Polski Związek Orientacj Sportowej
Piotr Chmielecki, UKS Orientuś Łódź
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 17 18.25 747
2. Puchar Wawelu - Etap 2 1.10 M21B 2018-07-05 3 66.17 275
3. Puchar Wawelu - Etap 1 1.10 M21B 2018-07-04 1 37.25 275
4. Puchar Wawelu - Etap 4 1.10 M21B 2018-07-07 2 21.16 242
5. Puchar Wawelu - Etap 3 1.10 M21B 2018-07-06 3 44.41 207
6. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 25 21.24 194
7. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2018-09-08 nkl
2. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny 1.30 M21 2018-09-07 17 18.25 747
3. Puchar Wawelu - Etap 4 1.10 M21B 2018-07-07 2 21.16 242
4. Puchar Wawelu - Etap 3 1.10 M21B 2018-07-06 3 44.41 207
5. Puchar Wawelu - Etap 2 1.10 M21B 2018-07-05 3 66.17 275
6. Puchar Wawelu - Etap 1 1.10 M21B 2018-07-04 1 37.25 275
7. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 25 21.24 194
8. Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny 0.70 M21 2017-09-09 4 63.26
9. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 21 18.59
10. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 24 54.55
11. Powitanie Wiosny 0.80 M21 2013-03-23 nkl DNF
12. Mistrzostwa ŁOZBnO - 1 0.80 M21 2012-10-20 6 85,36 455
13. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M21 2012-09-14 21 16,19 578
14. Powitanie Wiosny - 1 0.70 M21 2012-03-31 12 61,59
15. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E2 1.10 M21 2011-09-17 25 52,41
16. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E1 1.10 M21 2011-09-16 17 15,12
17. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M21A 2010-08-15 7 18:12 415
18. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M21A 2010-08-14 nkl nkl
19. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M21B 2010-08-13 13 72,25 183
20. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M21 2010-05-16 36 28,05 372
21. Mistrzostwa Szkół Województwa Łódzkiego 0.90 M-21 2009-04-25 1 32,19 900
22. Powitanie wiosny 0.80 M-21 2009-04-04 6 41,05 464
23. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.10 M20/21 2008-08-24 3 56,07 817
24. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.10 M20/21 2008-08-23 7 73,16 609
25. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.10 M20/21 2008-08-22 6 32,50 665
26. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M21A 2008-06-27 nkl nkl
27. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M21A 2008-06-26 5 87,46 0
28. Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.20 M21 2008-06-07 18 77,23 511
29. Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.20 M21 2008-06-06 13 18,13 844
30. Regionalne Eliminacje do OOM, klasyk Mistrzostwa woj. łódzkiego 0.90 M21 2008-05-31 nkl 43,08
31. XIV Otwarte Mistrzostwa Załęczczańskiego Parku Krajobrazowego 0.80 M18-21 2008-05-24 1 34,02 617
32. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M21 2008-05-10 nkl NKl
33. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M20/21 2008-05-03 6 58,07 498
34. Grand Prix Mazowsza - I dzień 1.10 M20/21 2008-05-02 5 19,08 682
35. Mistrzostwa Szkół Woj. Łódzkiego 0.90 M21 2008-04-26 2 67,08 354
36. Turniej UKS Woj. Łódzkiego runda I 0.90 M21 2008-04-19 2 68.13 375
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies