Polski Związek Orientacj Sportowej
Sławomir Cygler, UNTS Warszawa
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 11 50.50 502
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 18 137.26 493
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 9 110.37 424
4. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 10 16.31 407
5. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 25 53.03 345
6. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21E 2017-08-12 17 51.28 124
7. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21E 2017-08-13 15 118.10 121
8. Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO 0.00 M21 2017-10-01 6 44.48

9. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20
Historia wszystkich startów
1. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski 1.30 M21 2018-05-20 nkl
2. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.30 M21 2018-05-19 18 137.26 493
3. Grand Prix Mazowsza - Etap 3 1.10 M21A 2018-05-03 11 50.50 502
4. Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.10 M21A 2018-05-02 9 110.37 424
5. Grand Prix Mazowsza - Etap 1 1.10 M21A 2018-05-01 10 16.31 407
6. CTZ; MP i MPM BnO - średni 1.30 M21 2017-10-08 25 53.03 345
7. Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO 0.00 M21 2017-10-01 6 44.48
8. CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long 1.10 M21E 2017-08-13 15 118.10 121
9. CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle 1.10 M21E 2017-08-12 17 51.28 124
10. WRE- Championnat de France de Moyenne Distance - middle 0.00 M21 2017-04-22 nkl
11. MMazowsza - sprint 0.70 M21 2015-05-09 7 21.24 415
12. Puchar Bałtyku - dzień 3 1.10 M21S 2015-05-03 2 38.40 550
13. Puchar Bałtyku - dzień 2 1.10 M21S 2015-05-02 1 35.45 550
14. Puchar Bałtyku - dzień 1 1.10 M21S 2015-05-01 2 20.17 550
15. Mistrzostwa Polski bieg długodystansowy - Long 1.30 M21 2015-04-12 nkl
16. Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Nocnym BnO - MP w Nocnym BnO 1.30 Open 2014-10-04 1 42.35
17. Mistrzostwa Polski - Bieg Klasyczny 1.30 M21 2014-09-20 nkl
18. XII Limanowa Cup - E2 1.05 M21E 2014-07-26 11 81.41 387
19. XII Limanowa Cup - E1 1.05 M21E 2014-07-25 12 78.14 587
20. Puchar Bałtyku - E3 1.05 M21E 2014-05-04 11 63.18 655
21. Puchar Bałtyku - E2 1.05 M21E 2014-05-03 12 92.43 666
22. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21E 2014-05-02 12 48.40 561
23. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg klasyczny 1.30 M21 2013-09-29 nkl
24. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg nocny 1.30 M21 2013-09-27 13 168.44 540
25. Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO - sredni dystans 1.10 M21 2013-09-14 19 40.37 667
26. Mistrzostwa Polski w BnO - middle 1.30 M21 2013-06-08 26 65,07 822
27. Mistrzostwa Polski w BnO - sprint 1.30 M21 2013-06-07 31 22,09 728
28. Polsko Czeski Puchar - E3 1.05 H21B 2013-06-02 58 53.06 442
29. Puchar Bałtyku - E1 1.05 M21A 2013-05-03 6 31,38 400
30. XV Grand Prix Mazowsza - WRE 1.05 M21 2013-04-27 3 71,41 424
31. XV Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M21 2013-04-26 2 72,00 518
32. Puchar Borów Dolnośląskich - E1 1.05 M21A 2013-04-05 2 21,28 525
33. Mistrzostwa Polski w BnO - nocne 1.30 M21 2012-09-21 20 177,56 301
34. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny 1.10 M21 2012-05-19 35 129,42 318
35. Mistrzostwa Polski w Bno - klasyk 1.30 M21 2011-09-25 15 107,32 792
36. Mistrzostwa Polski w Bno - nocny 1.30 M21 2011-09-23 8 81,08 1026
37. Mistrzostwa Polski w BnO - Sredniodystansowy 1.30 M21 2011-06-04 13 45,23 872
38. Mistrzostwa Polski w BnO - Sprint 1.30 M21 2011-06-03 nkl DYSK
39. Puchar Doliny Bobru - E3 1.05 M21E 2011-04-17 14 84,46 462
40. Puchar Doliny Bobru - E2 1.05 M21E 2011-04-16 16 20,25 432
41. Puchar Doliny Bobru - E1 1.05 M21E 2011-04-15 17 44,56 417
42. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO 0.80 M21 2010-10-23 17 79,42 683
43. Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - Long 1.30 M20 2010-10-17 4 128,5 1067
44. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - klasyczny 1.30 M20 2010-09-26 5 83,21 1001
45. Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację - nocny 1.30 M20 2010-09-24 5 73,06 1049
46. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg średniodystansowy 1.30 M20 2010-06-12 4 37,16 1149
47. Mistrzostwa Polski w BnO - bieg sprinterski 1.30 M20 2010-06-11 6 14,24 1044
48. 33 Internationaler Ostsee-OL - long 0.00 M-21 2010-05-23 10 108,35 975
49. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski - I runda 1.10 M20 2010-05-16 5 21,03 883
50. Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny - I runda 1.10 M20 2010-05-15 5 75,55 951
51. Mistrzostwa Polski - long 1.20 M-20 2009-10-18 4 117,32 1039
52. Mistrzostwa Polski - nocne 1.20 M-20 2009-10-02 9 82,21 923
53. Mistrzostwa Warszawy w średniodystansowym bno 0.90 M21 2009-09-20 12 49,05 662
54. Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym bno 0.80 M21 2009-09-19 6 40,20 744
55. Klubowe Mistrzostwa Polski - średni 1.10 M-20 2009-09-12 5 36,02 839
56. Klubowe Mistrzostwa Polski - sprint 1.10 M-20 2009-09-11 11 19,55 607
57. WRE - Liberec Sprint 2009 0.00 M-21E 2009-09-05 37 19,44 861
58. Mistrzostwa Polski bieg klasyczny 1.20 M-20 2009-06-21 7 78,07 942
59. Mistrzostwa Polski bieg średniodystansowy 1.20 M-20 2009-06-20 4 34,49 1006
60. Mistrzostwa Polski bieg sprinterski 1.20 M-20 2009-06-19 6 14,05 930
61. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M-21E 2009-05-24 19 46,2 849
62. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M-21E 2009-05-23 15 102,42 877
63. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M-21E 2009-05-22 11 17,47 907
64. WRE - Elitserien 0.00 M-21E2 2009-04-17 41 17,04 968
65. Puchar Prezesa MZOS - średniodystansowy BnO 0.80 M18-21 2008-10-19 3 61,53 568
66. Mistrzostwa Krakowa - klasyczny BnO 0.80 M18-21 2008-10-18 1 52,30 616
67. Mistrzostwa Polski w klasycznym BnO 1.20 M18 2008-09-21 6 80,25 1048
68. Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO 0.80 M18 2008-09-20 4 8,09 630
69. Mistrzostwa Polski w nocnym BnO 1.20 M18 2008-09-19 6 61,18 988
70. Mistrzostwa Warszawy w średniodystansowym BnO 0.90 M21 2008-09-07 7 38,34 689
71. Mistrzostwa Warszawy w nocnym BnO 0.80 M18 2008-09-06 2 49,10 785
72. Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.20 M18 2008-06-07 6 47,30 1048
73. Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.20 M18 2008-06-06 2 13,25 1130
74. Puchar Bałtyku - III dzień 1.10 M18 2008-05-25 2 46,16 905
75. Puchar Bałtyku - II dzień 1.10 M18 2008-05-24 1 41,03 1007
76. Puchar Bałtyku - I dzień 1.10 M18 2008-05-23 1 26,39 1086
77. Mistrzostwa Polski w długodystansowym BnO 1.20 M18 2008-04-06 4 94,52 1167
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies