Polski Związek Orientacj Sportowej
Maciej Chabros, UKS Azymut Siedliska Sitaniec
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
Historia wszystkich startów
1. CTZ; XV Limanowa Cup - E2 1.10 M21A 2017-07-30 nkl
2. CTZ; XV Limanowa Cup - E1 1.10 M21A 2017-07-29 10 78.43
3. Puchar Roztocza - sprint 3 0.80 M21 2016-05-28 9 21.58
4. Puchar Twierdzy Przemyśl - sprint 1.10 M21 2016-05-22 nkl
5. Puchar Twierdzy Przemyśl - klasyk skrócony 1.10 M21 2016-05-21 nkl
6. Puchar Twierdzy Przemyśl - średni 1.10 M21 2016-05-21 nkl
7. Puchar Wawelu - E1 1.05 M16 2011-06-24 28 151,12 0
8. Limanowa CUP - E2 1.05 M16 2011-06-04 33 75,55 261
9. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-16 2011-05-22 37 157,41 82
10. Baltic Cup - E2 1.05 M-16 2011-05-21 42 93,24 0
11. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-16 2011-05-20 43 23,44 150
12. Puchar Koziołka - Klasyk 0.80 M16 2011-04-10 nkl NKL
13. V Puchar Koziołka - Sprint 0.70 M16 2011-04-09 23 19,39 180
14. Puchar Koziołka - Średni 0.70 M16 2011-04-09 26 52,09 8
15. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M16 2010-09-17 33 21,57 203
16. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M16 2010-07-01 20 95,13 85
17. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M16 2010-06-30 25 57,22 0
18. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M16 2010-05-16 46 34,1 302
19. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M16 2010-05-15 49 137,42 254
20. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-14B 2009-06-27 15 32,59 195
21. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-14B 2009-06-26 10 21,15 233
22. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-14 34 20,24 293
23. Puchar Najmłodszych 1.20 M-14 2009-06-12 29 67,53 308
24. Limanowa CUP - klasyk 1.10 M-14 2009-05-17 24 91,39 183
25. Limanowa Cup - O-downhill 1.10 M-14 2009-05-16 20 27,02 349
26. Limanowa CUP - średni 1.10 M-14 2009-05-16 21 48,31 307
27. Limanowa CUP - sprint 1.10 M-14 2009-05-15 11 14,37 491
28. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-14 2009-05-10 35 11,02 347
29. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-14 2009-05-09 37 43,32 261
30. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M14 2009-05-03 30 46,23 260
31. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M14 2009-05-02 33 35,11 352
32. Klubowy Puchar Mazowsza - 2 runda 0.80 M14 2008-10-11 14 55,56 0
33. Zawody klasyfikacyjne 0.80 M-14 2008-10-11 3 93,40 0
34. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M14 2008-09-20 21 12,51
35. Otwarte Mistrzostwa woj. Lubelskiego - bieg sprinterski 0.90 M-14 2008-09-06 3 37,42
36. Grand Prix Polonia - III dzień 1.10 M14 2008-08-10 39 64,57 25
37. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M14 2008-08-09 44 73,53
38. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M14 2008-08-08 34 58,45
39. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M14 2008-05-10 34 61,00
40. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M14 2008-05-09 25 31,18 106
41. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M14 2008-05-03 26 58,44
42. Grand Prix Mazowsza - I dzień 1.10 M14 2008-05-02 16 18,21 43
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies