Polski Związek Orientacj Sportowej
Mariusz Jaros, WKS Śląsk Wrocław
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 2 49.50
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M21E 2017-07-29
3. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M21 2017-08-19 10 112.24
4. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21B 2018-04-29 1 32.59
5. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01 1 16.38
6. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M21E 2017-07-30
7. Grand Prix Małopolski - E3.1- średni 0.70 M21 2017-09-16 7 56.29
8. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21B 2018-04-28 1 29.29

9. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 1 71.17
10. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M21 2017-08-18 3 51.06
11. Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk 0.70 M21 2017-09-17 7 84.50
Historia wszystkich startów
1. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21B 2018-05-03 2 49.50
2. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21B 2018-05-02 1 71.17
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21B 2018-05-01 1 16.38
4. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21B 2018-04-29 1 32.59
5. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21B 2018-04-28 1 29.29
6. Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk 0.70 M21 2017-09-17 7 84.50
7. Grand Prix Małopolski - E3.1- średni 0.70 M21 2017-09-16 7 56.29
8. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M21 2017-08-19 10 112.24
9. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M21 2017-08-18 3 51.06
10. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M21E 2017-07-30 nkl
11. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M21E 2017-07-29 nkl
12. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3 1.10 M21B 2017-05-03 nkl
13. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2 1.10 M21B 2017-05-02 1 42.28
14. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1 1.10 M21B 2017-05-01 1 34.35
15. CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila 1.10 M21B 2017-04-30 1 41.51
16. CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy 1.10 M21B 2017-04-29 1 44.51
17. XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk 1.10 M21S 2016-08-14 4 48.01
18. XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk 1.10 M21S 2016-08-13 3 51.05
19. XXI Puchar Bałtyku - E1-średni 1.10 M21S 2016-08-12 2 39.55
20. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21 2016-07-02 3 43.24
21. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21 2016-07-01 2 60.39
22. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21 2016-06-30 5 138.49
23. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M21B 2015-07-11 4 30.42
24. 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 M21B 2015-07-10 4 42.00
25. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M21B 2015-07-09 1 32.47
26. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M21B 2015-07-08 4 37.28
27. Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 M21S 2015-05-03 8 50.15
28. Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 M21S 2015-05-02 4 41.14
29. Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 M21S 2015-05-01 6 26.03
30. Tajemnice Dolnego Śląska- Złoto- Srebro-Miedź - E1- sprint- Mistrzostwa Dolnego Śląska 0.80 M-21 2015-04-17 10 22.92
31. Polskie Wulkanalia 2014 - Klasyk 0.70 M21 2014-04-05 3 101.45 165
32. Polskie Wulkanalia 2014 - Nocny 0.70 M21 2014-04-04 2 51.30 400
33. Grand Prix Pomorza - E2 1.05 M21 2013-08-24 11 71.03 237
34. Grand Prix Pomorza - E1 1.05 M21 2013-08-23 9 35.31 329
35. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M21B 2013-07-13 6 44.22 329
36. XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 M21B 2013-07-12 7 34.16 220
37. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M21B 2013-07-11 3 52.18 525
38. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M21B 2013-07-10 7 33.24 370
39. Puchar Ślęży - Skrocony klasyk 1.05 M-21 2013-06-16 11 91.27 465
40. Puchar Ślęży - Sredni dystans 1.05 M-21 2013-06-15 11 66.14 455
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies