Polski Związek Orientacj Sportowej
V MP w Krótkodystansowym BnO finał 24.09 termin: 23.09.1995
K-15
Grabowska Joanna 79Wawel Kraków 26:58
Karnia Anna 80Wawel Kraków 28:39
Konkol Wioletta 80MOS Wejherowo 29:27
K-17
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 31:03
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 34:22
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 35:24
K-19
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 32:17
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 41:28
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 42:24
K-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 36:12
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 36:42
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 38:29
M-15
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 24:34
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 25:58
Binkiewicz Bartłomiej 79Wawel Kraków 29:30
M-17
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 32:09
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 34:05
Baczyński Jarosław 77Orientering Poznań 35:16
M-19
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 32:36
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 34:17
Kołakowski Krzysztof 75Przyszłość Warszawa 36:20
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a