Polski Związek Orientacj Sportowej
XV MP w Długodystansowym BnO termin: 9.04.1995
K-17
Dasal Natalia 78Śląsk Wrocław 90:45
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 95:38
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 96:43
K-19
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 101:32
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 103:43
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 116:37
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 111:48
Socha Beata 73Flota Gdynia 118:20
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 119:43
M-17
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 117:11
Jabłoński Tomasz 77Śląsk Wrocław 117:40
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 119:14
M-19
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 144:15
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 149:47
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 153:29
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 160:08
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 162:37
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 165:51
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies