Polski Związek Orientacj Sportowej
Mateusz Madej, UKS Orientpark.pl Iwiny
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M21E 2017-08-18 9 60.10 310
2. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M21E 2017-08-19 9 128.49 90
Historia wszystkich startów
1. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M21E 2017-08-19 9 128.49 90
2. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M21E 2017-08-18 9 60.10 310
3. XXIII Puchar Paulinum - sprint 0.00 M-21 2017-05-27 nkl
4. XXIII Puchar Paulinum - średni 0.00 M-21 2017-05-27 nkl
5. WRE- Portugal O-Meeting 2017 - middle 0.00 ME 2017-02-27 80 63.57 438
6. Czech Cup - long 1.10 M21A 2016-05-29 nkl
7. Czech Cup - middle 1.10 M21E 2016-05-28 9 58.16
8. XXI Puchar Paulinum - średni 0.70 M-21 2015-10-24 7 78.10 116
9. Advanta Cup - E1 0.70 M21B 2015-07-16 1 13.56 350
10. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M21 2015-05-31 38 77.17 341
11. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2015-05-23 32 153.21 139
12. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21 2014-05-17 2 16.19 399
13. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2010-06-12 13 46,44 979
14. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2010-06-11 8 14,50 1001
15. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M20 2010-05-16 10 23,05 790
16. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M20 2010-05-15 13 95 778
17. Mistrzostwa Polski - nocne 1.20 M-18 2009-10-02 15 67,22 723
18. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-18 2009-09-12 14 43,13 636
19. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-18 2009-09-11 26 23,44 343
20. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-18 2009-06-21 18 75,19 640
21. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-18 2009-06-20 27 51,26 445
22. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-18 2009-06-19 14 13,06 776
23. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-18 2009-05-17 16 73,3 651
24. Limanowa CUP - średni 1.10 M-18 2009-05-16 10 26,05 714
25. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-18 2009-05-16 9 11,52 720
26. Limanowa CUP - sprint 1.10 M-18 2009-05-15 9 13,3 743
27. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-18 2009-05-10 18 11,05 614
28. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-18 2009-05-09 8 93,47 644
29. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M18 2009-05-03 9 50,11 585
30. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M18 2009-05-02 6 27,06 732
31. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M18 2009-05-01 3 17,11 795
32. Grand Prix Województwa Lubuskiego - 2 runda 0.80 M-18 2009-04-25 5 53,17 137
33. Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.20 M18 2008-09-21 17 98,48 572
34. Mistrzostwa Polski w nocnym BnO 1.20 M18 2008-09-19 22 87,21 336
35. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M18 2008-09-13 26 47,33
36. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M18 2008-09-12 11 12,54 633
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a