Polski Związek Orientacj Sportowej
Michał Stankiewicz, UKS Azymut 45 Gdynia
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M21 2017-08-18 5 56.34
2. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M21 2017-08-19 6 74.16
3. CTZ; IV Bukowa Cup - E1 1.10 M-21 2017-10-13 8 27.20
4. CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 M-21 2017-10-14 10 126.14
Historia wszystkich startów
1. CTZ; IV Bukowa Cup - E2 1.10 M-21 2017-10-14 10 126.14
2. CTZ; IV Bukowa Cup - E1 1.10 M-21 2017-10-13 8 27.20
3. CTZ;Grand Prix Pomorza - E2 1.10 M21 2017-08-19 6 74.16
4. CTZ;Grand Prix Pomorza - E1 1.10 M21 2017-08-18 5 56.34
5. Puchar Pomorza - V PPom, II Puchar Elbląga 0.70 M21 2015-09-12 nkl
6. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Long 0.70 M21 2015-03-29 10 138.39 110
7. Puchar Pomorza - VI runda 0.70 M21 2014-09-14 6 93.01 326
8. Puchar Pomorza - V runda 0.70 M21 2014-09-13 4 49.08 273
9. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M21S 2014-05-04 8 39.27 169
10. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M21S 2014-05-03 9 68.33 147
11. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21S 2014-05-02 9 37.56 190
12. Mistrzostwa woj. Pomorskiego - bieg długodystansowy 0.70 M21 2014-04-06 7 138.57 0
13. Puchar woj. pomorskiego - IV runda 0.70 M21 2013-05-26 6 74,28 0
14. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Sprint 0.70 M21 2011-10-15 1 20,43 700
15. Puchar Luzina - wiosna 0.70 M21 2011-05-14 1 45,14 700
16. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO 0.80 M21 2010-10-23 nkl NKl
17. Regionalne Zawody w klasycznym BnO 0.70 M21 2010-09-12 6 28,54 279
18. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO 0.80 M21 2010-09-11 5 39,34 518
19. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.05 M21A 2010-08-29 11 53,42 157
20. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.05 M21A 2010-08-28 6 78,28 365
21. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.05 M21A 2010-08-27 5 45,4 399
22. Puchar Bałtyku - II dzień 1.05 M21A 2010-05-23 4 66,49 375
23. Puchar Bałtyku - I dzień 1.05 M21A 2010-05-22 6 115,32 80
24. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim BnO 0.80 M21 2010-05-09 8 16,22 265
25. Puchar Luzina - wiosna 0.70 M21 2010-05-08 2 57,56 675
26. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M21 2010-05-02 18 80,16 60
27. Grand Prix Mazowsza 1.05 M21 2010-05-01 17 92,17 485
28. Regionalne Zawody w klasycznym BnO 0.70 M21 2010-04-25 13 100,33 177
29. Regionalne Zawody w sprinterskim BnO 0.70 M21 2010-04-24 nkl nkl
30. Zakończenie sezonu 0.80 M-20 2009-10-25 1 77,05 720
31. Puchar Luzina - zima 0.80 M20 2009-10-24 1 23,28 720
32. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - klasyk 0.90 M-20 2009-09-19 1 71,23 810
33. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-20 2009-09-12 17 60,3 145
34. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-20 2009-09-11 17 24,16 272
35. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.10 M-20 2009-08-30 5 86,48 459
36. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.10 M-20 2009-08-29 5 97 482
37. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.10 M-20 2009-08-28 6 74,31 164
38. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-20 2009-06-21 17 114,44 452
39. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-20 2009-06-20 17 56,03 360
40. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-20 2009-06-19 19 19,02 154
41. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni 0.90 M-20 2009-05-31 1 68,05 810
42. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint 0.90 M-20 2009-05-30 1 28,15 810
43. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M-21A 2009-05-24 9 75,22 277
44. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M-21A 2009-05-23 8 96,59 286
45. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M-21A 2009-05-22 8 43,26 163
46. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - sprint 1.10 M-20 2009-05-10 18 14,56 595
47. Klubowe Mistrzostwa Polski I runda 1.10 M-20 2009-05-09 17 104,58 559
48. XI Grand Prix Mazowsza - III dzień 1.10 M20 2009-05-03 5 88,35 479
49. XI Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.10 M20 2009-05-02 7 38,13 254
50. XI Grand Prix Mazowszac - I dzień 1.10 M20 2009-05-01 6 22,41 401
51. Puchar Luzina - wiosna 0.80 M20 2009-04-18 1 77,2 720
52. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - long 0.80 M-20 2009-04-04 4 141,34 249
53. Puchar Luzina - jesień 0.80 M20/21 2008-10-25 2 25,22 166
54. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M20 2008-09-13 18 38,00 312
55. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M20 2008-09-12 18 14,30 367
56. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO 0.90 M18/21 2008-09-07 5 89,29 234
57. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim BnO 0.80 M18/21 2008-09-06 2 16,19 313
58. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.10 M20/21 2008-08-23 11 91,31 0
59. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.10 M20/21 2008-08-22 11 42,32
60. Klubowe Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.10 M20 2008-05-10 nkl NKl
61. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M20 2008-05-09 9 21,49 302
62. Puchar Luzina - wiosna 0.80 M18/20 2008-04-27 2 78,43 79
63. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO 0.90 M18/21 2008-04-26 5 36,52 55
64. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym BnO 0.90 M18/21 2008-03-29 nkl Nkl
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a