Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP w Krótkodystansowym BnO finał 16.10 termin: 15.10.1994
K-15
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 15:05
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 15:14
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 15:54
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 18:39
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 23:33
Księżopolska Izabella 76Przyszłość Warszawa 24:14
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 21:46
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 25:06
Gronostaj Jolanta 74Wawel Kraków 28:25
M-15
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 18:07
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 18:16
Bobowski Michał 79Wawel Kraków 20:01
M-17
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 19:04
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 19:13
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 20:29
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 20:09
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 22:49
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 24:36
M-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 26:30
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 21:47
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 23:44
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 26:52
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 27:00
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 24:26
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bartman OliwiaBernatek DamianChodlewski SzymonDżygało GrażynaJóżwik GrzegorzKaszyńska JoannaLass MarcinLeśniak MagdalenaMattus TapaniMoskal MonikaNoculak EmanuelWiktor WiktoriaWalkowiak BożenaŚwiech WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies