Polski Związek Orientacj Sportowej
Piotr Chmielecki, UKS Orientuś Łódź
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 25 21.24 194
2. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 24 54.55
3. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 21 18.59
4. Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny 0.70 M21 2017-09-09 4 63.26
Historia wszystkich startów
1. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 1.30 M21 2018-06-10 25 21.24 194
2. Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny 0.70 M21 2017-09-09 4 63.26
3. CTZ; O-Games - E3 - sprint 1.10 M21 2017-07-27 21 18.59
4. CTZ; O-Games - E2 - dystans średni 1.10 M21 2017-07-26 24 54.55
5. Powitanie Wiosny 0.80 M21 2013-03-23 nkl DNF
6. Mistrzostwa ŁOZBnO - 1 0.80 M21 2012-10-20 6 85,36 455
7. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M21 2012-09-14 21 16,19 578
8. Powitanie Wiosny - 1 0.70 M21 2012-03-31 12 61,59
9. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E2 1.10 M21 2011-09-17 25 52,41
10. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E1 1.10 M21 2011-09-16 17 15,12
11. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M21A 2010-08-15 7 18:12 415
12. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M21A 2010-08-14 nkl nkl
13. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M21B 2010-08-13 13 72,25 183
14. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M21 2010-05-16 36 28,05 372
15. Mistrzostwa Szkół Województwa Łódzkiego 0.90 M-21 2009-04-25 1 32,19 900
16. Powitanie wiosny 0.80 M-21 2009-04-04 6 41,05 464
17. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.10 M20/21 2008-08-24 3 56,07 817
18. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.10 M20/21 2008-08-23 7 73,16 609
19. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.10 M20/21 2008-08-22 6 32,50 665
20. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M21A 2008-06-27 nkl nkl
21. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M21A 2008-06-26 5 87,46 0
22. Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.20 M21 2008-06-07 18 77,23 511
23. Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.20 M21 2008-06-06 13 18,13 844
24. Regionalne Eliminacje do OOM, klasyk Mistrzostwa woj. łódzkiego 0.90 M21 2008-05-31 nkl 43,08
25. XIV Otwarte Mistrzostwa Załęczczańskiego Parku Krajobrazowego 0.80 M18-21 2008-05-24 1 34,02 617
26. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M21 2008-05-10 nkl NKl
27. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M20/21 2008-05-03 6 58,07 498
28. Grand Prix Mazowsza - I dzień 1.10 M20/21 2008-05-02 5 19,08 682
29. Mistrzostwa Szkół Woj. Łódzkiego 0.90 M21 2008-04-26 2 67,08 354
30. Turniej UKS Woj. Łódzkiego runda I 0.90 M21 2008-04-19 2 68.13 375
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies