Polski Związek Orientacj Sportowej
XV MP w Długodystansowym BnO termin: 9.04.1995
K-17
Dasal Natalia 78Śląsk Wrocław 90:45
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 95:38
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 96:43
K-19
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 101:32
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 103:43
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 116:37
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 111:48
Socha Beata 73Flota Gdynia 118:20
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 119:43
M-17
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 117:11
Jabłoński Tomasz 77Śląsk Wrocław 117:40
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 119:14
M-19
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 144:15
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 149:47
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 153:29
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 160:08
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 162:37
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 165:51
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies