Polski Związek Orientacj Sportowej
Michał Wołowczyk, UNTS Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 20 19.56 541
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 29 20.17 492
3. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 31 83.55 237
4. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym 1.30 M21 2018-09-22 20 172.04 192
5. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19
6. Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO 0.00 M21 2018-09-01 56.59
Historia wszystkich startów
1. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym 1.30 M21 2018-09-22 20 172.04 192
2. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 31 83.55 237
3. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 20 19.56 541
4. Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO 0.00 M21 2018-09-01 nkl 56.59
5. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 29 20.17 492
6. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 nkl
7. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M20 2017-10-08 9 42.39 578
8. CTZ; MP i MPM BnO - nocne 1.30 M20 2017-10-07 5 83.47 465
9. Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO 0.00 M20 2017-10-01 2 42.52
10. Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO 0.00 M20 2017-09-30 2 67.17
11. CTZ; MP i MPM BnO - klasyk 1.30 M20 2017-09-23 6 106.30 256
12. UNTS Cup 2017 - bieg nocny 0.00 M21 2017-09-09 nkl
13. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M20 2017-08-19 1 92.15 990
14. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M20 2017-08-18 3 50.46 526
15. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M20 2017-07-27 nkl
16. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M20 2017-07-26 nkl
17. CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk 1.10 M20 2017-07-25 nkl
18. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M20 2017-07-08 3 61.07 709
19. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M20 2017-07-07 4 33.00 765
20. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M20 2017-07-06 3 70.50 560
21. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M20 2017-07-05 2 43.51 990
22. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M20 2017-06-04 nkl
23. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3 1.10 M21A 2017-05-03 nkl
24. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 29 20.17 0
25. II Puchar KU AZS UMCS - klasyk 0.70 M20 2017-04-22 2 92.08 485
26. MP i MPM w BnO - MP nocne 1.30 M20 2016-10-01 5 66.20 978
27. UNTS Cup 2016 - bieg nocny 0.70 M21 2016-09-24 11 89.03 278
28. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M20 2016-09-17 4 91.39 1013
29. Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 1 1.30 M20 2016-09-03 5 82.07 839
30. XIV Limanowa Cup - E2 1.10 M21 2016-07-23 14 94.29 485
31. XIV Limanowa Cup - E1 1.10 M21 2016-07-22 11 30.17 697
32. Wawel Cup - E4-skrócony klasyk 0.00 M21 2016-07-09 nkl
33. Wawel Cup - E3-miejski 0.00 M21 2016-07-08 nkl
34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.00 M21 2016-07-07 nkl
35. Wawel Cup - E1-średni 0.00 M21 2016-07-06 nkl
36. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21E 2016-07-02 11 44.04 735
37. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21E 2016-07-01 7 43.06 904
38. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21E 2016-06-30 12 80.58 700
39. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M20 2016-06-04 3 17.41 917
40. Czech Cup - long 1.10 M20 2016-05-29 nkl
41. Czech Cup - middle 1.10 M20 2016-05-28 1 38.20 990
42. MP i MPM w Długodystansowym BnO - MP 1.30 M20 2016-04-17 3 170.24 836
43. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters- (bieg nocny i sztafety sprinterskie) - Nocny 1.30 M18 2015-10-17 4 83.39 860
44. UNTS Cup 2015 - bieg średniodystansowy 0.70 M18 2015-10-04 6 40.25 421
45. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Masters - Bieg klasyczny 1.30 M18 2015-09-19 6 72.01 878
46. Limanowa Cup - etap 2- klasyk 1.10 M18 2015-07-25 5 76.09 678
47. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M18 2015-07-11 1 41.44 560
48. 34. Wawel Cup - E3- średni 0.70 M18 2015-07-10 2 45.34 560
49. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M18 2015-07-09 3 57.12 560
50. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M18 2015-07-08 2 40.32 560
51. MMazowsza - średni 0.80 M18 2015-06-20 1 29.34 640
52. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M18 2015-05-31 3 39.58 959
53. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Sprint 1.30 M18 2015-05-30 6 17.05 944
54. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2015-05-23 6 82.58 955
55. Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 M18 2015-05-03 4 54.38 858
56. Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 M18 2015-05-02 5 43.51 851
57. Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 M18 2015-05-01 2 25.25 864
58. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 M18 2015-04-26 2 57.35 631
59. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 M18 2015-04-25 3 41.15 626
60. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 M18 2015-04-24 1 15.53 880
61. IX Puchar Koziołka - Bieg klasyczny 0.80 M18 2015-04-19 2 58.56 455
62. Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 M18 2015-04-12 2 98.01 970
63. UNTS Cup 2014 - sprint 0.80 M21 2014-10-19 nkl
64. UNTS Cup 2014 - średni 0.70 M21 2014-10-18 8 41.28 450
65. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 M18 2014-10-04 9 72.04 682
66. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M18 2014-09-20 5 66.08 898
67. Warsaw Orient Meeting - Middle Distance Urban Race 1.05 M16 2014-09-14 1 26.11 788
68. Hana Orienteering Festival 2014 - Middle 1.05 M18 2014-09-07 2 47.33 813
69. Hana Orienteering Festival 2014 - Long 1.05 M18 2014-09-06 1 79.30 840
70. Wawel Cup - E4 1.05 M18 2014-07-12 10 45.25 657
71. Wawel Cup - E3 1.05 M18 2014-07-11 10 53.47 551
72. Wawel Cup - E2 1.05 M18 2014-07-10 7 50.06 672
73. Wawel Cup - E1 1.05 M18 2014-07-09 6 36.02 739
74. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M18 2014-06-08 11 39.45 899
75. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2014-06-07 13 18.27 766
76. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M18 2014-05-24 4 94.53 640
77. O-Games 2014 - Skrócony Klasyk 0.00 M18 2014-05-18 10 80.07 230
78. O-Games 2014 - Sprint 1.05 M21E 2014-05-17 25 18.18 793
79. Puchar OK!Sport 2014 - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w klasycznym BnO 0.80 M18 2014-05-11 4 50.34 466
80. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M18 2014-05-04 3 42.03 795
81. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M18 2014-05-03 7 68.15 668
82. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M18 2014-05-02 5 42.16 686
83. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M18 2014-04-13 8 108.13 907
84. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego i VIII Puchar Koziołka - Bieg średniodystansowy 0.80 M16/18 2014-04-06 1 25.29 640
85. UNTS Cup 2013 - średni 0.70 M16 2013-10-20 2 30.15 465
86. UNTS Cup 2013 - sprint 0.70 M16 2013-10-19 1 15.43 525
87. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M16 2013-09-29 4 59.34 869
88. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M16 2013-09-27 2 65.55 942
89. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M16 2013-09-14 5 27.42 755
90. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M16 2013-09-13 10 15.51 719
91. Grand Prix Polonia - E3 1.05 M-16 2013-08-11 nkl NKL
92. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M-16 2013-08-10 5 14.59 680
93. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M-16 2013-08-09 7 75.46 516
94. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M16 2013-07-13 3 42.49 734
95. XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 M16 2013-07-12 10 32.55 482
96. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M16 2013-07-11 6 51.24 625
97. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M16 2013-07-10 2 37.07 788
98. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M16 2013-06-08 2 38,20 947
99. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M16 2013-06-07 6 14,13 835
100. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H16B 2013-06-02 14 27.30 676
101. Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 H16B 2013-06-01 2 47,47 721
102. Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 H16B 2013-05-31 1 16.57 788
103. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M16 2013-05-19 3 15,54 813
104. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M16 2013-05-18 2 58,41 781
105. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M16 2013-05-05 8 40,16 729
106. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M16 2013-05-04 5 45,55 712
107. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M16 2013-05-03 3 27,28 782
108. XV Grand Prix Mazowsza - WRE 1.05 M16 2013-04-27 7 46,00 588
109. XV Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M16 2013-04-26 3 34,34 672
110. UNTS Cup 2012 sprint - Sprint 0.70 M16 2012-10-21 nkl NKl
111. UNTS Cup 2012 średni - �redni 0.70 M16 2012-10-20 1 32,03 525
112. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M16 2012-09-23 23 80,16 534
113. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M16 2012-09-21 14 80,23 696
114. Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 M16 2012-07-28 4 60,52 555
115. Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 M16 2012-07-27 6 44,38 616
116. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M16 2012-06-02 11 27,58 794
117. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M16 2012-06-01 15 15,31 766
118. XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 M16 2012-05-27 13 54,59 675
119. XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 M16 2012-05-26 9 40,03 646
120. XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 M16 2012-05-25 10 34,02 552
121. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M16 2012-05-20 17 16,40 519
122. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M16 2012-05-19 21 64,01 517
123. Warsaw Orient Meeting - Sprint 1.05 M14 2011-09-10 1 10,13 630
124. Kaszebe OCup - E4 1.05 M14 2011-07-07 12 38,22 408
125. Kaszebe OCup - E3 1.05 M14 2011-07-06 6 32,48 564
126. Kaszebe OCup - E1 1.05 M14 2011-07-04 10 27,36 488
127. Puchar Wawelu - E2 1.05 M14A 2011-06-25 6 37,04 546
128. Puchar Wawelu - E1 1.05 M14A 2011-06-24 6 48,35 557
129. Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 1.30 M14 2011-06-11 6 49.39 656
130. Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 1.30 M14 2011-06-10 9 17,02 688
131. Limanowa CUP - E2 1.05 M14 2011-06-04 nkl NKL
132. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-14 2011-05-22 5 58,26 597
133. Baltic Cup - E2 1.05 M-14 2011-05-21 2 26,45 608
134. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-14 2011-05-20 3 12,26 631
135. Puchar Victorii Józefów - Bieg klasyczny 0.80 M14 2011-05-15 3 36,39 450
136. Puchar Victorii Józefów - Bieg nocny 0.70 M16 2011-05-14 4 51,57 210
137. XIII Grand Prix Mazowsza - E2 1.05 M14 2011-05-02 3 36,27 519
138. XIII Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M14 2011-05-01 13 14,36 449
139. Puchar Wiosny - średni 0.80 M14 2011-04-17 3 16,00 459
140. Puchar Wiosny - sprint 0.80 M14 2011-04-16 1 14,58 480
141. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M14 2010-09-18 12 27,49 573
142. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M14 2010-08-15 5 13:24 589
143. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M14 2010-08-14 2 31,08 603
144. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M14 2010-08-13 5 33,23 596
145. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M14 2010-07-01 6 33,56 563
146. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M14 2010-06-30 9 31,53 460
147. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M14A 2010-06-27 6 34,05 579
148. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M14A 2010-06-26 3 27,26 587
149. Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 1.30 M13 2010-06-20 2 12,31 710
150. Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny 1.30 M13 2010-06-18 6 59,23 614
151. Puchar Bałtyku - II dzień 1.05 M14 2010-05-23 4 36,42 574
152. Puchar Bałtyku - I dzień 1.05 M14 2010-05-22 7 53,58 284
153. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M14 2010-05-16 2 18,06 589
154. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M14 2010-05-15 4 46,41 590
155. Grand Prix Mazowsza 1.05 M14 2010-05-01 6 48,03 532
156. Mistrzostwa Warszawy w średniodystansowym bno 0.90 M12 2009-09-20 3 20,50 395
157. Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym bno 0.80 M14 2009-09-19 3 24,16 270
158. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-12 2009-09-11 1 14,52 550
159. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M-12 2009-08-15 3 20,25 504
160. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M-12 2009-08-14 1 20,43 550
161. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-12 2009-06-27 2 21,2 533
162. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-12 2009-06-26 1 16,27 550
163. Puchar Najmłodszych 1.20 M-12 2009-06-14 1 12,21 600
164. Puchar Najmłodszych 1.20 M-12 2009-06-12 1 26,38 600
165. Mistrzostwa Mazowsza w klasycznym bno 0.90 M12 2009-05-31 1 15,21 450
166. Puchar Wiosny 0.80 M12 2009-05-30 1 13,48 400
167. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M-12 2009-05-24 5 44,07 313
168. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M-12 2009-05-23 2 28,13 550
169. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-12 2009-05-10 1 6,44 550
170. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-12 2009-05-09 4 19,04 499
171. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M12 2009-05-03 2 16,05 533
172. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M12 2009-05-02 1 16,14 550
173. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M12 2009-05-01 2 10,07 527
174. Puchar Prezesa MZOS - średniodystansowy BnO 0.80 M12 2008-10-19 1 16 379
175. Mistrzostwa Krakowa - klasyczny BnO 0.80 M12 2008-10-18 4 19,42 194
176. Klubowy Puchar Mazowsza - 2 runda 0.80 M12 2008-10-11 2 15,31 412
177. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M14 2008-09-20 9 9,57 148
178. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M12 2008-09-13 4 23,02 431
179. Mistrzostwa Warszawy w średniodystansowym BnO 0.90 M12 2008-09-07 2 17,50 494
180. Grand Prix Polonia - III dzień 1.10 M12 2008-08-10 8 20,36 290
181. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M12 2008-08-09 8 18,10 268
182. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M12 2008-08-08 5 18,47 248
183. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M12 2008-06-27 4 23,02 59
184. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M12 2008-06-26 6 21,45 262
185. Puchar Najmłodszych w sprinterskim BnO 1.20 M11 2008-06-15 2 10,21 776
186. Puchar Najmłodszych w klasycznym BnO 1.20 M11 2008-06-13 3 21,56 716
187. Strefowe eliminacje do OMM - klasyk 0.80 M12 2008-06-01 7 42,41 0
188. Regionalne Eliminacje do OOM, klasyk Mistrzostwa woj. łódzkiego 0.90 M12 2008-05-31 4 23,52 235
189. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M12 2008-05-25 3 22,02 274
190. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M12 2008-05-24 1 23,52 687
191. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M12 2008-05-23 7 26,55 9
192. Mistrzostwa Warszawy w klasycznym BnO 0.90 M12 2008-04-12 4 40,42 107
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies