Polski Związek Orientacj Sportowej
Dariusz Sokalski, KU AZS WAT Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21A 2018-04-28 6 45.38 814
2. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 1.10 M21E 2018-07-27 3 66.08 719
3. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 1.10 M21E 2018-07-28 5 94.20 679
4. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 7 47.41 657
5. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29 8 53.14 584
6. Puchar Wawelu - Etap 3 1.10 M21A 2018-07-06 2 37.14 550
7. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-08-24 1 39.47 550
8. Puchar Wawelu - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-05 4 70.45 550

9. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-08-25 2 65.38 536
10. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 9 16.02 501
11. Puchar Wawelu - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-04 8 110.39 366
12. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 12 113.09 359
13. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08
14. Grand Prix Polonia - Etap 1 1.10 M21E 2018-08-10
15. Grand Prix Polonia - Etap 2 1.10 M21E 2018-08-11
Historia wszystkich startów
1. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 2 1.10 M21A 2018-08-25 2 65.38 536
2. Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 1 1.10 M21A 2018-08-24 1 39.47 550
3. Grand Prix Polonia - Etap 2 1.10 M21E 2018-08-11 nkl
4. Grand Prix Polonia - Etap 1 1.10 M21E 2018-08-10 nkl
5. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 1.10 M21E 2018-07-28 5 94.20 679
6. XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 1.10 M21E 2018-07-27 3 66.08 719
7. Puchar Wawelu - Etap 3 1.10 M21A 2018-07-06 2 37.14 550
8. Puchar Wawelu - Etap 2 1.10 M21A 2018-07-05 4 70.45 550
9. Puchar Wawelu - Etap 1 1.10 M21A 2018-07-04 8 110.39 366
10. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 7 47.41 657
11. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 12 113.09 359
12. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 9 16.02 501
13. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29 8 53.14 584
14. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21A 2018-04-28 6 45.38 814
15. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 1.30 M21 2018-04-08 nkl
16. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M21 2016-10-02 32 51.52 584
17. UNTS Cup 2016 - bieg nocny 0.70 M21 2016-09-24 12 99.47 125
18. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M21 2016-09-03 15 106.27 805
19. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M21 2016-06-04 32 21.26 625
20. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M21 2015-09-19 25 177.18 349
21. MMazowsza - średni 0.80 M20-21 2015-06-20 6 43.15 549
22. WOM Sprint - Sprint 0.80 M20-21 2015-06-20 4 19.15 731
23. MMazowsza - sprint 0.70 M21 2015-05-09 5 20.52 451
24. Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Nocnym Biegu na Orientację - MWiM -nocne 0.70 M-21 2014-09-27 9 87.55 404
25. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2014-06-08 19 52.00 823
26. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 17 17.42 847
27. Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 M21 2014-05-11 5 57.48 625
28. 3rd Mediterranean Championships in Orienteering - long SE 1.00 M21 2014-02-23 23 134.13 775
29. V Andalucia O-Meeting - middle 1.00 M21 2014-02-15 69 43.56 723
30. V Andalucia O-Meeting - sprint 1.00 M21 2014-02-15 86 16.24 946
31. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M21 2013-09-14 nkl
32. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M21 2013-09-13 nkl
33. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M21 2013-06-08 20 57,28 964
34. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M21 2013-06-07 22 19,43 975
35. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H21B 2013-06-02 16 41.48 776
36. UNTS Cup 2012 średni - �redni 0.70 M21 2012-10-20 8 38,38 426
37. Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 M21E 2012-08-18 13 22,58 325
38. Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 M21E 2012-08-17 7 65,23 913
39. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.05 M21E 2012-04-30 8 30,33 622
40. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap1 1.05 M21E 2012-04-29 3 40,29 810
41. Kaszebe OCup - E4 1.05 M21E 2011-07-07 13 31,54
42. Kaszebe OCup - E3 1.05 M21E 2011-07-06 11 33,31
43. Kaszebe OCup - E2 1.05 M21E 2011-07-05 15 84,49
44. Kaszebe OCup - E1 1.05 M21E 2011-07-04 10 25,32
45. XXIII Puchar Ślęży 1.05 M-21 2011-06-19 4 63,12
46. XIII Grand Prix Mazowsza - E2 1.05 M21E 2011-05-02 5 77,12
47. XIII Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M21E 2011-05-01 8 16,36
48. O-Ringen Day 1 E2 - Long 0.00 M-21 2010-07-25 121 105,3 822
49. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M21E 2010-07-01 3 73,16 942
50. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M21E 2010-06-30 6 51,19 865
51. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M21A 2010-06-27 7 41,00 889
52. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M21A 2010-06-26 6 60,09 873
53. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2010-06-12 18 47,4 1030
54. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M21 2010-05-16 10 18,56 986
55. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M21 2010-05-15 17 114,58 822
56. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-21 2009-06-20 18 50,01 763
57. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-21 2009-06-19 14 15,31 831
58. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-21 2009-05-10 17 12,4 832
59. WRE - Meeting Ori do Centro 0.00 M-21 2009-02-28 53 43,05 917
60. Portugal O 0.00 M-21 2009-02-22 70 120,2 865
61. Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.20 M21 2008-09-21 11 109,49 1102
62. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M21 2008-09-20 4 9,35 877
63. Mistrzostwa Polski w nocnym BnO 1.20 M21 2008-09-19 7 95,38 1165
64. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M21 2008-09-13 5 42,53 1154
65. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M21 2008-09-12 6 12,07 1070
66. Mistrzostwa Warszawy w średniodystansowym BnO 0.90 M21 2008-09-07 5 36,36 775
67. Mistrzostwa Warszawy w nocnym BnO 0.80 M21 2008-09-06 1 66,50 819
68. Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.20 M21 2008-06-07 nkl NKL
69. Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.20 M21 2008-06-06 4 15,41 1160
70. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M21 2008-05-10 14 102,09 982
71. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M21 2008-05-09 15 19,57 864
72. WRE 0.00 M21E 2008-04-12 66 94,42 1023
73. Mistrzostwa Polski w długodystansowym BnO 1.20 M21 2008-04-06 5 149,07 1067
74. WRE - Spring Cup 2008 0.00 M 21E 2008-03-29 67 77,36 983
09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies