Polski Związek Orientacj Sportowej
Wojciech Pachnik, UKS Orientpark.pl Iwiny
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Puchar Paulinum - bieg sprinterski 0.80 M21 2018-05-12 1 18.12 800
2. Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy 0.70 M21 2018-05-12 1 35.26 700
3. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 22 49.32 540
Historia wszystkich startów
1. Puchar Paulinum - bieg sprinterski 0.80 M21 2018-05-12 1 18.12 800
2. Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy 0.70 M21 2018-05-12 1 35.26 700
3. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 22 49.32 540
4. XXIII Puchar Paulinum - sprint 0.00 M-21 2017-05-27 1 14.10 0
5. XXIII Puchar Paulinum - średni 0.00 M-21 2017-05-27 1 27.34 0
6. WRE- Portugal O-Meeting 2017 - middle 0.00 ME 2017-02-27 57 53.06 650
7. MP i MPM w BnO - MP średni 1.30 M21 2016-10-02 16 43.25 941
8. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M21 2016-09-17 21 134.54 618
9. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M21 2016-09-03 23 112.56 693
10. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M21 2016-06-04 23 19.42 868
11. Czech Cup - long 1.10 M21A 2016-05-29 2 110.20 422
12. Czech Cup - middle 1.10 M21E 2016-05-28 5 40.43 1059
13. XXI Puchar Paulinum - średni 0.70 M-21 2015-10-24 3 58.43 700
14. Advanta Cup - E1 0.70 M21B 2015-07-16 2 14.15 328
15. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M21 2015-05-30 26 20.25 662
16. UNTS Cup 2014 - sprint 0.80 M21 2014-10-19 7 23.57 518
17. UNTS Cup 2014 - średni 0.70 M21 2014-10-18 7 39.39 498
18. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2014-06-08 30 66.30 347
19. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M21 2014-06-07 19 19.35 868
20. I Echa Doliny Baryczy - średni 1.05 M21 2014-06-01 4 50.05 674
21. X Jubileuszowe Echa Twardogóry - sprint 1.05 M21 2014-05-31 3 17.36 843
22. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 nkl
23. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M21 2013-09-29 16 132.36 859
24. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M21 2013-09-14 23 41.33 631
25. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M21 2013-09-13 29 26.06 629
26. Puchar Ślęży - Skrocony klasyk 1.05 M-21 2013-06-16 7 80.39 730
27. Puchar Ślęży - Sredni dystans 1.05 M-21 2013-06-15 3 47.30 975
28. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2012-09-23 nkl NKL
29. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M21 2012-09-21 nkl NKL
30. Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 M21A 2012-08-18 1 17,54 525
31. Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 M21A 2012-08-17 4 57,55 458
32. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M21 2012-06-02 29 44,35 830
33. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M21 2012-06-01 17 16,28 943
34. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M21 2012-05-20 20 19,48 776
35. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M21 2012-05-19 32 113,46 556
36. III Puchar Przedwiośnia - klasyk 0.70 M-21 2012-03-17 4 53,45
37. III Puchar Przedwiośnia - Nocny sprint 0.70 M-21 2012-03-17 3 17,10
38. Beskid Cup - klasyk 1.05 M21E 2011-10-16 nkl NKL
39. Beskid Cup - middle 1.05 M21E 2011-10-15 4 88,51 600
40. Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 M20 2011-09-25 6 79,03 1011
41. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M20 2011-09-23 9 90,58 705
42. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E2 1.10 M20 2011-09-17 1 28,32 990
43. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E1 1.10 M20 2011-09-16 5 12,54 874
44. XXIII Puchar Ślęży 1.05 M-20 2011-06-19 3 61,35 835
45. Mistrzostwa Polski w BnO - Sredniodystansowy 1.30 M20 2011-06-04 4 38,18 1119
46. Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint 1.30 M20 2011-06-03 nkl NKL
47. Strefowe Eliminacje do OOM, XVI Puchar Karkonoszy - Klasyk 0.80 M-21 2011-05-28 6 56,52 593
48. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-20 2011-05-22 6 83,46 840
49. Baltic Cup - E2 1.05 M20 2011-05-21 2 25,17 935
50. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-20 2011-05-20 4 24,20 865
51. Mistrzostwa Śląska w klasycznym BnO 0.80 M20 2011-04-10 2 43,19 613
52. II Puchar Przedwiośnia - I etap 0.70 M-21 2011-03-19 11 63,31 479
53. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 M20 2010-10-17 6 133,01 1034
54. Puchar Paulinum - średni dystans 0.80 M21 2010-10-03 1 43,07 800
55. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - klasyczny 1.30 M20 2010-09-26 9 87,37 934
56. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - nocny 1.30 M20 2010-09-24 7 76,49 987
57. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M20 2010-09-18 13 41,29 549
58. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M20 2010-09-17 7 18,02 750
59. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 M20 2010-08-29 1 46,02 945
60. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 M20 2010-08-28 2 73,31 901
61. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 M20 2010-08-27 1 44,43 945
62. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M20A 2010-08-15 6 19:38 737
63. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M20A 2010-08-14 7 76,11 675
64. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M20A 2010-08-13 7 74,3 534
65. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M20A 2010-06-27 1 42,21 945
66. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M20A 2010-06-26 5 58,35 729
67. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2010-06-12 10 43,05 1045
68. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2010-06-11 9 14,59 986
69. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M20 2010-05-16 9 22,09 833
70. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M20 2010-05-15 7 84,24 874
71. Puchar Karkonoszy 0.70 M-21 2010-04-11 3 75,23 621
72. Mistrzostwa Polski - long 1.20 M-18 2009-10-18 9 98,32 852
73. Mistrzostwa Polski - nocne 1.20 M-18 2009-10-02 10 61,53 781
74. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-18 2009-09-12 5 36,13 792
75. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-18 2009-09-11 13 17,58 629
76. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M-18A 2009-08-15 4 38,37 826
77. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M-18A 2009-08-14 5 65,21 767
78. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-18A 2009-06-27 3 41,21 862
79. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-18A 2009-06-26 19 62,2 452
80. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-18 2009-06-21 13 71,28 707
81. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-18 2009-06-20 16 40,08 738
82. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-18 2009-06-19 5 12,10 874
83. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M-18 2009-05-24 6 56,43 787
84. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M-18 2009-05-23 6 72,1 726
85. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M-18 2009-05-22 4 25,38 756
86. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-18 2009-05-17 4 59,11 777
87. Limanowa CUP - średni 1.10 M-18 2009-05-16 6 25,1 748
88. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-18 2009-05-16 3 10,45 798
89. Limanowa CUP - sprint 1.10 M-18 2009-05-15 10 14,09 643
90. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-18 2009-05-10 6 10,15 759
91. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-18 2009-05-09 13 96,36 614
92. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M18 2009-05-03 2 39,38 880
93. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M18 2009-05-02 3 24,34 858
94. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M18 2009-05-01 9 20,13 626
95. Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.20 M18 2008-09-21 7 83,16 974
96. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M18 2008-09-20 15 9,12 458
97. Mistrzostwa Polski w nocnym BnO 1.20 M18 2008-09-19 15 68,19 813
98. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M18 2008-09-13 14 32,38 550
99. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M18 2008-09-12 15 13,07 587
100. Grand Prix Polonia - III dzień 1.10 M18 2008-08-10 10 70,04 354
101. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M18 2008-08-09 8 66,58 661
102. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M18 2008-08-08 11 36,39 397
103. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M18A 2008-06-27 4 54,53 843
104. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M18A 2008-06-26 12 70,47 168
105. Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.20 M18 2008-06-07 17 60,00 548
106. Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.20 M18 2008-06-06 16 16,09 756
107. VI Limanowa Cup - klasyczny BnO 1.10 M18 2008-05-18 9 60,23 547
108. VI Limanowa Cup - klasyczny BnO 1.10 M18 2008-05-17 11 66,22 362
109. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M18 2008-05-10 19 94,49 445
110. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M18 2008-05-09 12 19,47 665
111. Mistrzostwa Polski w długodystansowym BnO 1.20 M18 2008-04-06 17 124,05 461
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a