Polski Związek Orientacj Sportowej
Bartosz Rydliński, PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
Nazwa Kat. DataMiejsce CzasPunkty
Wykaz liczonych startów w 365 dni
1. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21B 2018-04-28 5 51.30 57
2. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21B 2018-04-29 5 64.33 0
Historia wszystkich startów
1. IV Warszawska Mila - Warszawska Mila 1.10 M21B 2018-04-29 5 64.33 0
2. IV Warszawska Mila - Etap 1 1.10 M21B 2018-04-28 5 51.30 57
3. CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila 1.10 M21A 2017-04-30 16 80.18 0
4. CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy 1.10 M21A 2017-04-29 17 93.50 0
5. Mistrzostwa Mazowsza - MM-sprint 0.80 M21 2016-05-21 4 19.38 396
6. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E3 - bieg klasyczny 1.10 M21A 2016-04-24 13 114.34 152
7. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E2 - bieg średniodystansowy 1.10 M21A 2016-04-23 17 61.14 87
8. CTZ- Warszawska Mila w BnO - E1 - bieg sprinterski 1.10 M21A 2016-04-22 12 28.07 221
9. MMazowsza - sprint 0.70 M21 2015-05-09 15 25.53 116
10. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E3 1.10 M21S 2015-04-26 5 92.42 114
11. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E2 1.10 M21S 2015-04-25 7 53.25 0
12. Grand Prix Mazowsza w BnO i RJnO - E1 1.10 M21S 2015-04-24 2 28.33 312
13. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap 2 1.05 M21A 2012-04-30 11 28,34 277
14. XIV Grand Prix Mazowsza - Etap1 1.05 M21A 2012-04-29 16 60,55 135
15. XIII Grand Prix Mazowsza - E2 1.05 M21A 2011-05-02 11 95,03 117
16. XIII Grand Prix Mazowsza - E1 1.05 M21A 2011-05-01 9 17,3 357
17. Grand Prix Mazowsza - II dzień 1.05 M21 2010-05-02 19 82,01 17
18. Grand Prix Mazowsza 1.05 M21 2010-05-01 21 115,03 25
19. Grand Prix Pomorza - III dzień 1.10 M-21 2009-08-30 18 99,23 262
20. Grand Prix Pomorza - II dzień 1.10 M-21 2009-08-29 21 113,19 26
21. Grand Prix Pomorza - I dzień 1.10 M-21 2009-08-28 19 64,21 198
22. Puchar Wawelu - I dzień 1.10 M-21B 2009-06-26 8 30,12 59
23. Mistrzostwa Mazowsza w klasycznym bno 0.90 M14 2009-05-31 15 56,28 0
24. Klubowe Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 1.10 M21 2008-09-13 23 67,28 22
25. Klubowe Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 1.10 M21 2008-09-12 16 14,21 583
26. Mistrzostwa Warszawy w średniodystansowym BnO 0.90 M21 2008-09-07 14 51,42 116
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Buganik JagodaCzajkowski PiotrDobiecki MichałDolata KrystianEiżanowski CzesławFranczyk MateuszGoss DominikGajkowski BartoszGrzybek PawełHaręźlak AnnaKrafczyk RafałKanikowski KarolOżga MagdalenaParafiniuk HannaRozbicki CzesławSobasik MartaStasiak JarosławTopór MarekZarzycki KamilŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a