Polski Związek Orientacj Sportowej
Maciej Chabros, UKS Azymut Siedliska Sitaniec
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M21A 2017-07-29 10 78.43
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M21A 2017-07-30
Historia wszystkich startów
1. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M21A 2017-07-30 nkl
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M21A 2017-07-29 10 78.43
3. Puchar Roztocza - sprint 3 0.80 M21 2016-05-28 9 21.58
4. Puchar Twierdzy Przemyśl - sprint 1.10 M21 2016-05-22 nkl
5. Puchar Twierdzy Przemyśl - klasyk skrócony 1.10 M21 2016-05-21 nkl
6. Puchar Twierdzy Przemyśl - średni 1.10 M21 2016-05-21 nkl
7. Puchar Wawelu - E1 1.05 M16 2011-06-24 28 151,12 0
8. Limanowa CUP - E2 1.05 M16 2011-06-04 33 75,55 261
9. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-16 2011-05-22 37 157,41 82
10. Baltic Cup - E2 1.05 M-16 2011-05-21 42 93,24 0
11. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-16 2011-05-20 43 23,44 150
12. Puchar Koziołka - Klasyk 0.80 M16 2011-04-10 nkl NKL
13. V Puchar Koziołka - Sprint 0.70 M16 2011-04-09 23 19,39 180
14. Puchar Koziołka - Średni 0.70 M16 2011-04-09 26 52,09 8
15. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2010-09-17 33 21,57 203
16. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M16 2010-07-01 20 95,13 85
17. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M16 2010-06-30 25 57,22 0
18. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M16 2010-05-16 46 34,1 302
19. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M16 2010-05-15 49 137,42 254
20. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-14B 2009-06-27 15 32,59 195
21. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-14B 2009-06-26 10 21,15 233
22. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-14 34 20,24 293
23. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-12 29 67,53 308
24. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-14 2009-05-17 24 91,39 183
25. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-14 2009-05-16 20 27,02 349
26. Limanowa CUP - średni 1.10 M-14 2009-05-16 21 48,31 307
27. Limanowa CUP - sprint 1.10 M-14 2009-05-15 11 14,37 491
28. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-14 2009-05-10 35 11,02 347
29. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-14 2009-05-09 37 43,32 261
30. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M14 2009-05-03 30 46,23 260
31. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M14 2009-05-02 33 35,11 352
32. Klubowy Puchar Mazowsza - 2 runda 0.80 M14 2008-10-11 14 55,56 0
33. Zawody klasyfikacyjne 0.80 M-14 2008-10-11 3 93,40 0
34. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M14 2008-09-20 21 12,51
35. Otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego - bieg sprinterski 0.90 M-14 2008-09-06 3 37,42
36. Grand Prix Polonia - III dzień 1.10 M14 2008-08-10 39 64,57 25
37. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M14 2008-08-09 44 73,53
38. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M14 2008-08-08 34 58,45
39. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M14 2008-05-10 34 61,00
40. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M14 2008-05-09 25 31,18 106
41. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M14 2008-05-03 26 58,44
42. Grand Prix Mazowsza - I dzień 1.10 M14 2008-05-02 16 18,21 43
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies