Polski Związek Orientacj Sportowej
XVI MP w Nocnym BnO termin: 22.09.1995
K-17
Stankiewicz Małgorzata 79Orientering Poznań 72:23
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 75:22
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 75:59
K-19
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 59:52
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 70:34
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 72:00
K-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 76:02
Bajer Monika 70Start Gdańsk 91:39
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 98:53
M-17
Kolasiński Damian HKS Jelenia Góra 55:29
Nosal Jacek 77Wawel Kraków 59:25
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 61:06
M-19
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 85:59
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 92:15
Paciejewski Piotr 75HKS Jelenia Góra 104:17
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 74:46
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 81:29
Skorupa Mariusz 70Wawel Kraków 87:33
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies