Polski Związek Orientacj Sportowej
RANKING
2018ostatnie 365 dni
MiejsceNr lic. Nazwisko i imięKlub PunktyStarty
00102Parfianowicz PiotrUNTS126019
00410Podziński RafałUKS Orientuś122820
00340Olejnik MichałWKS Grunwald120721
400710Kowalski WojciechWKS Śląsk11938
500684Drągowski KubaKS OK!Sport117515
600774Dutkowski MikołajUKS Arkady110512
701625Piotrowski RadosławUKS Azymut 45108912
800898Pawlak BartoszWKS Grunwald10679
900488Wołowczyk KrzysztofUNTS105814
1000853Kalata MichałMKS Paulinum104121
1100149Richert MarcinUKS Siódemka10249
1201936Jurczyk TomaszUKS Sparta Czyżowice101513
1300153Wensław MateuszUKS Azymut 45101013
1401725Rzeńca KrzysztofUKS Orientuś99911
1501853Galicz KarolBKS Wataha99726
1600336Gryzio ŁukaszUKS Azymut90718
1700338Pabich MariuszUKS Azymut89413
1801101Dzioba MateuszMKS Paulinum8279
1901584Garbacik MichałWKS Wawel79419
2001766Borgiel JarosławUKS Sparta Czyżowice65510
2100162Hewelt MaciejUKS Azymut 4562812
2204208Jankowiak PawełIndywidualny Wielkopolskie5929
2300169Lubkiewicz TomaszWKS Wawel5848
2401319Mazan BartłomiejWKS Śląsk55424
2503285Skocelas GrzegorzGKS Luzino52311
2600423Paszyński PiotrUKS Orientuś4687
2700017Szmulkowski AdamPUKS Młode Orły4546
2800489Wołowczyk MichałUNTS41313
2900715Sokalski DariuszKU AZS WAT3646
3000402Charuba ŁukaszUKS Orientuś3446
3100903Konarczak DariuszKS Hades3235
3201558Baran JanWKS Wawel3196
3300093Cygler SławomirUNTS3029
3404038Tichy TomasWKS Wawel2926
3501021Niewiedziała RobertUKS Siódemka2885
3601995Pazhukh YaroslavUKS Azymut Dębów2712
3700704Pachnik WojciechUKS Orientpark.pl2553
3801113Nowak MaciejMKS Paulinum2315
3900909Stefański DawidWKS Grunwald2264
4004178Kosowski PawełUMKS Kwidzyn2185
4101171Dudek WojciechPUKS Młode Orły2165
4204250Krupa ŁukaszUKS OSiR2063
4303589Przyworski KamilHKS Azymut2006
4402345Marcjanek MaciejUKS Orientuś1994
4503558Gąsiorowski AdamUKS Azymut1824
4603347Pietrzak KonradKU AZS UMCS1656
4701564Olech PrzemysławUKS Siódemka1563
4803160Pańkowski MateuszUKS Technik Ruciane-Nida1486
4903590Put JanuszHKS Azymut1416
5000031Prasał JakubPUKS Młode Orły1405
5102921Druciarek MikołajWKS Grunwald1385
5201967Becmer DamianKU AZS WAT1263
5302110Przybyła KrzysztofKU AZS WAT1203
5402657Łubis MichałUKS Azymut1178
5501009Skorupa PiotrLKS Górzanka1073
5602289Marchuk IlyaUNTS1011
5703553Zalega MateuszMKS Metalowiec1002
5804207Kwok Kin KwanKOS BnO962
5902685Jaskuła KornelStowarzyszenie Team 360 stopni955
6002511Jakubczyk DamianUKS Technik Ruciane-Nida881
6100689Piłkowski TadeuszKS OK!Sport854
6203671Pokrzywiński ZbigniewHKS Azymut782
6302283Gajkowski BartoszWKS Wawel711
6400236Włodarczyk KamilStowarzyszenie Aktywni701
6500227Wróblewski GrzegorzKS OK!Sport644
6604255Szczepniuk KamilKU AZS WAT525
6700705Madej MateuszUKS Orientpark.pl502
6802005Pasek MarcinUKS Sparta Czyżowice374
6904260Mazurkiewicz JakubKS OK!Sport353
7002625Torchała MariuszUMKS Kwidzyn312
7101334Ostój PiotrWKS Śląsk273
7200369Chmielecki PiotrUKS Orientuś244
7302558Masztalski PawełUKS Sparta Czyżowice233
7400693Piekarski RyszardUKS OSiR145
7504349Kaczyński PiotrPKO Harpagan111
7600014Rydliński BartoszPUKS Młode Orły72
7704350Sadowski MichałPKO Harpagan21
7803956Żurawski JakubKOS BnO12
7900230Kowalczyk JacekStowarzyszenie Aktywni01
8003904Lesisz KamilUNTS04
8003883Bernaś TomaszWKS Śląsk05
8001439Skorupa MarekWKS Wawel02
8004370Frątczak SławomirGKS Luzino03
8003668Pocierznicki RafałKOS BnO03
8004354Kiełbasa DamianUKS Azymut Siedliska02
8004254Kurzawiński SławomirKU AZS WAT01
8004367Mrówczyński SzymonKU AZS WAT02
8004363Fliszkiewicz BartłomiejKU AZS WAT01
8000354Marciniak PatrykUKS Azymut03
8001568Kaczocha PrzemysławUKS Arkady01
8000277Chabros MaciejUKS Azymut Siedliska02
8001459Węgrzyn KarolUKS Azymut Siedliska02
8000470Leśnicki MarcinUKS Azymut Dębów03
8003301Nestorowicz ŁukaszKU AZS UMCS01
8000156Stankiewicz MichałUKS Azymut 4504
8000731Jaros MariuszWKS Śląsk011
8002400Krochmal AdamUNTS04
8001921Pietraszko KarolIndywidualny Podlaskie01
8002183Lisowski PrzemysławKS Artemis02
8000166Bach BartłomiejWKS Flota02
8001939Gędziorowski MaciejKU AZS WAT06
8002164Deptulski MateuszUKS Siódemka03
8001135Wróblewski MateuszKS OK!Sport01
8002543Żuraw WiktorUKS Grom01
8003298Koguciuk KonradKU AZS UMCS01
8000341Grochowalski MateuszUKS Azymut01
8000137Mikielski WitoldUMKS ORKAN01
8003225Załuska GrzegorzIndywidualny Podlaskie01
8003013Temnikov IlyaUKS Azymut 4504
8001763Mielnik ŁukaszUKS ZSZ-Jedynka03
8002659Marchuk ValeraUNTS01
8001494Jaroszek RadosławStowarzyszenie Team 360 stopni03
8000540Hetman GrzegorzUNTS05
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies