Polski Związek Orientacj Sportowej
Patryk Marciniak, UKS Azymut Pabianice
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 11 116.46 0
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 38 25.05 0
3. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 38 25.05 0
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 nkl
3. Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 1.10 M21 2018-04-13 11 116.46 0
4. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk 1.10 M21B 2017-07-08 nkl
5. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni 1.10 M21B 2017-07-07 15 40.54 143
6. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony 1.10 M21B 2017-07-06 23 77.28 0
7. CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni 1.10 M21B 2017-07-05 25 99.59 0
8. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2 1.10 M21B 2017-05-02 nkl
9. CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1 1.10 M21B 2017-05-01 3 46.23 550
10. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 38 25.05 0
11. Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk 0.80 M21 2016-10-15 5 114.08 105
12. MP i MPM w BnO - klasyk 1.30 M21 2016-09-17 nkl
13. XIV Limanowa Cup - E2 1.10 M21B 2016-07-23 5 82.30 314
14. XIV Limanowa Cup - E1 1.10 M21B 2016-07-22 5 28.15 374
15. Grand Prix Polonia - E3 1.10 M21 2016-07-02 7 58.46 179
16. Grand Prix Polonia - E2 1.10 M21 2016-07-01 nkl
17. Grand Prix Polonia - E1 1.10 M21 2016-06-30 nkl
18. MP i MPM w BnO - sprint 1.30 M21 2016-06-04 40 23.51 285
19. Mistrzostwa Mazowsza - MM-sprint 0.80 M21 2016-05-21 3 18.46 473
20. O-Games 2016 - E3 - średni dystans 1.10 M21 2016-05-02 32 38.01 536
21. O-Games 2016 - E2 - sprint 1.10 M21 2016-05-01 30 21.04 112
22. O-Games 2016 - E1 - dystans klasyczny 1.10 M21 2016-04-30 22 85.35 581
23. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 M21A 2016-04-24 11 103.36 365
24. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 M21A 2016-04-23 12 50.06 577
25. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 M21A 2016-04-22 10 25.48 428
26. MP i MPM w Długodystansowym BnO - MP 1.30 M21 2016-04-17 nkl
27. Powitanie wiosny - skrócony klasyk 0.80 M21 2016-04-02 5 57.25 322
28. Grand Prix Małopolski - I runda-E3-klasyk 0.80 M21 2016-03-20 nkl
29. Grand Prix Małopolski - I runda-E2-sprint 0.70 M21 2016-03-19 11 22.15 122
30. Grand Prix Małopolski - I runda-E1-średni 0.70 M21 2016-03-19 nkl
31. Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - E1 0.80 M20-21 2015-09-26 7 33.12 276
32. 34. Wawel Cup - E4- średni 0.70 M20 2015-07-11 nkl
33. 34. Wawel Cup - E2- klasyk 0.70 M20 2015-07-09 nkl
34. 34. Wawel Cup - E1-średni 0.70 M20 2015-07-08 3 66.54 274
35. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters - Bieg średniodystansowy 1.30 M20 2015-05-31 11 74.31 220
36. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M20 2015-05-23 nkl
37. Powitanie Wiosny - Powitanie Wiosny 0.80 M21 2015-03-21 5 60.12 521
38. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Klasyk 0.80 M21 2014-10-12 nkl
39. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Sprint 0.80 M21 2014-10-11 2 18.51 646
40. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M20 2014-09-20 19 158.54 0
41. Wawel Cup - E4 1.05 M20 2014-07-12 7 52.25 349
42. Wawel Cup - E3 1.05 M20 2014-07-11 7 69.31 300
43. Wawel Cup - E2 1.05 M20 2014-07-10 nkl
44. Wawel Cup - E1 1.05 M20 2014-07-09 8 49.52 352
45. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2014-06-08 nkl
46. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2014-06-07 17 21.14 673
47. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.10 M20 2014-05-24 nkl
48. XXI Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Kraj. - średniodystansowe 0.70 M20 2014-05-17 2 35.12 504
49. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters bieg długodystansowy - E1 1.30 M20 2014-04-13 nkl
50. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Klasyk 0.80 M21 2014-04-05 nkl
51. Powitanie Wiosny - Klasyk 0.80 M21 2014-03-29 9 55.57 631
52. Mistrzostwa Polski w BnO LONG - LONG 1.30 M18 2013-10-13 nkl
53. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M18 2013-09-29 18 104.19 511
54. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M18 2013-09-14 nkl
55. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-09-13 nkl
56. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M18 2013-07-13 nkl
57. XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 M18 2013-07-12 16 42.29 288
58. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M18 2013-07-11 nkl
59. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M18 2013-07-10 14 47.42 362
60. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M18 2013-06-08 28 64,56 605
61. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M18 2013-06-07 23 22,16 474
62. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M18 2013-05-19 21 22,43 354
63. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - klasyk 1.10 M18 2013-05-18 22 100,36 282
64. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M18 2013-04-06 nkl NKL
65. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M18 2013-04-05 19 18,51 331
66. Powitanie Wiosny 0.80 M18 2013-03-23 nkl DNF
67. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w BnO - Long 1.30 M18 2012-10-14 22 135,06 475
68. Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M18 2012-09-23 27 119,19 245
69. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M18 2012-09-21 nkl NKL
70. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - średni 1.10 M18 2012-09-15 nkl NKl
71. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M18 2012-09-14 nkl NKl
72. Grand Prix Pomorza - E3 1.05 M18 2012-08-26 nkl NKl
73. Grand Prix Pomorza - E1 1.05 M18 2012-08-24 13 36,53 340
74. Grand Prix Polonia - 2 dzien 1.05 M18 2012-08-18 12 22,48 391
75. Grand Prix Polonia - 1 dzie� 1.05 M18 2012-08-17 9 66,32 554
76. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sredniodystansowy 1.30 M18 2012-06-02 nkl NKl
77. XVII Puchar Bałtyku - III etap 1.05 M18 2012-05-27 nkl nkl
78. XVII Puchar Bałtyku - II etap 1.05 M18 2012-05-26 nkl nkl
79. XVII Puchar Bałtyku - I etap 1.05 M18 2012-05-25 17 44,41 94
80. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.10 M18 2012-05-20 27 19,43 496
81. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M18 2012-05-19 nkl nkl
82. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.05 M18 2012-04-30 17 38,11 98
83. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap1 1.05 M18 2012-04-29 7 38,00 608
84. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E2 1.10 M16 2011-09-17 22 38,08 621
85. Klubowe Mistrzostwa Polski w Bno - E1 1.10 M16 2011-09-16 24 13,40 574
86. OOM w BnO - Bieg �redniodystansowy 1.30 M16 2011-07-22 31 38,01 598
87. OOM w BnO - Bieg klasyczny 1.30 M16 2011-07-21 36 85,04 590
88. OOM w BnO - Bieg sprinterski 1.30 M16 2011-07-20 25 16,54 650
89. Kaszebe OCup - E4 1.05 M16 2011-07-07 34 48,03 573
90. Kaszebe OCup - E3 1.05 M16 2011-07-06 33 41,58 595
91. Kaszebe OCup - E2 1.05 M16 2011-07-05 34 77,08 522
92. Kaszebe OCup - E1 1.05 M16 2011-07-04 40 39,49 379
93. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 0.80 M16A 2011-05-28 1 36.42 600
94. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-16 2011-05-22 33 115,20 400
95. Baltic Cup - E2 1.05 M-16 2011-05-21 23 42,30 517
96. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-16 2011-05-20 34 19,01 427
97. Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w BnO 0.70 M16 2011-05-15 4 32,33 301
98. Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego 0.70 M16 2011-05-14 4 34,04 191
99. Turniej UKS województwa łódzkiego - średni 0.70 M16 2010-10-02 nkl NKL
100. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M16 2010-09-18 20 36,29 601
101. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2010-09-17 28 19 388
102. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LDZ, SLA, OPO 0.80 M16 2010-09-12 4 16,21 397
103. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 M16 2010-08-29 7 61,57 527
104. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 M16 2010-08-28 9 70,59 569
105. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 M16 2010-08-27 7 50,08 591
106. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M16 2010-05-16 26 22,35 592
107. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M16 2010-05-02 30 52,32
108. Grand Prix Mazowsza 1.05 M16 2010-05-01 14 69,04
109. Mistrzostwa Szkół woj. łodzkiego 0.80 M16 2010-04-24 5 49,47
110. Zakończenie sezonu 2009 Mistrzostwa ŁOZBnO 0.90 M14 2009-10-25 1 33,19 540
111. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-14 2009-09-12 7 30,41 519
112. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-14 2009-09-11 17 15,28 513
113. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-14A 2009-06-27 8 38,52 590
114. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-14A 2009-06-26 19 65,06 0
115. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-14 18 15,57 495
116. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-12 22 58,57 428
117. Mistrzostwa UKS Województwa Łódzkiego 0.90 M-14 2009-06-06 4 74,59 186
118. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 0.80 M-14 2009-05-31 9 11,24 207
119. XV Otwarte Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego 0.80 M-14 2009-05-23 4 32,56 193
120. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-14 2009-05-10 30 10,11 414
121. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-14 2009-05-09 36 42,56 273
122. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M14 2009-05-03 14 31,41 523
123. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M14 2009-05-02 12 25,31 517
124. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M14 2009-05-01 2 10,52 631
125. Mistrzostwa Szkół Województwa Łódzkiego 0.90 M-14A 2009-04-25 4 49,54 260
126. XI Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego 0.80 M-14 2009-04-18 1 33,23 480
127. Powitanie wiosny 0.80 M-14 2009-04-04 3 26,33 305
128. Zakończenie Sezonu 2008 Mistrzostwa ŁOZBnO 0.80 M14 2008-10-18 6 40.29 0
129. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M14 2008-09-13 7 26,20 459
130. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M14 2008-09-12 29 9,09 112
131. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M14A 2008-06-27 8 44,03 317
132. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M14A 2008-06-26 18 77,22 0
133. Puchar Najmłodszych w sprinterskim BnO 1.20 M13 2008-06-15 33 20,57
134. Puchar Najmłodszych w klasycznym BnO 1.20 M13 2008-06-13 nkl nkl
135. Puchar Ślęży - Mistrzostwa Dolnego Śląska - średniodystansowy BnO 0.80 M14 2008-06-07 23 67,08
136. Strefowe eliminacje do OMM - klasyk 0.80 M14 2008-06-01 8 61,11 186
137. Regionalne Eliminacje do OOM, klasyk Mistrzostwa woj. łódzkiego 0.90 M14 2008-05-31 5 40,49 304
138. XIV Otwarte Mistrzostwa Załęczczańskiego Parku Krajobrazowego 0.80 M14 2008-05-24 14 42,38
139. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M14 2008-05-10 15 46,13 185
140. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M14 2008-05-09 10 23,53 225
141. Mistrzostwa Szkół Woj. Łódzkiego 0.90 M14 2008-04-26 nkl NKL
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a