Polski Związek Orientacj Sportowej
Tomasz Lubkiewicz, WKS Wawel Kraków
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21A 2018-04-28 5 43.21 939
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 18 17.33 910
3. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M21 2017-10-01 1 62.15 800
4. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 17 121.49 715
5. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 7 104.10 589
6. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 8 15.50 540
7. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 15 57.26 175
8. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 18 17.33 910
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 17 121.49 715
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 15 57.26 175
4. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 7 104.10 589
5. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 8 15.50 540
6. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21A 2018-04-29 nkl
7. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21A 2018-04-28 5 43.21 939
8. Mistrzostwa Śląska - klasyk 0.80 M21 2017-10-01 1 62.15 800
9. CTZ; MP i MPM BnO - sprint 1.30 M21 2017-06-04 25 23.13 638
10. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 18 17.33 0
11. Mistrzostwa Olsztynka - klasyk 0.80 M21 2016-04-30 1 31.00 800
12. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - Klasyk 1.30 M21 2015-05-23 nkl
13. Grand Prix Pomorza - E2 - klasyk 1.05 M21 2014-08-23 1 58.51 525
14. Grand Prix Pomorza - E1 - średni 1.05 M21 2014-08-22 1 29.21 525
15. Polskie Wulkanalia 2014 - Sprint 0.70 M21 2014-04-06 5 17.53 517
16. Polskie Wulkanalia 2014 - Klasyk 0.70 M21 2014-04-05 4 69.06 647
17. Polskie Wulkanalia 2014 - Nocny 0.70 M21 2014-04-04 2 42.29 700
18. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M21 2013-09-29 13 122.46 969
19. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M21 2013-09-14 13 36.47 817
20. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.10 M21 2013-09-13 39 30.32 312
21. Grand Prix Pomorza - E2 1.05 M21E 2013-08-24 5 80.53 988
22. Grand Prix Pomorza - E1 1.05 M21E 2013-08-23 1 36.21 1050
23. Grand Prix Polonia - E3 1.05 M-21 2013-08-11 3 83.12
24. Grand Prix Polonia - E2 1.05 M-21 2013-08-10 7 21.43 909
25. Grand Prix Polonia - E1 1.05 M-21 2013-08-09 5 86.19 972
26. Limanowa Cup - E2 1.05 M21E 2013-07-27 1 43,48 1050
27. Limanowa Cup - E1 1.05 M21E 2013-07-26 3 41,36 950
28. XXXII Puchar Wawelu - E4 1.05 M21A 2013-07-13 nkl
29. XXXII Puchar Wawelu - E3 1.05 M21A 2013-07-12 nkl
30. XXXII Puchar Wawelu - E2 1.05 M21A 2013-07-11 nkl
31. XXXII Puchar Wawelu - E1 1.05 M21A 2013-07-10 2 28.03 1049
32. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M21 2013-06-08 28 67,24 780
33. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M21 2013-06-07 nkl DNF
34. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H21B 2013-06-02 33 45.08 677
35. Polsko Czeski Puchar - E2 1.05 H21B 2013-06-01 14 84,26 770
36. Polsko Czeski Puchar - E1 1.05 H21B 2013-05-31 nkl 88.88
37. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M21E 2013-05-05 4 39,20 974
38. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M21E 2013-05-04 3 57,35 1048
39. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21E 2013-05-03 10 30,44 806
40. Puchar Borów Dolnośląskich - E2 1.05 M21E 2013-04-06 14 38,50 676
41. Limanowa Cup X edycja - 2 dzien 1.05 M21 2012-07-28 nkl NKl
42. Limanowa Cup X edycja - 1 dzie� 1.05 M21 2012-07-27 11 51,32 678
43. Grand Prix Małopolski - IV etap - Sredni 0.70 M21 2012-04-15 1 23,5 700
44. Kaszebe OCup - E4 1.05 M21E 2011-07-07 15 32,45 704
45. Kaszebe OCup - E3 1.05 M21E 2011-07-06 15 35,19 788
46. Kaszebe OCup - E2 1.05 M21E 2011-07-05 nkl NKl
47. Kaszebe OCup - E1 1.05 M21E 2011-07-04 12 27,45 686
48. Mistrzostwa Polski w BnO - Sredniodystansowy 1.30 M21 2011-06-04 11 42,51 986
49. Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint 1.30 M21 2011-06-03 12 19,04 819
50. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Klasyk 1.10 M-21E 2011-05-22 11 77,30 788
51. Baltic Cup - E2 1.05 M-21E 2011-05-21 25 32,15 319
52. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO I Runda - Sprint 1.10 M-21E 2011-05-20 9 22,38 897
53. XIII Grand Prix Mazowsza - E2 1.05 M21E 2011-05-02 2 68,52
54. XIII Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M21E 2011-05-01 2 14,34
55. Puchar Koziołka - Klasyk 0.80 M21 2011-04-10 1 62,23 800
56. Puchar Koziołka - Średni 0.70 M21 2011-04-09 2 26,09 651
57. V Puchar Koziołka - Sprint 0.70 M21 2011-04-09 2 14,34 645
58. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - klasyczny 1.30 M21 2010-09-26 12 105,56 1013
59. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - middle 1.10 M21 2010-09-18 7 36,00 908
60. Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - sprint 1.10 M21 2010-09-17 5 16,21 838
61. Limanowa Cup - II dzień 1.05 M21E 2010-07-01 1 67,10 1050
62. Limanowa Cup - I dzień 1.05 M21E 2010-06-30 1 44,34 1050
63. Puchar Wawelu - II dzień 1.05 M21A 2010-06-27 1 36,40 1050
64. Puchar Wawelu - I dzień 1.05 M21A 2010-06-26 8 61,21 838
65. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M21 2010-06-12 11 42,25 1156
66. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M21 2010-06-11 11 15,23 1170
67. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M21 2010-05-16 20 21,37 806
68. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim BnO 0.80 M21 2010-05-09 2 10 790
69. Elitserien - Sprint 0.00 M-21 2010-04-30 18 17,08 1060
70. Regionalne Zawody w klasycznym BnO 0.70 M21 2010-04-25 2 57,24 690
71. Regionalne Zawody w sprinterskim BnO 0.70 M21 2010-04-24 7 11,16 565
72. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym BnO 0.70 M21 2010-04-10 3 97,09 674
73. Mistrzostwa Polski - long 1.20 M-21 2009-10-18 2 151,14 1185
74. Mistrzostwa Polski - nocne 1.20 M-21 2009-10-02 9 78,01 989
75. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-21 2009-09-12 25 46,24 616
76. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-21 2009-09-11 7 14,43 986
77. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M-21E 2009-08-15 6 60,06 947
78. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M-21E 2009-08-14 4 75,58 1027
79. Puchar Wawelu - II dzień 1.10 M-21 2009-06-27 2 44,05 1092
80. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-21 2009-06-26 5 64,31 817
81. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-21 2009-06-21 12 108,24 960
82. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-21 2009-06-20 20 52,06 701
83. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-21 2009-06-19 11 14,35 967
84. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M-21E 2009-05-23 4 91,1 1023
85. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-21 2009-05-10 12 12,05 828
86. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-21 2009-05-09 5 87,1 825
87. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M21A 2009-05-03 7 86,17 832
88. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M21A 2009-05-02 8 33,47 887
89. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M21A 2009-05-01 10 21,49 819
90. WRE - Elitserien 0.00 M-21E2 2009-04-17 33 16,44 1013
91. WRE - Spring Cup bieg klasyczny 0.00 M-21E 2009-03-28 60 76,39 1046
92. Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.20 M21 2008-09-21 12 112,08 1034
93. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M21 2008-09-20 17 10,40 678
94. Mistrzostwa Polski w nocnym BnO 1.20 M21 2008-09-19 nkl nkl
95. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M21 2008-09-13 1 40,54 1246
96. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M21 2008-09-12 5 11,56 1110
97. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO 0.90 M18/21 2008-09-07 2 58,47 848
98. Grand Prix Polonia - III dzień 1.10 M21E 2008-08-10 13 67,43 1048
99. Grand Prix Polonia - II dzień 1.10 M21E 2008-08-09 10 69,49 1104
100. Grand Prix Polonia - I dzień 1.10 M21E 2008-08-08 5 29,36 1228
101. Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.20 M21 2008-06-07 14 59,58 1033
102. Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.20 M21 2008-06-06 9 16,46 1026
103. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M21E 2008-05-25 5 57,43 1190
104. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M21E 2008-05-24 6 61,28 1207
105. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M21E 2008-05-23 14 37,13 941
106. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M21 2008-05-10 13 100,12 1027
107. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M21 2008-05-09 10 17,59 1122
108. Mistrzostwa woj. WM w klasycznym BnO 0.90 M-21 2008-04-26 1 42,35 744
109. WRE 0.00 M21E 2008-04-12 80 96,41 981
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a