Polski Związek Orientacj Sportowej
Marcin Leśnicki, UKS Azymut Dębów Dębów
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
Historia wszystkich startów
1. CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%) 1.10 M21S 2017-08-14 8 96.26
2. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21S 2017-08-13 9 102.59
3. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21S 2017-08-12 9 52.07
4. Grand Prix Polonia - E3 1.05 M-21 2013-08-11 nkl NKL
5. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M-21 2013-08-10 26 32.59 4
6. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M-21 2013-08-09 21 172.24 0
7. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.05 M21A 2012-04-30 2 25,02 516
8. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap1 1.05 M21A 2012-04-29 10 48,13 400
9. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - LONG 1.30 M20 2011-10-23 11 223,33 215
10. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-20 2011-05-22 13 125,51 387
11. Baltic Cup - E2 1.05 M20 2011-05-21 14 46,48 280
12. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-20 2011-05-20 11 31,42 569
13. V Puchar Koziołka - Sprint 0.70 M21 2011-04-09 17 20,19 195
14. Puchar Koziołka - Średni 0.70 M21 2011-04-09 17 40,23 164
15. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - nocny 1.30 M20 2010-09-24 13 103,12 548
16. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M20 2010-09-18 16 46,19 367
17. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M20 2010-09-17 15 21,29 415
18. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2010-06-12 19 64,26 662
19. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2010-06-11 20 18,48 603
20. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M20 2010-05-16 16 29,06 512
21. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M20 2010-05-15 20 137,03 396
22. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M20 2010-05-02 5 39,15 530
23. Grand Prix Mazowsza 1.05 M20 2010-05-01 3 83,31 588
24. Mistrzostwa Polski - nocne 1.20 M-18 2009-10-02 28 100,34 379
25. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-18A 2009-06-27 18 59,19 517
26. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-18A 2009-06-26 22 65,43 386
27. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-18 2009-06-21 31 92,47 336
28. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-18 2009-06-20 33 57,28 288
29. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-18 2009-06-19 27 15,17 545
30. Limanowa CUP - średni 1.10 M-18 2009-05-16 26 37,09 365
31. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-18 2009-05-16 24 16,26 402
32. Limanowa CUP - sprint 1.10 M-18 2009-05-15 15 15,27 524
33. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-18 2009-05-10 30 12,31 366
34. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M18 2009-05-03 13 52,29 520
35. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M18 2009-05-02 13 33,11 432
36. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M18 2009-05-01 19 29,44 94
37. Mistrzostwa UKS-ów woj. Podkarpackiego w średniodystansowym BnO 0.80 M18/21 2008-10-05 3 19,55 223
38. Mistrzostwa Podkarpacia w średniodystansowym 0.90 M18/21 2008-10-04 2 35,05 141
39. Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.20 M18 2008-09-21 26 126,15
40. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M18 2008-09-20 22 9,52 350
41. Mistrzostwa UKS Strzała Wielogłowy 0.80 M-18 2008-09-07 4 11,39 0
42. Mistrzostwa Małopolski 0.90 M-18 2008-09-06 3 53,14 0
43. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M17-20B 2008-06-27 4 38,48 0
44. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M17-20B 2008-06-26 4 50,54 0
45. VI Limanowa Cup - klasyczny BnO 1.10 M18 2008-05-18 14 81,52 0
46. VI Limanowa Cup - klasyczny BnO 1.10 M18 2008-05-17 15 82,35 0
47. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M18 2008-05-03 9 39,59 337
48. Grand Prix Mazowsza - I dzień 1.10 M18 2008-05-02 9 24,20 285
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies