Polski Związek Orientacj Sportowej
VII MP w Krótkodystansowym BnO finał 28.09 termin: 27.09.1997
K-16
Czajka Izabela 82OKS Otwock 28:30
Bator Ewelina 82Wawel Kraków 29:16
Malinowska Agnieszka 81Flota Gdynia 29:18
K-20
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 33:44
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 38:58
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 40:42
K-21
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 29:56
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 30:11
Słomska Hanna 64Flota Gdynia 33:12
M-16
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 27:31
Grabowski Maciej 81MOS Wejherowo 28:18
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 28:19
M-20
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 32:37
Dutkiewicz Damian 77Paulinum Jelenia Góra 34:27
Leśniowski Daniel 78Oleśniczanka 34:46
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 29:48
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 29:54
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 30:30
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Barszczyk PawełDobrowolski MarekGórka KatarzynaHinc AleksandraKędzierski NatanielKleina AntoniMichalak MarcinPułczyńska NinaSobol MagdaStefaniak CzesławWiewióra KarinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies