Polski Związek Orientacj Sportowej
XIX MP w Sztafetowym BnO termin: 15.09.1996
juniorki
Baranowska Aleksandra 79Flota Gdynia 140:24
Smolińska Monika 78
Goc Renata 79
Krzystanek Aldona 78Wawel Kraków 140:26
Karnia Anna 80
Goździk Monika 80
Zbroja Justyna 80Flota Gdynia 141:12
Malinowska Agnieszka 81
Schneider Magdalena 81
juniorzy
Gawroński Krystian 79Orientering Poznań 134:47
Jusik Wojciech 78
Stachowiak Maciej 79
Richert Marcin 79Flota Gdynia 135:57
Nowicki Krzysztof 81
Masikowski Sebastian 78
Golinowski Paweł 79Śląsk Wrocław 137:33
Struk Maciej 79
Jasnowski Marcin 79
seniorki
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 168:53
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Socha Beata 73Flota Gdynia 191:11
Adamczak Anna 68
Bajer Monika 70
Parfianowicz Joanna 64UNTS Warszawa 210:45
Wróblewska Bogna 58
Górnicka Anna 68
seniorzy
Zieliński Paweł 68Grunwald Poznań 176:00
Nowak Remigiusz 72
Banach Robert 74
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 176:41
Szczurek Mirosław 69
Moszkowicz Paweł 67
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 184:15
Stenka Krystian 74
Nowak Jacek 76
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Januszewski WiktorKwieciński JakubKosińska ZofiaKupka JuliaPalenta AleksandraRosiński ArkadiuszRydz JakubSadownik MichałStaszak AnnaSzajna RoksanaSzajda MariuszWera KamilaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies