Polski Związek Orientacj Sportowej
XIX MP w Sztafetowym BnO termin: 15.09.1996
juniorki
Baranowska Aleksandra 79Flota Gdynia 140:24
Smolińska Monika 78
Goc Renata 79
Krzystanek Aldona 78Wawel Kraków 140:26
Karnia Anna 80
Goździk Monika 80
Zbroja Justyna 80Flota Gdynia 141:12
Malinowska Agnieszka 81
Schneider Magdalena 81
juniorzy
Gawroński Krystian 79Orientering Poznań 134:47
Jusik Wojciech 78
Stachowiak Maciej 79
Richert Marcin 79Flota Gdynia 135:57
Nowicki Krzysztof 81
Masikowski Sebastian 78
Golinowski Paweł 79Śląsk Wrocław 137:33
Struk Maciej 79
Jasnowski Marcin 79
seniorki
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 168:53
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Socha Beata 73Flota Gdynia 191:11
Adamczak Anna 68
Bajer Monika 70
Parfianowicz Joanna 64UNTS Warszawa 210:45
Wróblewska Bogna 58
Górnicka Anna 68
seniorzy
Zieliński Paweł 68Grunwald Poznań 176:00
Nowak Remigiusz 72
Banach Robert 74
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 176:41
Szczurek Mirosław 69
Moszkowicz Paweł 67
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 184:15
Stenka Krystian 74
Nowak Jacek 76
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a