Polski Związek Orientacj Sportowej
Mateusz Grochowalski, UKS Azymut Pabianice
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap 0.80 M21 2018-04-21 6 113.35
Historia wszystkich startów
1. Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap 0.80 M21 2018-04-21 6 113.35
2. KMP test race - klasyk 0.70 M21 2017-03-26 1 72.51
3. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 M18 2010-10-17 10 109,21 926
4. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - klasyczny 1.30 M18 2010-09-26 23 97,57 785
5. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - nocny 1.30 M18 2010-09-24 6 58,37 938
6. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M18 2010-09-18 19 35,23 663
7. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M18 2010-09-17 21 17,51 558
8. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 M18 2010-08-29 2 49,11 714
9. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 M18 2010-08-28 12 85,10 568
10. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 M18 2010-08-27 8 50,28 560
11. Grand Prix Polonia - III etap 1.05 M18 2010-08-15 3 16:23 773
12. Grand Prix Polonia - II etap 1.05 M18 2010-08-14 13 70,00 630
13. Grand Prix Polonia - I etap 1.05 M18 2010-08-13 27 73,58 436
14. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M18 2010-07-01 14 66,14 620
15. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M18 2010-06-30 6 33,51 789
16. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M18A 2010-06-27 1 34,36 840
17. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M18A 2010-06-26 4 43,47 791
18. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M18 2010-06-12 21 46,32 812
19. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M18 2010-06-11 18 14,43 921
20. Puchar Bałtyku - II dzień 1.05 M18 2010-05-23 10 55,32 701
21. Puchar Bałtyku - I dzień 1.05 M18 2010-05-22 14 80,02 535
22. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M18 2010-05-16 8 15,55 822
23. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M18 2010-05-15 15 75,51 733
24. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M18 2010-05-02 3 30,13
25. Grand Prix Mazowsza 1.05 M18 2010-05-01 2 55,13
26. Mistrzostwa Szkół woj. łodzkiego 0.80 M18 2010-04-24 1 45,21
27. Mistrzostwa Polski - nocne 1.20 M-18 2009-10-02 20 74,04 655
28. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-18 2009-09-12 17 44,58 597
29. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-18 2009-09-11 6 16,02 725
30. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M-18A 2009-08-15 11 46,27 719
31. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M-18A 2009-08-14 15 86,04 487
32. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-18A 2009-06-27 9 45,2 792
33. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-18A 2009-06-26 5 45,56 741
34. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-18 2009-06-21 17 75,02 645
35. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-18 2009-06-20 2 32,12 944
36. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-18 2009-06-19 4 12,06 881
37. Mistrzostwa UKS Województwa Łódzkiego 0.90 M-18/21 2009-06-06 8 98,04 598
38. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-18 2009-05-17 15 72,45 653
39. Limanowa CUP - średni 1.10 M-18 2009-05-16 3 24,31 763
40. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-18 2009-05-16 13 12,45 659
41. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-18 2009-05-10 10 10,4 790
42. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-18 2009-05-09 9 93,53 643
43. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M18 2009-05-01 8 20,1 637
44. Mistrzostwa Szkół Województwa Łódzkiego 0.90 M-18A 2009-04-25 4 46,47 575
45. XI Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego 0.80 M-18/21 2009-04-18 3 57,39 709
46. Powitanie wiosny 0.80 M-18 2009-04-04 3 31,09 587
47. Zakończenie Sezonu 2008 Mistrzostwa ŁOZBnO 0.80 M16 2008-10-18 8 39.41
48. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M16 2008-09-13 10 30,22 420
49. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M16 2008-09-12 6 7,11 489
50. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - średniodystansowy BnO 1.20 M16 2008-07-11 20 33,36 371
51. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - klasyczny BnO 1.20 M16 2008-07-10 15 64,58 428
52. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - sprinterski BnO 1.20 M16 2008-07-09 6 10,38 535
53. Puchar Ślęży - Mistrzostwa Dolnego Śląska - średniodystansowy BnO 0.80 M16 2008-06-07 6 50,32 360
54. Strefowe eliminacje do OMM - klasyk 0.80 M16 2008-06-01 1 50,42 533
55. Regionalne Eliminacje do OOM, klasyk Mistrzostwa woj. łódzkiego 0.90 M16 2008-05-31 3 40,03 397
56. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M16 2008-05-25 4 43,07 537
57. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M16 2008-05-24 3 45,10 598
58. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M16 2008-05-23 6 28,47 456
59. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M16 2008-05-10 11 54,06 497
60. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M16 2008-05-09 19 19,42 384
61. Turniej UKS Woj. Łódzkiego runda I 0.90 M16 2008-04-19 3 58.06 279
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies