-04-15 6 44.57 750
2. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk 1.10 M21 2018-04-14 12 96.36 12
3. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 10 60.24 610
4. CTZ; IV Bukowa Cup - E3 1.10 M-21 2017-10-15 2 62.34 783
5. CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 M-21 2017-10-14 5 83.20 431
6. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - klasyczny 1.30 M21 2010-09-26 9 98,59 1138
7. Mistrzostwa Polski - long 1.20 M-21 2009-10-18 1 149,24 1200
8. Mistrzostwa Polski - nocne 1.20 M-21 2009-10-02 7 75,03 1035
9. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-21 2009-09-12 12 37,21 917
10. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M-21E 2009-08-15 5 60 949
11. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M-21E 2009-08-14 2 72,37 1072
12. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-21 2009-06-21 nkl nkl
13. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-21 2009-06-20 9 40,44 1038
14. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-21 2009-06-19 13 15,05 894
15. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M-21E 2009-05-24 14 42,02 930
16. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M-21E 2009-05-23 21 113,52 737
17. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M-21E 2009-05-22 5 15,13 1020
18. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-21 2009-05-17 5 64,01 941
19. Limanowa CUP - średni 1.10 M-21 2009-05-16 8 36,14 735
20. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-21 2009-05-16 11 12,41 708
21. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-21 2009-05-10 17 12,4 832
22. Mistrzostwa Krakowa - klasyk 0.90 M-18/21 2009-03-28 2 48,43 755
23. Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.20 M21 2008-09-21 6 100,32 1377
24. Mistrzostwa Polski w nocnym BnO 1.20 M21 2008-09-19 6 93,43 1196
25. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M21 2008-09-13 3 41,46 1206
26. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M21 2008-09-12 9 13,01 874
27. Grand Prix Polonia - III dzień 1.10 M21E 2008-08-10 7 62,53 1166
28. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M21E 2008-08-09 7 68,00 1152
29. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M21E 2008-08-08 nkl nkl
30. Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.20 M21 2008-06-07 9 55,03 1180
31. Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.20 M21 2008-06-06 8 16,26 1067
32. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M21E 2008-05-25 10 62,57 996
33. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M21E 2008-05-24 15 72,47 629
34. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M21E 2008-05-23 16 38,14 890
35. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M21 2008-05-10 6 93,08 1190
36. WRE 0.00 M21E 2008-04-12 67 94,52 1019
37. Mistrzostwa Polski w długodystansowym BnO 1.20 M21 2008-04-06 1 136,09 1255
09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies