Polski Związek Orientacj Sportowej
IV OOM termin: 14-17.07.1998
K-16 klasyk
Kozal Aneta 83Śląsk Wrocław 48:02
Zasowska Justyna 82MOS Wejherowo 52:16
Strzelczyk Karolina 82Śląsk Wrocław 54:55
K-16 krótki
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 25:42
Bator Ewelina 82Wawel Kraków 28:43
Zasowska Justyna 82MOS Wejherowo 31:11
K-JM sztafety
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 110:50
Ślusarczyk Joanna 84
Bator Ewelina 82
Trojecka Marta 83Przyszłość Warszawa 113:20
Kosińska Dorota 84
Ruszczak Marta 83
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 117:54
Kozal Aneta 83
Strzelczyk Karolina 82
M-16 klasyk
Kaczmarek Tomasz 82Oleśniczanka 45:26
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 47:08
Teresiński Jarosław 82Oleśniczanka 50:59
M-16 krótki
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 24:26
Teresiński Jarosław 82Oleśniczanka 24:28
Kaczmarek Tomasz 82Oleśniczanka 25:51
M-JM sztafety
Syc Piotr 82Oleśniczanka 113:27
Kaczmarek Tomasz 82
Teresiński Jarosław 82
Wąsik Jacek Śląsk Wrocław 116:19
Krawczyk Maciej 83
Kowalski Wojciech 82
Leyko Łukasz 82Wawel Kraków 123:21
Kubarek Marcin 82
Jałocha Robert 82
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies