Polski Związek Orientacj Sportowej
OSIĄGNIĘCIA
Naszą największą „bronią” są juniorzy, niezwykle zaangażowani i pełni pasji. Hanna Wiśniewska, Monika Gajda, Piotr Parfianowicz, Michał Olejnik, Maciek Gromadka (RJnO), to jedne z naszych największych sportowych nadziei, lecz nie można zapominać, iż cała kadra juniorów pokazuje wyrównany wysoki poziom.

Nasza kadra seniorów również z roku na rok pnie się w górę w tabeli wyników. Nasi zawodnicy ciężko trenują wyjeżdżając na obozy, biorąc udział w zawodach europejskich, reprezentując zagraniczne kluby. Wojciech Kowalski, Robert Banach, Wojciech Dwojak(BnO) , Anna Kamińska (RJnO), to oni w 2009 roku najlepiej zaprezentowali się na arenie międzynarodowej.

Tabela z medalami zdobytymi na arenie międzynarodowej

Najlepsze wyniki w ciągu ostatnich 3 lat:

Hanna Wiśniewska srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 w BnO, Dania, sprint.

Monika Gajda brązowy medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010 w BnO, Dania, sprint.

Piotr Parfianowicz M-16 złoty medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2010, Hiszpania, sprinterski dystans.

Piotr Parfianowicz M-16 złoty medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2010, Hiszpania, klasyczny dystans.

Wojciech Dwojak, Robert Banach, Wojciech Kowalski 6 miejsce
Mistrzostwa Świata 2009, Węgry, sztafeta.

Anna Kamińska K-21 5 miejsce
Mistrzostw Świata 2009, Izrael, sprint. (MTBO)

Maciej Gromadka M-20 srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2009, Dania, średni dystans. (MTBO)

Maciej Gromadka M-20 srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2009, Dania, klasyczny dystans. (MTBO)

Piotr Parfianowicz M-16 srebrny medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2009, Serbia, klasyczny dystans.

Sebastian Wojtynek, Karol Myszkowski, Maciej Gromadka M-20 srebrny medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2008, Polska, sztafeta. (MTBO)

Maciej Gromadka M-20 brązowy medal
Mistrzostwa Świata Juniorów 2008, Polska, średni dystans. (MTBO)

Piotr Parfianowicz M-16 srebrny medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2008, Szwajcaria, sprint.

Michał Olejnik M-16 brązowy medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2008, Szwajcaria, klasyczny dystans.

Małgorzata Wicha K-18 brązowy medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2007, Węgry, sprint.

Hanna Wiśniewska K-18 srebrny medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2007, Węgry, sprint.

Monika Gajda K-18 złoty medal
Mistrzostwa Europy Juniorów 2007, Węgry, sprint.

09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies