Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP w Krótkodystansowym BnO finał 16.10 termin: 15.10.1994
K-15
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 15:05
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 15:14
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 15:54
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 18:39
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 23:33
Księżopolska Izabella 76Przyszłość Warszawa 24:14
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 21:46
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 25:06
Gronostaj Jolanta 74Wawel Kraków 28:25
M-15
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 18:07
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 18:16
Bobowski Michał 79Wawel Kraków 20:01
M-17
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 19:04
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 19:13
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 20:29
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 20:09
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 22:49
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 24:36
M-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 26:30
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 21:47
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 23:44
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 26:52
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 27:00
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 24:26
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a